SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - morphiusz - 18.11.2012

Uklad oddechowy i krwionosny to 2 najprzyjemniejsze, chociaz wcale niełatwe uklady.
Chbya nikt nie kaze Wam sie uczyc wartosci cisnien parcjalnych gazow oddechowych czy biochemicznych podstaw transportu owych?Cool


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 18.11.2012

Sprzedałem dzisiaj SGS III i wróciłem do HTC Wildfire S Tongue


Re: Pogawędki XII - Konto usunięte - 18.11.2012

Aż taka zmiana? Ja już bym nie mógł wrócić na na tego typu ekrany... jeszcze powrót do np. czegoś typu SGS II czy nawet SGS I / Nexus S tak, ale Wildfire / P500... o nie Smile
Gdyby to było WP to i owszem, nawet Lumia 610, ale w wypadku Androida miałbym dość mulenia po 5-10 minutach.


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 18.11.2012

Lukas ale mi podkręcony WFS na prawdę nie muli w codziennym użytkowaniu a w grach 3D uzyskuję 33-35 klatek na sekunde. Fakt SGS 3 to super telefonik ale nie dla mnie. Myslę nad jakimś nowym telefonem ale się nie spiesze Grin


Re: Pogawędki XII - Miquell - 18.11.2012

Ja tam wciąż używam SGS II i póki co nie zamierzam go zmieniaćSmile


Re: Pogawędki XII - Snajpiq - 19.11.2012

SGS 2 i SGS 3 to fajne telefoniki. Ja osobiście od jakiegoś czasu używam Wave 3 i jestem zadowolony.


Re: Pogawędki XII - Miquell - 19.11.2012

Wave to bardzo udany konstrukcyjnie telefon - materiały służące do jego wykonania są przynajmniej dobrej jakości Smile
W SGS II już tak różowo nie jest.... Ale na szczęście etui CaseMate robi swojeWink
Wildfire''a S ma mój siostrzeniec - wykonanie i materiały są naprawdę przyzwoite, ale funkcjonalność i parametry sprzętowe to już rzecz względna Smile


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 19.11.2012

W styczniu przyszłego roku samsung ma zaprezentować 4tą odsłonę SGS ma od mieć mega rozdzielczość na 5 calach,wiara w necie się smieję że taka rozdzielczość jest dobra w telewizorach 32 calowych. Ja rówinież zrozumiałem cały ten marketing, wszystko byle wyrwać kase a o starszych modelach zapominają. Jak wyjdzie SGS 4 to SGS 2 tylko na XDA będzie wspierana Grin


Re: Pogawędki XII - Miquell - 19.11.2012

Cóż...I pomyśleć, że moim ulubionym telefonem, póki co, wciąż pozostaje Nokia 6310i Grin
Mam ją już prawie 10 lat i wciąż taki SGS II czy III przy jej niezawodności może się schować w .... pokrowiec Wink
No ale, starość nie radość Cool


Re: Pogawędki XII - Street - 19.11.2012

slawsi5 napisał(a):W styczniu przyszłego roku samsung ma zaprezentować 4tą odsłonę SGS ma od mieć mega rozdzielczość na 5 calach, wiara w necie się smieję że taka rozdzielczość jest dobra w telewizorach 32 calowych. Ja rówinież zrozumiałem cały ten marketing, wszystko byle wyrwać kase a o starszych modelach zapominają. Jak wyjdzie SGS 4 to SGS 2 tylko na XDA będzie wspierana


A tam ekran Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 19.11.2012

No ale mi WFS wzupełności wystarczy a i bez ścinek w wolnych chwilach pogram w takie tytuły jak: Dead Space,Mass Effect, Real Racing 2, PES 12 i wiele innych, trzeba zwrócić uwagę na jedno, otóż wielu ludzi -główną zaletę korzystania z highend oprócz gier podaję korzystanie z neta itp. i podkreśla jaka to nie jest wygoda praca na prawie 5'''' a prawda jest taka że i tak do neta używają kompa. Ja również uważam tak. Nawet SGS 3 nie jest wygodna w korzystaniu z neta, jak już to tablet jest ok.


Re: Pogawędki XII - ichito - 19.11.2012

Eugeniusz napisał(a):Mnie się ksiądz ostatnio zapytał ilu Żydów było na pokładzie arki Noego, to powiedziałem mu że caaaała rzeszaCool
Od tego czasu mam wrażenie że nie dostanę kursu przedmałżeńskiego, przez co zostanę potężnie zrugany przez największą katoliczkę od czasów Jezusa...

Beer
Od samego rana...a co?? Grin


Re: Pogawędki XII - zord - 19.11.2012

Ale chamstwo byłem się dziś zarejestrować do okulisty a tam że rejestrują na majWall
Na szczęście udało mi się wyprosić termin za miesiąc...


Re: Pogawędki XII - Street - 19.11.2012

zord napisał(a):Ale chamstwo byłem się dziś zarejestrować do okulisty a tam że rejestrują na maj Wall


Polska Beer


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 19.11.2012

He, ja miałem we wrześniu na listopad Tongue


Re: Pogawędki XII - Galactico - 19.11.2012

zord napisał(a):Ale chamstwo byłem się dziś zarejestrować do okulisty a tam że rejestrują na majWall
Na szczęście udało mi się wyprosić termin za miesiąc...


Ja idę do okulisty i kardiologa w środę, a rejestrowałem się w ubiegłym tygodniu.


Re: Pogawędki XII - Waves - 19.11.2012

Cytat z lektury Stary Człowiek i Morze:
-Agua Mala - powiedział rybak - Ty Kurwo.

Czekam na moment omawiania tej lektury w mojej klasieBeer


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 19.11.2012

SUBs na forum!!


Re: Pogawędki XII - Waves - 19.11.2012

I tyle go widzieliLol


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 19.11.2012

@wAVES97
Ładne macie i tani hotel ale gimnazjum u was to jakas porazka czy chodza ytam sami idioci?

Btw.Gimnazjalisci ile powinno byc erytrocytow w morfologii