SafeGroup
Norton Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Norton Security (/thread-465.html)



Norton Security - Ratatui - 11.01.2009

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 3.0 będzie pewnie oparta na silniku NAV 2009. Ja posiadam jeszcze wersję Nortona 360 2.0, w której jest NAV 2008 i firewall Nortona. Całkiem przyjemny pakiet. Po odpowiednim skonfigurowaniu działa bardzo przyzwoicie. Plus za integrację z przeglądarką.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - polak900 - 11.01.2009

skuteczność ciekawe jaka?


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Jurek - 11.01.2009

Trzeba by mi było przyłożyć pistolet do głowy, żebym mógł powiedzieć, że Norton, to bardzo skuteczny antywirus Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Serafin - 11.01.2009

Jeżeli jest oparty na tym samym silniku co NAV to pewnie będzie taka sama.
Test nortona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Ratatui - 11.01.2009

Serafin napisał(a):Jeżeli jest oparty na tym samym silniku co NAV to pewnie będzie taka sama.
Test nortona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Link nie działa...


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Serafin - 11.01.2009

To spróbuj wejść do testu przez opcję comparatives.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Jurek - 11.01.2009

Ratatui napisał(a):Link nie działa...


Klikasz na Comparatives i ostatni test od dołu. Norton słabiutko a Avira jak zwykle najskuteczniejsza Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Serafin - 11.01.2009

Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):Link nie działa...


Klikasz na Comparatives i ostatni test od dołu. Norton słabiutko a Avira jak zwykle najskuteczniejsza Smile


97.9% To słabo? To trzeci wynik w całym teście.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Jurek - 12.01.2009

Serafin napisał(a):97.9% To słabo? To trzeci wynik w całym teście.


Ja patrzyłem natest z listopada (20).
Można przesunąć pasek w dół i zobaczyć jeszcze inne raporty. O którym teście Serafin piszesz?


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Serafin - 12.01.2009

Pisałem o teście z Sierpnia. Ty widać musiałeś popatrzeć na test heurystyki z listopada.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - VenomX - 12.01.2009

Jurek napisał(a):Trzeba by mi było przyłożyć pistolet do głowy, żebym mógł powiedzieć, że Norton, to bardzo skuteczny antywirus Smile

I znów się zaczyna - krytykujesz/krytykujecie program nie znając go ! . Ludzie wam naprawdę brakuje IQ !.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Dozamet1 - 12.01.2009

dobrze że ci nie brakuje IQ !!widzę że jak ktoś krytykuje to co ty uważasz za dobre to zaraz każdego obrażasz!!!Każdy ma inne zdanie i musisz się z tym pogodzić !!


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - VenomX - 12.01.2009

Dozamet1 napisał(a):dobrze że ci nie brakuje IQ !!widzę że jak ktoś krytykuje to co ty uważasz za dobre to zaraz każde go obrażasz!!!Każdy ma inne zdanie i musisz się z tym pogodzić !!

W przeciwieństwie do was nie krytykuje programu nie znając go ! , jeśli rzeczywiście piszę źle o jakimś antywirusie to zapewne wnika to z tego , że przy korzystaniu z niegonie przypadł mi do gustu ! . Obrażam ludzi tylko wtedy jeśli widzę , że dana osoba piszę głupoty , ubolewam nad tym jaki człowiek może być nierozgarnięty .


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Nikesz - 12.01.2009

Pamiętacie niedawnego wirusa (na forum ktoś go podał), którego NOD nie widział? Norton też go niestety nie zauważał. W przeciwieństwie do Kasperskiego i F-Secure.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Pablosss - 12.01.2009

O ile dobrze pamiętam NOD dał monit w momencie próby otwarcia tego pliku - Avira dla odmiany już przy próbie ściągnięcia go na dysk Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Nikesz - 12.01.2009

a Norton milczał jak zaklęty Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Dozamet1 - 12.01.2009

jak chciałbyś wiedzieć każdy z nas robi testy!nawet tu na forum jest taki dział!


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - VenomX - 12.01.2009

Nikesz napisał(a):a Norton milczał jak zaklęty Smile

Za to Nod32milczał przy pewnym trojanie a Aviramyślisz , że jest na tyle idealna aby była w stanie wszystko wykryć ? . Jak dla mnie jest to dość normalne , że dany antywirus czegoś tam nie wykryje .


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Nikesz - 12.01.2009

jasne, ale Kasperczak od wielu lat nie dał u mnie takiej plamy Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Pablosss - 12.01.2009

VenomX napisał(a):Za to Nod32milczał przy pewnym trojanie a Aviramyślisz , że jest na tyle idealna aby była w stanie wszystko wykryć ? . Jak dla mnie jest to dość normalne , że dany antywirus czegoś tam nie wykryje .


Nie ma programu który wszystko będzie w stanie wykryć, lecz jak pokazują ostatnio tematy zakładane na forach NOD wykrywa mniej niż Avira.