SafeGroup
DefenseWall HIPS - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: DefenseWall HIPS (/thread-470.html)



Re: DefenseWall HIPS - adam_993 - 29.10.2009

A miało być tak pięknie...


Re: DefenseWall HIPS - LikwidatoR - 29.10.2009

zord napisał(a):Tak bywa jak nie ma publicznych beta testów na gladiators widzę tylko same zachwyty czy tam w ogóle ktoś testuje czy tylko instalują na czystych systemach gdzie nic nie ma ?


amatorszczyzna


Re: DefenseWall HIPS - lunaticdreams - 29.10.2009

Ja własnie wywaliłem DW,po prqwie miesiącu yżtkowania.........

drażniła mnie jedna sprawa mianowicie od czasu do czasu miałem problemy z zmienianiem statusu z niezaufanego na zaufany..............po prostu pomimo tego że klikałem na"zmień status na zaufany" plik/program dalej był niezaufany,działo się to na 2 lapkach...............poczekam aż wyjdzie bardziej stabilna wersja,reinstalka programu nie pomogła


Re: DefenseWall HIPS - Meir - 29.10.2009

Spokojnie...potrafili zrobić v.2 dadzą radę i z v.3...gorzej widzę sprawę z pakietem DWPF...z ogniomurkiem mogą być problemySmile

Lunaticdreams...stabilna wersja !? Wszyscy testujecie v.3 ?


Re: DefenseWall HIPS - zord - 29.10.2009

z tymi zmianami zaufany/niezaufany też u mnie są problemy nieraz trzeba się namęczyć żeby zmienić status programu
I chyba Ilia wziął sobie do serca gazetowy test i gg już nie jest niezaufane Tongue


Re: DefenseWall HIPS - Meir - 29.10.2009

w DW 2.56...gg jest Niezaufane


Re: DefenseWall HIPS - lunaticdreams - 29.10.2009

nie ja używałem 2.56,

versja 3 u mnie nie ruszała ...............w końcu to beta(dw się instalował ale nie mógł załadowac sterownika)


Re: DefenseWall HIPS - Jurek - 29.10.2009

Meir napisał(a):w DW 2.56...gg jest Niezaufane


I powinno być oczywiście niezaufane tylko, że są drobne problemy z dodaniem GG do niezaufanych podobnie jak jeszcze kilku innych programów. Czasem pomaga przesunięcie dodanej aplikacji o kilka pozycji do góry na liście.


Re: DefenseWall HIPS - Meir - 30.10.2009

Creer...zamiast wychwalać Seven...proszę się ustosunkować do krytyki testowanej na naszym forum DWPFTongue


Re: DefenseWall HIPS - Creer - 30.10.2009

Meir napisał(a):Creer...zamiast wychwalać Seven...proszę się ustosunkować do krytyki testowanej na naszym forum DWPFTongue


DWPF to beta, kiedy wejdzie w faze public beta, bede mogl sie ustosunkowac w temacie ku temu przeznaczonym Tongue
Poza tym jesli chodzi o wersje crackowane dostepne na torrentach, producent za te ''egzemplarze'' nie odpowiada, wiec mozliwe bledy moga wynikac wlasnie z tego ze ktos nieuprawniony te wersje przerobil, ale o tym tez juz kiedys mowilem.


Re: DefenseWall HIPS - Plati - 30.10.2009

Creer spoglądałeś w umowę licencyjną tego crackowanego DW? Tam jest niezly kwiatek. :/


Re: DefenseWall HIPS - Creer - 30.10.2009

Plati napisał(a):Creer spoglądałeś w umowę licencyjną tego crackowanego DW? Tam jest niezly kwiatek. :/


Nawet tego nigdy nie pobralem Grin


Re: DefenseWall HIPS - lunaticdreams - 31.10.2009

Pytanie do osób które testują DW3 BETA.dziś zainstalowałem sobie dodatek do FF Auto Shutdown - InBasic 3.6.1A dodatek ten ma za zadanie wyłączać kompa po pobraniu wszystkich plików,wszystko działało jak należy dopóki nie zainstalowałem DW3 BETA ,otóż w momencie zamykania przeglądarki i systemu (po pobraniu przez przeglądarkę wszystkich plików)DW3 BETA wywala monit o niezaufanym procesie próbującym uruchomić plik Shutdown.exe(plik exe odpowiadający za zamknięcie systemu).Jeśli dobrze myślę powinienem kliknąć na ALLOW plus do tego zaznaczyć aby zapamiętał moją decyzję tak?(oczywiście aby komp się wyłączał po pobraniu wszystkich plików przez FF..................

Ale czy jest to bezpieczne ????

czy może w zakładceSYSTEM RESTART CONTROL dodac proces FIREFOX?


Re: DefenseWall HIPS - Meir - 31.10.2009

Lunatic...nikt tu nie testuje DW v.3...oprócz Creera który ma do niej dostęp...zainstaluj sobie DW 2.56 i nie będziesz miał problemówSmile


Re: DefenseWall HIPS - lunaticdreams - 31.10.2009

własnie pytanie głównie kieruję do CREER,a

ja testuję DW3 dostałem link od hościa na wildersach ......oczywiście zabronił mi udostępniać dalej do czego oczywiście się dostosuję


Re: DefenseWall HIPS - Meir - 31.10.2009

Lunatic nie bądź śmieszny...ja też dostałem od gościa na Wildersach...i ten Firewall zaimplantowany w v.3 jest cieniutki...


Re: DefenseWall HIPS - lunaticdreams - 31.10.2009

a niby co jest tu śmiesznego??????? nie rozumiem.............. z tego co zauważyłem
FW w DW3BETAdziała nanieco innej zasadzie niż "standardowy FW"

chodzi p procesy niezaufane..........

zresztą nie o to pytałem


Re: DefenseWall HIPS - Meir - 31.10.2009

A chociażby to,że wszyscy na tym forum dostaliśmy Betę od gości z WildersówSmile
Zord jest Gold betatesteremTongue...On Ci może zrobić wykład o ułomności Firewalla w DW v.3Tongue


Re: DefenseWall HIPS - lunaticdreams - 31.10.2009

ja na poważnie a ty sobie jaja robisz kurde.........


Re: DefenseWall HIPS - zord - 31.10.2009

lunaticdreams pozwól firefoxowi wyłączać system przecież nie zagraża to bezpieczeństwu nawet jak by zły virus zawładnął firefoxem Tongue to tylko wyłączy komputer