SafeGroup
Nasze pulpity ;) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Nasze pulpity ;) (/thread-565.html)



Re: Nasze pulpity ;) - Barti18 - 28.01.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - Lukasz_root - 31.01.2013

Takie tamSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - mateusxzz - 01.02.2013

<3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - preter - 10.02.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - Waves - 13.02.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - ludendorf - 13.02.2013

@up
Można jakieś namiary na skin AQQ?


Re: Nasze pulpity ;) - Quassar - 13.02.2013

Szału nie ma, ale jest bezpiecznie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - Waves - 13.02.2013

Skórka to AQQ Berry.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - Eugeniusz - 14.02.2013

Quassar, nie za dużo tego masz? OA, Avira, Sandboxie, WinPatrol, Kingsoft, Keyscrambler. WowWow !


Re: Nasze pulpity ;) - tommyklab - 14.02.2013

Skromny bunkier Wink


Re: Nasze pulpity ;) - facecik - 14.02.2013

Eugeniusz napisał(a):Quassar, nie za dużo tego masz? OA, Avira, Sandboxie, WinPatrol, Kingsoft, Keyscrambler. WowWow !

To nie Kingsoft a Shadow Defender Wink


Re: Nasze pulpity ;) - Barti18 - 15.02.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - ktośtam - 15.02.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - mateusxzz - 17.02.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - tommyklab - 17.02.2013

kaflarzu jeden Smile


Re: Nasze pulpity ;) - Adi Cherryson - 18.02.2013

Od kliku lat umieszczam na swoim pulpicie obrazy interesujących mnie malarzy. To świetny sposób na delektowanie się pięknem sztuki. W epoce przed internetem zobaczenie jakiegoś obrazu wymagało wizyty w odpowiednim muzeum lub zakupienia papierowego albumu, który drukowany był na papierze kredowym i nie mieścił się na półce, a ponadto był bardzo drogi. Obcowanie ze sztuką było więc trudno dostępne dla zwykłego zjadacza chleba.

Obecnie w sieci, jeśli wiemy czego szukać, możemy znaleźć prawie każdy obraz w wysokiej rozdzielczości. Wrzucić na pulpit i każdego ranka oglądać.

To co widzicie to obraz Edwarda Hoppera pt. Siódma rano

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Hopper był raczej prostym malarzem, nie epatował widza formą. Malował to co aktualnie widział. Ale jego obrazy są magiczne i był geniuszem, moim zdaniem dlatego, że malował nam świat w jakim żyjemy z perspektywy naszej rodzimej gwiazdy – Słońca. Teraz wiemy, że takich Słońc są miliardy. Krążą wokół nich planety, być może podobne do naszej Ziemi. Bardzo lubię obrazy Hoppera właśnie za prostotę przekazu. To jest niby to samo, co widzimy każdego dnia ale jednak nie zauważamy, pochłonięci w ścisku autobusu przeglądaniem najnowszych wiadomości ze swojego smartfona. Dla niego Słońce było nie jedną z miliardów gwiazd, tylko światłem - tym co spotykał, widział. Tak to opisał:

„Światło jest skutecznym środkiem kreującym rzeczywistość, jak też potężnym narzędziem, pozwalającym artyście stworzyć własne wizje świata. Bardzo interesuje mnie światło, zwłaszcza słoneczne, które próbuję malować, gdy natrafia na odpowiednie formy. To rzecz niełatwa...”

Cytat: Jest siódma rano, poranne światło wpada do sklepu tuż przed jego otwarciem. Obraz z 1948 roku obecnie znajduje się w Nowym Jorku w Whitney Museum of American Art. Ciemna gęstwa zieleni silnie kontrastuje z światłem za za szybami sklepu. Na drodze pojawia się czyjś cień. Wskazujący godzinę zegar ścienny wydaje się być głównym bohaterem obrazu. Cień jaki rzuca na ścianę, prowadzi wzrok w głąb tajemniczej pustki wnętrza. Witryna jest prawie pusta: oparte o jej ściankę obrazki wydają się tylko dekoracją. Sklep, jak napisała Jo [żona Hoppera]przypomina jedno z tych miejsc, gdzie w czasach prohibicji sprzedawano nielegalnie alkohol.


Oprócz tego mam na pulpicie duże ikony programów szachowych (bo już wzrok mi się pogorszył Sad ), zegar i pogodę od HTC.


Re: Nasze pulpity ;) - Quassar - 21.02.2013

facecik napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Quassar, nie za dużo tego masz? OA, Avira, Sandboxie, WinPatrol, Kingsoft, Keyscrambler. WowWow !

To nie Kingsoft a Shadow Defender Wink


Tak dokładnie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Akurat wtedy miałem wyłączonego bo wprowadzałem parę poprawekTongue
Myślę że programy mam w sam raz poza tym nie odczuwam najmniejszego spowolnienia. Dota 2 uruchamia mi się w 5-8 sekund

Dodać trzeba jeszcze Norton Ghost 15 CD-Boot, backup musibyć Beer

Dodałem rocketdock''a w vmware o niebo lepiej teraz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Nasze pulpity ;) - Konto usunięte - 21.02.2013

Nie wiedziałem jak na tym ustrojstwie zrobić screen, pewnie się nie da zresztą, więc walnąłem fotkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje, prezes naszego klubu... Grin
Wytrzymałem całe 10 minut, po czym poległem.


Re: Nasze pulpity ;) - PascalHP - 21.02.2013

Pisali, że to bardzo wczesna beta jeszcze Tongue
Jak ogółem się użytkuje?


Re: Nasze pulpity ;) - Konto usunięte - 21.02.2013

Hm.. tragicznie to mało powiedziane.
Działa dużo, dużo, dużo (i jeszcze) gorzej niż Android na urządzeniach typu Wildfire S.
Właściwie oprócz zwijania górnej belki cała reszta niemiłosiernie muli.

Co ciekawe, w ciągu tych 10 minut telefon zdążył się nieco nagrzać, a zabawa dialerem, czy kontaktami spowodwała, że pomimo podłączenia USB do kompa, bateria poszła w dół...
To nie może być beta, to jest wczesna alfa.