SafeGroup
Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Inne (https://safegroup.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: Emsisoft w Polsce - oto jestem! (/thread-5412.html)

Strony: 1 2


Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Eugeniusz - 31.08.2012

Cześć,
Anonsuję Wam dobrą nowinę!

Emsisoft nieśmiało wkracza do Polski i właśnie mnie wskazał na oficjalnego country managera. Uważałem od samego początku, że w naszym kraju taka firma musi zaistnieć i oto w końcu się stało.

Co to oznacza? To pierwszy etap zaistnienia Emsisoftu w naszym kraju. Oby należał do udanych.
  • Czy to oznacza że powstaje Emsisoft Polska?
    Nie. Emsisoft ma zupełnie inny system partnerski i czegoś takiego nie planuję. Za swoją pracę nie zamierzam otrzymywać ani złotówki - dla mnie najważniejsze jest zdobycie doświadczenia i poprawienie jakości usług Emsisoftu w Polsce.
  • Czy ceny się zmienią?
    Nie, wciąż pozostaną na niezmienionym poziomie. Wszystkie ceny są obliczane na podstawie aktualnego kursu euro w Polsce, po doliczeniu promocji (-50% normalnej ceny). Można liczyć na ciekawe rabaty Wink
  • Polska strona?
    Jest w trakcie przygotowywania. Dostępna jest pod adresem

    [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

  • Metody kontaktu?
    Oficjalna skrzynka pocztowa: poland[małpa] emsisoft.com
    Polskie subforum:

    [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

    Można też pisać bezpośrednio do mnie tutaj Wink
  • A co z polskim departamentem w Centrum Pomocy Klienta?
    Z pewnych względów nie można było utworzyć. Jednakże w najbliższej przyszłości taki departament powinien powstać (zależy to od liczby zgłoszeń z Polski).


Zadawajcie pytania śmiało Wink


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - PascalHP - 31.08.2012

Gratulacje! Cieszę się, że mamy oficjalnego przedstawiciela na forum jak i w Polsce, doskonałe produkty Emsisoftu może łatwiej wkroczą na polski rynek.


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Galactico - 31.08.2012

Ichito już mi to wyjaśnił, ale czy można zainstalować Emsisofta obok AVG IS?


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - KaMiL - 31.08.2012

Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Waves - 31.08.2012

Galactico napisał(a):Ichito już mi to wyjaśnił, ale czy można zainstalować Emsisofta obok AVG IS?


Tylko wersję Free jako skaner na żądanie .


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Eru - 31.08.2012

KaMiL napisał(a):Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile


Widzę kiepsko z czytaniem po wakacjach u ciebie chyba:

Eugeniusz napisał(a):Polska strona?
Jest w trakcie przygotowywania.Dostępna jest pod adresem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



A od poniedziałku znowu szkoła wzywa Tongue


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Eugeniusz - 31.08.2012

Galactico napisał(a):Ichito już mi to wyjaśnił, ale czy można zainstalować Emsisofta obok AVG IS?

Możesz normalnie korzystać z obu programów, warto jednak dodać folder instalacyjny Anti-Malware do listy wykluczeń w AVG i vice versa, folder AVG powinien trafić na listę wykluczeń w Anti-Malware.
Anti-Malware był projektowany do współdziałania z innymi programami antywirusowymi i zaporami sieciowymi.
KaMiL napisał(a):Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile

Będę nad tym pracował. Strona powinna być gotowa pod koniec września.
Proszę nadal korzystać z witryny emsisoft.com (zwłaszcza gdy chodzi o składanie zamówień i pobieranie programów), na polskiej stronie często mocno pracuję i niektóre rzeczy mogą nie działać.


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - buri - 31.08.2012

Ooo gratulacje. Doświadczenie to ważna rzecz, ale nikt nie mówi, że ciągle będziesz za darmo pracował. Fajnie, że mamy na forum osoby, które blisko współpracują z twórcami zabezpieczeń, ale mam nadzieję iż nie będzie tutaj siany rp.


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Galactico - 31.08.2012

A jak to jest ze stabilnością wersji Beta 7? Można ją instalować na normalnym systemie?


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - KaMiL - 31.08.2012

Eru napisał(a):
KaMiL napisał(a):Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile


Widzę kiepsko z czytaniem po wakacjach u ciebie chyba:

Eugeniusz napisał(a):Polska strona?
Jest w trakcie przygotowywania.Dostępna jest pod adresem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



A od poniedziałku znowu szkoła wzywa Tongue

Z czytaniem wszystko w porządku. Wiem, że jest w przygotowywaniu, ale napisałem, bo po prostu rzuciło to mi się mocno w oczy.Beer Nie pisałbym o tym, gdyby znaczna większość strony była jeszcze po angielsku.


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - ktośtam - 31.08.2012

No i pięknie Grin


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - nikita - 31.08.2012

Będzie więcej licencji na Emsi w konkursach na safegroup! Cool

Gratuluję!


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - McAlex - 31.08.2012

GratulujęGrin


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - tachion - 31.08.2012

No i gratulacje Gieniu<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - grzechu1999 - 31.08.2012

Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Twoja stara - 01.09.2012

grzechu1999 napisał(a):Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?


A można mieć to i to? Grin


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - Eryk42 - 01.09.2012

Twoja stara napisał(a):
grzechu1999 napisał(a):Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?


A można mieć to i to? Grin


MBAM może funkcjonować równocześnie (nawet jako ochrona w czasie rzeczywistym) prawie ze wszystkimi programami zabezpieczającymi.

Masz Avasta + MBAM + HitmanPro. Ochrona na dość wysokim poziomie.Jeżeli dorzucisz jeszcze Emsi (darmowa wersja- tylko skaner na żądanie) to żadnych konfliktów nie będzie. Tylko pytanie, czy będziesz z tego wszystkiego korzystał? Wink


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - tommyklab - 01.09.2012

grzechu1999 napisał(a):Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?


Nie, nie zastąpi, MBAM troszkę ma mniej FP Smile


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - ktośtam - 01.09.2012

Eugeniuszrozumiem, że nadal będziesz się opiekował tłumaczeniami?


Re: Emsisoft w Polsce - oto jestem! - facecik - 01.09.2012

Może wreszcie będziemy mieli język polski w tym produkcie.