SafeGroup
Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Dobór zestawu zabezpieczającego (https://safegroup.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach (/thread-5713.html)

Strony: 1 2


Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Barti18 - 13.10.2012

Mój system operacyjny Win7 x64,aktualnie używam antywirusa eset ale jakoś nie mam do niego zaufaniaSad.Mam jeszcze zaistalowany skaner na żadanie Malwarebytes.Moje pytanie jest takie co mógbym jeszcze dodać lub zmienić z góry powiem że jestem totalnym laikiem i się nie zbyt znam Wall


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - KaMiL - 13.10.2012

Dodaj Kingsoft Antivirus 2012 Smile Miałem takie połączenie i bardzo fajnie się sprawowało.


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Barti18 - 13.10.2012

a czy ten AV nie bedzię kolidował z esetem?a pozatym mam chyba za slaby internet do chmurySadi wowal bym jakiś soft co używa sygnatur oczywiście z darmowych


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Withers - 13.10.2012

...


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Barti18 - 13.10.2012

Withers napisał(a):Do chmury nie trzeba specjalnie szybkiego internetu, takze mozesz spokojnie instalowac.


a te dwa programy nie będą z soba kolidować?jak już wspomniałem nic się nie znam na tym co do skonfigurowania tego


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Withers - 13.10.2012

...


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Miquell - 13.10.2012

Moje propozycje (zakładam, że chcesz zostawić Eset''a):
1. ESET + KINGSOFT (lżejsza wersja, bez silnika Aviry) + MBAM (na żądanie)
2. ESET + MBAM PRO (w trybie real-time)
Jeśli w grę wchodzi zamiana Eset''a na inny soft, to możliwości konfiguracyjnych jest dużo Wink


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Barti18 - 13.10.2012

Miquell napisał(a):Moje propozycje (zakładam, że chcesz zostawić Eset''a):
1. ESET + KINGSOFT (lżejsza wersja, bez silnika Aviry) + MBAM (na żądanie)
2. ESET + MBAM PRO (w trybie real-time)
Jeśli w grę wchodzi zamiana Eset''a na inny soft, to możliwości konfiguracyjnych jest dużo Wink


Tak chce zmienić eseta na inny bo aktualnie mam wersje testowa a pozatym czytalem dużo opini na jego temat że nie zbyt z jego ochrona..

a King soft z silnikiem aviry dobry jest?bo avira podobno przyzwoita jeśli chodzi o wykrywalność.

Chciałem kiedyś zaistalować sobie Kacperskiego w wersi testowej, ale nie chodzi na 64bitSadnie wiem dlaczego


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Street - 13.10.2012

Ja bym eseta zostawił- w paczkach ma bardzo fajne wyniki. Posiadasz sam av czy wersję "smart security" z zaporą? Jeśli smarta to pogrzeb w ustawieniach i ustaw go na interaktyw Smile Zapora eseta w tym ustawieniu bardzo fajnie się spisuje. Do tego za esetem przemawia jego lekkość. Jeśli już tak jak proponowali koledzy wyżej można dodać do niego kingsofta av. Oczywiście odpowiednie dodatki do przeglądarki w stylu ghostery, wot oraz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i system będzie cacy

Edit:
Jak chcesz zmienić eseta to postaw na cis6 albo avire free


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - KaMiL - 13.10.2012

Kaspersky chodzi na 64-bitach na pewno Smile

Ja proponuję Avast Free + Kingsoft AV 2012 (jesli nie masz licki na Eseta)


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Barti18 - 13.10.2012

KaMiL napisał(a):Kaspersky chodzi na 64-bitach na pewno Smile

Ja proponuję Avast Free + Kingsoft AV 2012 (jesli nie masz licki na Eseta)


U mnie wersja kasperskiego testowa nie chce się istalować wychodzi komunikat coś o alokacji pamięci i pojawia się niebieski ekran tak jak w biosie None

A czy z Avastem mogę być w miare spokojny?


Dodano: 13 paź 2012, 22:13

Street napisał(a):Ja bym eseta zostawił- w paczkach ma bardzo fajne wyniki. Posiadasz sam av czy wersję "smart security" z zaporą? Jeśli smarta to pogrzeb w ustawieniach i ustaw go na interaktyw Smile Zapora eseta w tym ustawieniu bardzo fajnie się spisuje. Do tego za esetem przemawia jego lekkość. Jeśli już tak jak proponowali koledzy wyżej można dodać do niego kingsofta av. Oczywiście odpowiednie dodatki do przeglądarki w stylu ghostery, wot oraz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i system będzie cacy

Edit:
Jak chcesz zmienić eseta to postaw na cis6 albo avire free


A Cis6 dobry to program av?i czy jest w języku polskim a także jak mam go ustawić..


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Miquell - 13.10.2012

CIS 6 owszem, ale dopiero jak pokaże się wersja finalna Wink
A w jakim obszarze się poruszamy? Bezpłatny czy również komercyjny?


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Street - 13.10.2012

Nie cis6 jest jak na razie w fazie testów ale mówię na przyszłość bo zapowiada się nieźle Tongue

Wpadłem właśnie na rozwiązanie.. zainstaluj sobie Fsecure.. jest promo na 6miecha a do tego czasu comodo wyda stabilna 6 i wtedy można kombinować Smile


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - KaMiL - 13.10.2012

Cytat: A czy z Avastem mogę być w miare spokojny?

Jak najbardziej, ostatnio Avast ma naprawdę dobre wyniki. z Kingsoftem możesz czuć się bezpieczny Smile


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Barti18 - 13.10.2012

Street napisał(a):Nie cis6 jest jak na razie w fazie testów ale mówię na przyszłość bo zapowiada się nieźle Tongue

Wpadłem właśnie na rozwiązanie.. zainstaluj sobie Fsecure.. jest promo na 6miecha a do tego czasu comodo wyda stabilna 6 i wtedy można kombinować Smile


a gdzie taka jest darmowa promacja na ten program wiem tylko tyle o nim z tego co wyczytałem w goglach że z skandynawi,lecz nie wiem czy skuteczny?


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Street - 13.10.2012

Sorki sprostowanie.. F-Secure 3miesiące za free. Tutaj masz link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


F-Secure to w moim odczuciu bardzo dobry, skuteczny i lekki pakiet.. Z pewnością z nim nie zginiesz Smile W dziale giełda wygrzebiesz link do promo


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Barti18 - 13.10.2012

Street napisał(a):Sorki sprostowanie.. F-Secure 3miesiące za free. Tutaj masz link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


F-Secure to w moim odczuciu bardzo dobry, skuteczny i lekki pakiet.. Z pewnością z nim nie zginiesz Smile W dziale giełda wygrzebiesz link do promo


I jak pobiore z tego linku od ciebie on bedzie ważny przez 3miesiące?a to jest jakaś stara wersja bo 2012 a jest już 2013 do pobrania na dobrych programach i nie mam tyle postów aby na dział giełby wejśćSad


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Street - 13.10.2012

Zaktualizuje się do 13.. tak samo jak nis Smile


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - KaMiL - 13.10.2012

Najpierw pobierz wersję 30-dniową trial

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i sprawdź, czy Ci odpowiada program.


Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - Street - 13.10.2012

A no.. a jak się spodoba wpisz kluczyk na 3miesiące i po problemie Smile