SafeGroup
FileMedic Antywirus 2012 - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: FileMedic Antywirus 2012 (/thread-3730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Waves - 21.10.2012

inwent napisał(a):wypowiadamy się jaki to jeden antywirus czy drugi jest dobry, a czy ktokolwiek z szanownego grona sprawdza co jest faktycznie zagrożeniem? czy mamy wiedzę, że dane "coś" szkodzi? Czy robimy huraaa mamy nową paczkę/i i testujemy (ale nie wiemy co w niej jest - koledzy powiedzieli, brzydkie pliki)?


Pracujesz w FM czy co? Tongue Tego nie można nazwać programem antywirusowym. Jeśli program ma problemy z zablokowaniem malware z nawet kilku miesięcy wstecz to 60 zł wolę wydać na cokolwiek innego. I gdzie niby te cudowne technologie, które miały chronić przed gadzinami?


Re: FileMedic Antywirus 2012 - ELWIS1 - 21.10.2012

Ja wiem, gdzie one są, w.... marketingu Lol


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Dusiek - 21.10.2012

I skutecznie bronią klientów przed zakupem tegoż cuda .Tak przy okazji to mój podpis pasowałby do reklamy FileMedicTongue


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 21.10.2012

Kpina, kpina i jeszcze raz kpinaWink

Miałem gdzieś avatarek/fotkę co robaki wychodzą z lapka, nie mogę go znaleźć, pasował by.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - ELWIS1 - 29.10.2012

W WOT ich strona jest na czerwono. Powinni napisać do nich.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Netchick - 03.11.2012

Po testach ;( Teraz tylko w regularnej sprzedaży. Testowaliście już końcową wersję czy nadal nad betą debatujecie bo jakoś znaleźć nie mogę? Denerwuje mnie że są ciągłe aktualizacje ale to chyba dobrze bo najnowsze wirusy znjaduje. Dobrze to rozumiem?


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Flash999 - 03.11.2012

Netchick napisał(a):Po testach ;( Teraz tylko w regularnej sprzedaży. Testowaliście już końcową wersję czy nadal nad betą debatujecie bo jakoś znaleźć nie mogę? Denerwuje mnie że są ciągłe aktualizacje ale to chyba dobrze bo najnowsze wirusy znjaduje. Dobrze to rozumiem?

Jak szkodnik zostanie dodany do bazy i dostaniesz aktualizacje to wtedy wykrywa. Same definicje to nie wszystko, ochrona behawioralna to przyszłość a tego brakuje...


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Street - 03.11.2012

Netchick napisał(a):Denerwuje mnie że są ciągłe aktualizacje ale to chyba dobrze bo najnowsze wirusy znjaduje. Dobrze to rozumiem?


Teoretycznie tak ale po tym sofcie niczego dobrego się nie spodziewaj Craze


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 05.11.2012

Netchick napisał(a):Testowaliście już końcową wersję czy nadal nad betą debatujecie bo jakoś znaleźć nie mogę?


A czy to jest wątek o FM Beta?


Promocja FM 2012:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wszystko ładnie wygląda, ale tylko jako reklama w gazecieGrin


Re: FileMedic Antywirus 2012 - actor - 08.11.2012

Street napisał(a):
Netchick napisał(a):Denerwuje mnie że są ciągłe aktualizacje ale to chyba dobrze bo najnowsze wirusy znjaduje. Dobrze to rozumiem?


Teoretycznie tak ale po tym sofcie niczego dobrego się nie spodziewaj Craze


Zgadzam się z przedmówcą - gdy nie będziesz się spodziewał, to miłą niespodziankę przeżyjesz. Nie chcę powtarzać mojego posta z innego tematu, lecz ja się bardzo miło dałem zaskoczyć.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Twoja stara - 08.11.2012

Czy użytkownik o nicku actor uzyska na forum rangę partner?Lol


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Waves - 08.11.2012

Jak tego cudaka zaktualizować? Nigdzie nie ma opcji aktualizujFacepalm


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 09.11.2012

Waves97 napisał(a):Jak tego cudaka zaktualizować? Nigdzie nie ma opcji aktualizujFacepalm

Najedź na Skaner/ostatnia aktualizacja
Powinno być klikalne jak łącze Smile
Też tego szukałem na początku Wink


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Waves - 09.11.2012

Dzięki. Dobrze że jest taka opcja ogólnie Wink Dzisiaj postaram się zrobić test programu na malware pochodzącym z sierpnia i najnowszą paczką.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Miquell - 09.11.2012

Waves97 napisał(a):Dzisiaj postaram się zrobić test programu na malware pochodzącym z sierpnia i najnowszą paczką.
SUPER Grin


Re: FileMedic Antywirus 2012 - ELWIS1 - 09.11.2012

To ja też dorzucę jakąś paczuszkę dzisiajGrin


Re: FileMedic Antywirus 2012 - buri - 09.11.2012

Nie odzywałem się wcześniej, ale rozwaliło mnie gdy powiedział o skuteczności ponad 80% na paczkach z sierpniaFacepalmPotrzebowali tyle czasu aby dodać wirusy do bazy, a wynik taki powinien być maksymalnie po 2-3 dniach od ukazania się paczki.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Waves - 09.11.2012

buri napisał(a):Nie odzywałem się wcześniej, ale rozwaliło mnie gdy powiedział o skuteczności ponad 80% na paczkach z sierpniaFacepalmPotrzebowali tyle czasu aby dodać wirusy do bazy, a wynik taki powinien być maksymalnie po 2-3 dniach od ukazania się paczki.


Nie bierz tego na poważnie Wink Zwykła reklama. Jeśli uda mi się dzisiaj go zrobić to zobaczymy .


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Street - 09.11.2012

actor napisał(a):Zgadzam się z przedmówcą - gdy nie będziesz się spodziewał, to miłą niespodziankę przeżyjesz. Nie chcę powtarzać mojego posta z innego tematu, lecz ja się bardzo miło dałem zaskoczyć.


A ja coś myślę na na świeżusiej paczce zaskoczenia raczej nie będzie Smile

buri napisał(a):Nie odzywałem się wcześniej, ale rozwaliło mnie gdy powiedział o skuteczności ponad 80% na paczkach z sierpniaPotrzebowali tyle czasu aby dodać wirusy do bazy, a wynik taki powinien być maksymalnie po 2-3 dniach od ukazania się paczki.


O to chodzi Beer


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Miquell - 09.11.2012

Waves97 napisał(a):Jeśli uda mi się dzisiaj go zrobić to zobaczymy.
Ciekawe o ile wzrosła detekcja, ale obstawiam, że grubej niespodzianki to raczej nie będzie Wink