SafeGroup
Pogawędki X - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki X (/thread-5007.html)



Re: Pogawędki X - Galactico - 06.08.2012

Jeszcze tak szybko przed wyjazdem wszedłem, bo się zmartwiłem. Wczoraj zarejestrowałem się na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziś rano przeczytałem, że to jakieś oszusty, czy co i że komuś tam 30 zeta zabrali. Ja tam żadnego sms''a nie wysyłałem, nawet to konto nie jest aktywne. W związku z tym mam pytanie, czy nie doliczą mi coś do rachunku z TP?


Re: Pogawędki X - buri - 06.08.2012

Chyba nie podałeś prawdziwych danych? Jeśli nie oraz nic nie wysyłałeś to niby jak mają Ci rachunek wystawić? Tam nawet regulaminu nie mogę znaleźćWall


Re: Pogawędki X - Flash999 - 06.08.2012

Galactico napisał(a):Jeszcze tak szybko przed wyjazdem wszedłem, bo się zmartwiłem. Wczoraj zarejestrowałem się na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziś rano przeczytałem, że to jakieś oszusty, czy co i że komuś tam 30 zeta zabrali. Ja tam żadnego sms''a nie wysyłałem, nawet to konto nie jest aktywne. W związku z tym mam pytanie, czy nie doliczą mi coś do rachunku z TP?

Jak oni mogą to do rachunku doliczyć niby?

Na przyszłość polecam weeb.tv


Re: Pogawędki X - buri - 06.08.2012

Dzisiaj wróciłem do jedynej słusznej przeglądarkiLol- działa wreszcie to co mi sprawiało wielkie problemy.

Znowu pogoda świruje i mi ciągle chce się spać, a miałem od kawy zrobić odpoczynek - wczoraj już poległem.


Re: Pogawędki X - ichito - 06.08.2012

buri napisał(a):Dzisiaj wróciłem do jedynej słusznej przeglądarkiLol- działa wreszcie to co mi sprawiało wielkie problemy.

To Opera?...bo masz tak w sygnaturce...ale skoro "jedynie słuszna" to czemu taka problemowa?CoolPrzypomina mi to pewne komentarze na DP pod zaporą Comodo
Cytat: wszystko dobrze tylko strasznie zamula kompa

Cytat: Zapora jest super działa bardzo dobrze, tylko ostatnio mam z nią problemy ciągle wywali mi że defense+ nie funkcjonuje prawidłowo nawet jak to wyłączam i nic nie pomaga wiec mi zostaje tylko format Grin

Cool


Re: Pogawędki X - buri - 06.08.2012

I dobrze Ci przypomina tak lekko ironicznie to ująłemWink

Flash wreszcie się nie zacina, parę stron otwiera i działa poprawnie (jeszcze jest parę kwiatków), ale to przecież alpha więc nie ma co oczekiwać cudów.


Re: Pogawędki X - Galactico - 06.08.2012

Wiec tak. Troche wpadlem w panike, ale daje sobie spokoj. Bo sie wlasnie zameldowalem w hotelu. Zadnych danych nie podawalem, tylko mial i nick. Ja to jestem panikant. Trzymajcie sie!


Re: Pogawędki X - shinjiru - 06.08.2012

haha Lol


Re: Pogawędki X - facecik - 06.08.2012

Pewny jesteś ,że stopni Celsjusza ... bo ja myślę ,że to jednakFahrenheit .


Re: Pogawędki X - Eru - 06.08.2012

Miej ustawione jednostki w Fahrenheit''ach - śmiej się, że źle pokazuje Grin


Re: Pogawędki X - ktośtam - 06.08.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki X - Eru - 06.08.2012

Pasuje jak ulał Grin


Re: Pogawędki X - Eugeniusz - 06.08.2012

To gdzieś ze 30 stopni Celsjusza, więc w sumie normalka Cool
//Zeżarłem tyle lodów że teraz czuję się jakby ktoś położył mi czysty lód na karku. Ciekawy efekt, może się uzależnię Cool


Re: Pogawędki X - shinjiru - 06.08.2012

Nie znam się na stopniach dla mnie to są tylko Celsiusze, no bo w sumie to co mnie ma obchodzićj akiś faren coś tam skoro na co dzień posługujemy się "celciuszami"?


Re: Pogawędki X - Eru - 06.08.2012

Najpierw wypada pomyśleć zanim się coś takiego palnie...


Re: Pogawędki X - ktośtam - 06.08.2012

shinjiruskładnia Twojej wypowiedzi mnie urzekła Cool


Re: Pogawędki X - shinjiru - 06.08.2012

tak, jak się nie kojarzy innej skali pomiaru temperatur należy POMYŚLEĆ czy to aby nie inna skala


Re: Pogawędki X - Waves - 06.08.2012

shinjiru napisał(a):Nie znam się na stopniach dla mnie to są tylko Celsiusze, no bo w sumie to co mnie ma obchodzićj akiś faren coś tam skoro na co dzień posługujemy się "celciuszami"?


Fahrenheita dalej używają ludzie w np. USA Wink


Re: Pogawędki X - Eru - 06.08.2012

shinjiru napisał(a):tak, jak się nie kojarzy innej skali pomiaru temperatur należy POMYŚLEĆ czy to aby nie inna skala


Ile ty masz tak naprawdę lat? Bo patrząc na twoją składnią i sposób rozumowania to można dojść do wniosku że jesteś w podstawówce... Grin


Re: Pogawędki X - shinjiru - 06.08.2012

Za to patrząc na wszystko co ode mnie łykasz można dojść do wniosku, że jesteś modem i nie można tak naprawdę stwierdzić dokładnie kim jesteś Wink