SafeGroup
Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Inne (https://safegroup.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki (/thread-4647.html)



Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - zbir - 01.05.2012

Nagle przestała działać wirtualizacja w Chromie. Podobnie nie działała pod IE i Firefoxem. Pojawiał się komunikat o jakimś błędzie i niemożności znalezienia serwera. Zacząłem szukać informacji w necie. Nie było łatwo, choć problem znany (tak wynikało z ilości różnych wpisów na ten temat). Ale bingo!GrinOtóż, okazało się, że Bitdefender TS 2012 nie może współdziałać z Microsoft Security Essentials. Pozornie oba programy się nie kłóciły, ale ten drugi blokował własnie wirtualizację. Po odinstalowaniu,przeczyszczeniu wpisów rejestru (Bitdefenderem wystarczyło) i restarcie kompa, wirtualizacja "wróciła".


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - bardok206 - 01.05.2012

Z ciekawości ,który z programów był instalowany jako pierwszy?


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - zbir - 01.05.2012

Bitdefender


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - byku81 - 01.05.2012

Zastanawia mnie tylko po co instalować Microsoft Security Essentials obok Bitdefender TS 2012Sad


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - zbir - 01.05.2012

Wiele osób ma w tle MSE, ponieważ nie gryzie się zazwyczaj z antywirusem. I w większości przypadków MSE jest już przed antywirusem z wyboru.


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - bardok206 - 01.05.2012

Wiele osób? Gdzie?


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - zbir - 01.05.2012

Wszędzie. jeśli kupujesz kompa, masz zazwyczaj wgrany MSE razem z Windowsem. Przeciętny użytkownik nie odinstalowuje go, ale wgrywa obok kupiony antywirus lub Avasta.


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - Flash999 - 02.05.2012

WMSE 1 to bym jeszcze zrozumiał, ale w najnowszej? To już pełnoprawny antywirus i NIE MOŻNA instalować obok niego drugiego AV (o czym instalator powiadamia).


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - zbir - 02.05.2012

NIS, McAfeei Bitdefender nie ostrzegaj. Wgrywają się po prostu. nie wiem jak inne.


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - zord - 02.05.2012

z Windowsem jest Windows defender MSE trzeba zainstalować samemu


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - zbir - 02.05.2012

Przy aktualizacjach się wgrywa. No ale nie o to przecież chodziło w temacie.Smile


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - Flash999 - 02.05.2012

Jedynie przy aktualizacjach opcjonalnych, sam nie zainstaluje MSE jak nie zaznaczysz.


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - buri - 02.05.2012

Flash999 napisał(a):Jedynie przy aktualizacjach opcjonalnych, sam nie zainstaluje MSE jak nie zaznaczysz.

Prawda, zawsze mi wisi i mnie denerwuje, dlatego go teraz testuje. Pierwsza wersja MSE oraz sam defender raczej się nie kłócą, ale teraz to jest nawet dobry program antywirusowy, a jak wiadomo lepiej nie instalować 2 na raz takich zabezpieczeń.


Re: Bitdefender - problem z wirtualizacją przeglądarki - ReviewsAntivirus - 02.05.2012

buri napisał(a):Prawda, zawsze mi wisi i mnie denerwuje, dlatego go teraz testuje


Ukryj tą aktualizację to zniknie - musisz kliknąc PPM.