SafeGroup
Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou (/thread-408.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - LikwidatoR - 09.09.2009

Pewnie z 95%Wink


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - ichito - 09.09.2009

Bardzo się cieszę, że nowa wersja ma takie wyniki...ale chyba bardziej, że ma u Was pochlebne opinie. Zawsze wierzyłem w ten produkt Smile Na razie jednak niczego u siebie nie zmieniam, bo również jak niektórzy mam pełną wersję OA.


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Meir - 09.09.2009

To jak to jest z tymi testamiMatousec...macie zmienne stany świadomości?
Raz twierdzicie,że nie mają żadnego przełożenia na codzienne użytkowanie kompa a innym razem,że są wyroczniąSmile


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - polak900 - 09.09.2009

dla mnie nie są wyrocznią te testy, ale używam pctoolsa i mogę potwierdzić jedno że bardzo poprawili ten produkt


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - adam_993 - 09.09.2009

Ale AV i tak jest cienki.


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Jurek - 09.09.2009

polak900 napisał(a):dla mnie nie są wyrocznią te testy, ale używam pctoolsa i mogę potwierdzić jedno że bardzo poprawili ten produkt


Czy w tym nowym PCToolsie nadal SD pełni rolę hipsa?
Wrzuć polak900mu kilka wirów, zobaczymy co jest wart Smile

PS.
Przypuszczam, że DW Firewall zaliczy 100%


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - polak900 - 09.09.2009

ja nie używam spyware doctora a pctools z dW radzi sobie jak myślisz jak jurek?
pctools jako fw oczywiście w tym zestawie


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Jurek - 09.09.2009

polak900 napisał(a):ja nie używam spyware doctora a pctools z dW radzi sobie jak myślisz jak jurek?


Myślę, że znacznie gorzej niż DW Personal Firewall Grin


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - adam_993 - 09.09.2009

Phi, mój NNWall HIPS plus Firewall osiągnąłby 11.


Wink


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Plati - 09.09.2009

Marzenia...


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - polak900 - 09.09.2009

Jurek napisał(a):
polak900 napisał(a):ja nie używam spyware doctora a pctools z dW radzi sobie jak myślisz jak jurek?


Myślę, że znacznie gorzej niż DW Personal Firewall Grin


porównujmy tylko aplikacje dostępne
ale codo DWPFWto masz racje


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Gnome - 09.09.2009

A robił ktoś już na nowym PC Toolsie ten test od Comodo?


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Plati - 10.09.2009

O ile wiem to jeszcze nikt tego nie robił.


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - Gnome - 10.09.2009

No to posiadacze nowej zapory PC Tools do dzieła, ciekawe czy osiągnie max, raczej powinna przy 99% skuteczności.


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - adam_993 - 10.09.2009

Przymierzam się go zainstalować.


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - lukaso100 - 10.09.2009

Comodo leak test-70 pkt tylko :O


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - adam_993 - 10.09.2009

Trochę dziwne. No ale nie miałeś pewnie SpywareDoctora.


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - ichito - 11.09.2009

Na samym początku pisałem, że testowana 6 wersja nie miała SD - tak wynikało ze szczegółowego raportu dołączonego do wyników w tabeli. Może w nowej wersji poprawili skuteczność HIPSa po prostu?


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - bierni - 12.12.2009

No panowie wyszły znowu nowe testy od matousec:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


PC Tools oraz Comodo po 100%


Re: Najnowsze wyniki testu Proactive Security Challenge wg matou - korbennn - 12.12.2009

Wypowiedzi vendorów dość skąpe...

Zaskakuje PC Tools....próbowałem ale nigdy nie polubiłem..może się pomyliłem co do niego hmm.