SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - PascalHP - 18.11.2012

Przykro Waves Sad Formacik czeka?

Tak poza tym, to za chwilkę pojawią się nowe testy mojego autorstwa Smile


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 18.11.2012

Brak chęci poznania źródła tak błahego problemu jest pierwszym krokiem do zupełnego zobojętnienia na problemy tego świata.
Cool


Re: Pogawędki XII - PascalHP - 18.11.2012

Haha, ktosiu. Ludzie uciekają od dociekliwości i myślenia. Tongue


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 18.11.2012

Dzisiejsza młodzież nie ma w sobie już tego potencjału, tego głodu wiedzy co moje pokolenie.
Tylko komputery, fejsbuk, tv, gra w "Słoneczko"...


Re: Pogawędki XII - Galactico - 18.11.2012

ktośtam napisał(a):gra w "Słoneczko"...


GrinTak to prawda.


Młodzież się rozleniwiła i to wina programu nauczania i poziomu wymagań nauczycieli.


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 18.11.2012

Pascal, Kingsoft? Grin
Fala to kompletny leń Grin

Z niemieckiego podstawowego dostalem 96%, z rozszerzonego 70%. Z polaka 85% a z historii i WOS 80%.
Yea Grin


Dodano: 18 lis 2012, 18:20

A Tobie Fala jak poszlo? ;D


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 18.11.2012

A powiedz co nauczyciel może? Może stać się ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej jeżeli narazi się gimboss''om. Mało było przypadków?
Nauczyciel nie ma reputacji wśród młodzieży a często jest wręcz zastraszany i ma wszystko w dupie. Taka prawda.
Mało jest nauczycieli z poczuciem wartości misji jaka została im powierzona i jeżeli nawet są, to giną w tłumie wiecznie jęczących jak to mało zarabiają (akurat!).
Mam 32 lata, do liceum chodziłem ładnych "naście" lat temu i wtedy jeszcze mieliśmy szacunek do swoich belfrów. Wychowawcą naszym był wuefista, człowiek z zasadami i jak, któryś z nas przegiął pałkę, to zdarzyło się dostać zdrowo do słuchu a w niektórych przypadkach i po dupie. I co? I wszyscy wyszliśmy na ludzi. A dzisiejsza młodzież? Nie ma autorytetów, wzorców moralnych i zainteresowań. Każdy uważa, że mu się należy, że on nic nie musi, że ma tylko prawa, bo jest dzieckiem a wśród kolegów rżną wielce dorosłych w piwem w ręku i fajką w zębach.
Wiadomo - od wychowania są rodzice ale szkoła to nie tylko budynek, gdzie zdobywa się wiedzę. To również miejsce, gdzie kształtuje się kręgosłup moralny młodych ludzi, poprzez naukę ojczystego języka, historii i poznawanie literatury.
Zagubiła się gdzież nasza polska młodzież i cała edukacja, która przestała uczyć jak być Polakiem, jak być człowiekiem...


Re: Pogawędki XII - Eru - 18.11.2012

Ooo czyżby niemiec? Grin


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 18.11.2012

A jak nauczyciel wrzasnie na ucznia to ten leci do mamusi ze skargą Smile


Re: Pogawędki XII - Waves - 18.11.2012

Nie wiem. U mnie do sprawdzenia jest ponad 100 testów więc jeszcze trochę poczekam. Ale gratulacje. A jak matma i te inne pierdółki?

PascalHP napisał(a):Przykro Waves Sad Formacik czeka?

Tak poza tym, to za chwilkę pojawią się nowe testy mojego autorstwa Smile


Jeśli tak to muszę zaczekać do dłużeszego wolnego i spróbuję innego systemu niż WindowsWink

KtosiuBeer


Re: Pogawędki XII - PascalHP - 18.11.2012

KaMiL napisał(a):Pascal, Kingsoft? Grin
Fala to kompletny leń Grin

Z niemieckiego podstawowego dostalem 96%, z rozszerzonego 70%. Z polaka 85% a z historii i WOS 80%.
Yea Grin


Dodano: 18 lis 2012, 18:20

A Tobie Fala jak poszlo? ;D


Najpierw BullGuard, który został już upubliczniony. W najbliższym czasie pojawi się Kingsoft, który jest eksportowany.


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 18.11.2012

Matma? Pewnie 30%Grin Boje sie sprawdzic ;D


Re: Pogawędki XII - Waves - 18.11.2012

KaMiL napisał(a):Matma? Pewnie 30%Grin Boje sie sprawdzic ;D


Co do Polskiego, historii i angielskiego jestem spokojny to właśnie matmy się boję.


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.11.2012

Widzę że włączyły się Wam głębsze przemyślenia.

Sytuacja polskiej młodzieży jest tragiczna, pytanie tylko czy za 5-10 lat będzie z nią wszystko w porządku czy cały świat runie.
Na szczęście można trafić na normalnych, zdrowych ludzi. To pojedyncze przypadki, ale jednak są. Trzeba mieć albo niesamowite szczęście żeby na kogoś takiego trafić, albo musi zadziałać jakaś dodatkowa siła, która jest dla mnie osobiście po prostu niewytłumaczalna.
Trafiłem i od jakiegoś czasu mam podwyższone ciśnienieCool


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 18.11.2012

Masz szczescie, ze trafiles na mnie i ma Falę Grin


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 18.11.2012

Owszem, owszem są jednostki, które mają coś więcej w głowie ale jest ich coraz mniej niestety.
Większość woli piwko i fajeczkę dla popisu przed słitaśnymi miss gibazy niż jakieś sensowne zainteresowania a Ci, którzy wybiorą inną drogę są często wyśmiewani przez tych "lansujących się". A powinno być odwrotnie.


Re: Pogawędki XII - Waves - 18.11.2012

ktośtam napisał(a):Owszem, owszem są jednostki, które mają coś więcej w głowie ale jest ich coraz mniej niestety.
Większość woli piwko i fajeczkę dla popisu przed słitaśnymi miss gibazy niż jakieś sensowne zainteresowania a Ci, którzy wybiorą inną drogę są często wyśmiewani przez tych "lansujących się". A powinno być odwrotnie.


Nie zapomnajmy o biednych, których nie stać na słuchawki i z tyłu autobusów, na chodnikach słuchają dudka rpk ( ? ) i innych. Aż mi wstyd, że ja się urodziłem w takim pokoleniu.


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 18.11.2012

Waves97 napisał(a):Nie zapomnajmy o biednych, których nie stać na słuchawki i z tyłu autobusów, na chodnikach słuchają dudka rpk ( ? ) i innych. Aż mi wstyd, że ja się urodziłem w takim pokoleniu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cool


Re: Pogawędki XII - buri - 18.11.2012

"Biały kot" przeszedł mi drogę, a wezmę go do ręki i zasmakuje tego zacnego trunkuBeer
Browar Dionizos coś powinien mówić jednemu z was Wink


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.11.2012

Mi mówi...Tongue
Jutrzejszy dzień mogę prosto skwitować "wszystko albo nic".

O rany...