SafeGroup
Avast 2.0 vs. AVG - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Ochrona mobilna (https://safegroup.pl/forum-23.html)
+--- Wątek: Avast 2.0 vs. AVG (/thread-5567.html)



Avast 2.0 vs. AVG - czarny93 - 23.09.2012

Mam pytani do osób które maja dłuższa styczność z platformą Android, mianowicie który antywirus mobilny z wyżej wymienionych jest lepszy mniej zwalnia telefon itp. (jak by dało rade ile pamięci ram w telefonie zjada każdy z nich). Ogólne zastosowanie to skanowanie na żądanie, nie chce ochrony 24/7. Pomocy !Grin

Dzięki za pomoc z góry !Smile


Re: Avast 2.0 vs. AVG - PascalHP - 23.09.2012

AVG na Androida wypada naprawdę kiepsko, za to avast! radzi sobie rewelacyjnie, ponadto jeśli masz zrootowany telefon masz dostęp do funkcji, których żaden konkurencyjny produkt nie oferuje. Smile


Re: Avast 2.0 vs. AVG - czarny93 - 23.09.2012

niby tak ale chodzi tylko o skany na żądanie więc nie potrzebne bajery tylko dobry skaner Smile


Re: Avast 2.0 vs. AVG - Zbyniek81 - 23.09.2012

A F-Secure ?


Re: Avast 2.0 vs. AVG - czarny93 - 23.09.2012

nad nim nie myślałem ogólnie wybrałem 2 produkty które prowadzą pod względem popularności i do tego są za free..


Re: Avast 2.0 vs. AVG - Miquell - 23.09.2012

F-Secure używałem jeszcze w czasach wczesnego Symbiana na Nokii E51 i było całkiem okSmile


Re: Avast 2.0 vs. AVG - czarny93 - 24.09.2012

ok dzięki za pomoc zainstalowałem avasta jako skaner na żądanie jest ok zobaczymy co dalej Grin

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc !


Re: Avast 2.0 vs. AVG - BigBoss - 15.10.2012

Witaj!

Korzystanie avast 2,0 na moim telefonie Android, pracy lepiej niż AVG.


Re: Avast 2.0 vs. AVG - KaMiL - 20.10.2012

BigBoss napisał(a):Witaj!

Korzystanie avast 2,0 na moim telefonie Android, pracy lepiej niż AVG.

I think, will be better if you''ll write in english.


Re: Avast 2.0 vs. AVG - Arek_AVG.PL - 01.02.2013

Ad AVG - od kilku tygodni jest nowa wersja Mobilation 3.0 warto rzucić okiem bo sporo wad wcześniejszej wersji zostało wyeliminowane.


Re: Avast 2.0 vs. AVG - kacper200111 - 05.02.2013

Wg. mnie lepszy avast! Dlatego, że jego skuteczność jest wspaniała i ma bardzo dużo modułów.


Re: Avast 2.0 vs. AVG - ktośtam - 05.02.2013

kacper200111 napisał(a):Wg. mnie lepszy avast! Dlatego, że jego skuteczność jest wspaniała i ma bardzo dużo modułów.

A masz gdzieś link do porównania skuteczności avast! Mobile Security i AVG Mobilation?


Re: Avast 2.0 vs. AVG - kacper200111 - 05.02.2013

ktośtam napisał(a):
kacper200111 napisał(a):Wg. mnie lepszy avast! Dlatego, że jego skuteczność jest wspaniała i ma bardzo dużo modułów.

A masz gdzieś link do porównania skuteczności avast! Mobile Security i AVG Mobilation?


Ehem! ,,Wg. mnie''''


Re: Avast 2.0 vs. AVG - ktośtam - 05.02.2013

Nie no piszesz o "wspaniałej skuteczności" stąd moje pytanie. Ale już rozumiem - używałeś obydwu rozwiązań i masz porównanie Craze


Re: Avast 2.0 vs. AVG - kacper200111 - 05.02.2013

ktośtam napisał(a):Nie no piszesz o "wspaniałej skuteczności" stąd moje pytanie. Ale już rozumiem - używałeś obydwu rozwiązań i masz porównanie Craze

Przejrzałeś mnie Smile Nie no ale ogólnie tyle tych testów na internecie i ogólnie lepszy jest avast! mobile.


RE: Avast 2.0 vs. AVG - jacabad - 05.11.2015

Witam dzis pierwszy raz zainstalowalem najnowszą apke zabezpieczającą Avast na androida darmową , czy ona posiada ikonkę która pokazuje sie u góry na pasku ze pakiet chroni system bo u mnie taka ikonka sie nie pokazuje , wie ktos ?


RE: Avast 2.0 vs. AVG - zbc - 05.11.2015

(05.11.2015, 09:16)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam dzis pierwszy raz zainstalowalem najnowszą apke zabezpieczającą Avast na androida darmową , czy ona posiada ikonkę która pokazuje sie u góry na pasku ze pakiet chroni system bo u mnie taka ikonka sie nie pokazuje , wie ktos ?

Odkupujesz stary temat, nie zauważyłeś?

Co do pytania, to powinna raczej pokazywać się ikonka.


RE: Avast 2.0 vs. AVG - Junakk - 11.11.2015

(05.11.2015, 09:16)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam dzis pierwszy raz zainstalowalem najnowszą apke zabezpieczającą Avast na androida darmową , czy ona posiada ikonkę która pokazuje sie u góry na pasku ze pakiet chroni system bo u mnie taka ikonka sie nie pokazuje , wie ktos ?

Wejdź w ustawienia > centrum powiadomień > zaznacz pole Ikona powiadamiania