SafeGroup
Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych (/thread-4631.html)



Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - bardok206 - 28.04.2012

Przy odinstalowaniu hitman pro 3.5(wdl instalatora windows zajmowaqł600 mb) zostały usuniętem jakimś sposobem wszystkie dane z pulpitu. Tak jak w temacie poszukuje (jednorazowo) proram którym będe mógł odzyskać kilka plików pdf,word i zdjęć. Dzięki za wszelkie ropozycje.


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - Eugeniusz - 28.04.2012

Zestaw Testdisk+Photorec - darmowe i bardzo skuteczne. Trzeba tylko umieć się nim obsłużyć.
Mogę też zaproponować Kroll Ontrack Easy Recovery - płatny, ale kiedyś był w KŚ Ekspert/Niezbędnik.


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - Fix00ser - 28.04.2012

możliwe że DiskDigger lub Recuva będzie w stanie przywrócić utracone pliki


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - aope - 28.04.2012

Do tak prostego odzyskania spokojnie wystarczy przytoczona Recuva. Do profesjonalnych zastosowań najlepiej sprawdzało się w moim przypadku R-Studio.


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - Fix00ser - 28.04.2012

do odzysku <problematycznych> fotek polecam Adroit Photoktóry umożliwiareanimację obrazów technologią <file carving>

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zawsze warto przed odchudzeniem kieszeni skorzystać z <wolnego oprogramowania>

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - bardok206 - 29.04.2012

Dzięki za pomoc, odzyskałem część recuvą. Dalej nie chce już tuu brata grzebać bo znów coś zniknie ;]


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - rafikrafiki - 29.04.2012

Ja zawsze używałem file scavenger i nigdy nie miałem problemów z odzyskiwaniem utraconych plików. Według mnie to chyba jeden z lepszych programów z jakimi miałem do czynienia, a trochę ich było.


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - andrzej76 - 29.04.2012

GetDataBack for NTFS - jeden z najlepszych w tym temacie , płatny.

Ontrack EasyRecovey Pro - nr.1 w tym temacie , płatny.

Reszta to zabawki do odzyskiwania plików nie programy z prawdziwego zdarzenia , taka moja własna opinia w tym temacie.


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - yaslaw - 30.04.2012

andrzej76 napisał(a):GetDataBack for NTFS - jeden z najlepszych w tym temacie , płatny.

Ontrack EasyRecovey Pro - nr.1 w tym temacie , płatny.

Reszta to zabawki do odzyskiwania plików nie programy z prawdziwego zdarzenia , taka moja własna opinia w tym temaci


To ja polecę R-studio (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) oraz niestety dość drogi X-Ways Forensic. Z tym ontrackiem to bym bardzo polemizował...


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - andrzej76 - 30.04.2012

yaslaw napisał(a):To ja polecę R-studio


A zapomniałem o nim , wyleciał z ''''bani'''', fakt też niczego sobie.


Re: Potrzebny program do odzyskiwania utraconych danych - Fix00ser - 07.05.2012

przypominam jeszcze o istnieniu ZAR(Zero Assumption Recovery)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]