SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - Galactico - 19.11.2012

BudbarareHell napisał(a):Btw.Gimnazjalisci ile powinno byc erytrocytow w morfologii


Norma: K: 4,2-5,4 mln/ul, M: 4,7-6,2 mln/ul


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 19.11.2012

@Galctico gimnazjalista czy student medycyny?


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 19.11.2012

BudbarareHell napisał(a):@wAVES97
Ładne macie i tani hotel ale gimnazjum u was to jakas porazka czy chodza ytam sami idioci?

W większości tak Lol

Galactico to wszechwiedzący dorosły Wink


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 19.11.2012

System szkół gimnazjalnych powinien być zamieniony w system obozów pracy przymusowej.
Popracuje, zmęczy się to mu się odechce rozrabiać.


Re: Pogawędki XII - Galactico - 19.11.2012

BudbarareHell napisał(a):czy chodza ytam sami idioci?


Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Miałem dziś bardzo nieprzyjemną sytuację z gimnazjalistami. Wracam ze sklepu, mam dwie reklamówki zakupów (w tym i parę browarków), a oni mnie zaczepiają mnie i mówią, żeby im dać piwo. Pędraki ledwo co od ziemi wyrosły i już się za alkohol biorą.


Dodano: 19 lis 2012, 19:16

BudbarareHell napisał(a):@Galctico gimnazjalista czy student medycyny?


W internecie znalazłem.


Dodano: 19 lis 2012, 19:17

Kamil, a żebyś wiedział, że tak.


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 19.11.2012

Jutro palnuje słodką zemstę która ich troche utemperuje .... oj bedzie sie dzialo


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 19.11.2012

Gorzałę zamienisz na wodę, piwo na sok jabłkowy i przedziurawisz prezerwatywy?


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 19.11.2012

nie
Jak wspominałemna forum jestem studentem medycyne a że w szkole oficerskiej ... się zabawimy po ilu rundachw maskach na twarzy wymiekna

Jak nauczycielesie zgodza to bedzie gratis czolganie


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 19.11.2012

Galactico napisał(a):
BudbarareHell napisał(a):czy chodza ytam sami idioci?


Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Miałem dziś bardzo nieprzyjemną sytuację z gimnazjalistami. Wracam ze sklepu, mam dwie reklamówki zakupów (w tym i parę browarków), a oni mnie zaczepiają mnie i mówią, żeby im dać piwo. Pędraki ledwo co od ziemi wyrosły i już się za alkohol biorą.


Dodano: 19 lis 2012, 19:16

BudbarareHell napisał(a):@Galctico gimnazjalista czy student medycyny?


W internecie znalazłem.


Dodano: 19 lis 2012, 19:17

Kamil, a żebyś wiedział, że tak.


Galactico tak chciał się podlizać, że szybciutko wyszukał informacji w internecie, a potem większość myśli, że z głowy to napisał Lol


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 19.11.2012

BudbarareHell napisał(a):nie
Jak wspominałemna forum jestem studentem medycyne a że w szkole oficerskiej ... się zabawimy po ilu rundachw maskach na twarzy wymiekna

Jak nauczycielesie zgodza to bedzie gratis czolganie

Masz moje błogosławieństwo i specjalne prerogatywy.


Re: Pogawędki XII - Galactico - 19.11.2012

A co w tym dziwnego? Ten materiał jest chyba na poziomie gimnazjum, więc powinieneś też na nie odpowiedzieć.


Dodano: 19 lis 2012, 19:58

Do gimnazjów powinno zawitać Przysposobienie Obronne. Codziennie musztra o 8 i czołganie po boisku. Ahhh.Beer


Re: Pogawędki XII - Waves - 19.11.2012

BudbarareHell napisał(a):@wAVES97
Ładne macie i tani hotel ale gimnazjum u was to jakas porazka czy chodza ytam sami idioci?

Btw.Gimnazjalisci ile powinno byc erytrocytow w morfologii


Pewnie że idioci. Przyjechał zza granicy i po pierwszym dniu stwierdził Beer
Mam pytanie do Ciebie . W którym gimnazjum jesteś?


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 19.11.2012

Nr niech bedzia tajemnicom ustalmy ze wokolice centrum miasta...
Natomiast co idiotow to soryy ale jezli w torbie zopstawionej w kalsieznajduje puszke po piwie 2 pety i gumki to jak mam inaczej ich nazwac.... Nie mowiac olatajacych cudach podczas lekcji


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 19.11.2012

Galactico napisał(a):A co w tym dziwnego? Ten materiał jest chyba na poziomie gimnazjum, więc powinieneś też na nie odpowiedzieć.


Taak, oczywiście, że powinienem wiedzieć. Ty po porządnie i pilnie przepracowanym gimnazjum i liceum też powinieneś wiedzieć. Wychodzi na to, że masz słabą pamięć albo nie uczyłeś sie pilnie wtedy, kiedy było trzeba Cool


Dodano: 19 lis 2012, 20:06

BudbarareHell napisał(a):Nr niech bedzia tajemnicom ustalmy ze wokolice centrum miasta...
Natomiast co idiotow to soryy ale jezli w torbie zopstawionej w kalsieznajduje puszke po piwie 2 pety i gumki to jak mam inaczej ich nazwac.... Nie mowiac olatajacych cudach podczas lekcji

Mówiłem... Smile


Re: Pogawędki XII - Waves - 19.11.2012

BudbarareHell to napisz mi na pwWink
Ale widzę, że trafiłeś do jednego z gorszych ośrodków.


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 19.11.2012

Waves97 napisał(a):BudbarareHell to napisz mi na pwWink
Ale widzę, że trafiłeś do jednego z gorszych ośrodków.

A są lepsze?? Tongue.


Re: Pogawędki XII - Waves - 19.11.2012

Przykładowo mój. Jest kilka osób, które pali ale to są najczęściej uczniowie którzy za rok albo dwa odejdą ze szkoły bez zdawania czegokolwiek.


Dodano: 19 lis 2012, 20:15

@BudbarareHell
Gorzej trafić nie mogłeś biorąc pod uwagę tylko gimnazja. Akurat te gimnazjum to patologia i nic więcejFacepalm


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 19.11.2012

Hmm ja gimnazjum skończyłem w 2009 roku w czerwcu i na początku 2010 roku okazało się że jedna dziewczyna już w ciąży jestWall


Re: Pogawędki XII - Galactico - 19.11.2012

Eugeniusz napisał(a):Hmm ja gimnazjum skończyłem w 2009 roku w czerwcu i na początku 2010 roku okazało się że jedna dziewczyna już w ciąży jestWall


Co tak późno? Grin


Re: Pogawędki XII - buri - 19.11.2012

Eugeniusz napisał(a):Hmm ja gimnazjum skończyłem w 2009 roku w czerwcu i na początku 2010 roku okazało się że jedna dziewczyna już w ciąży jestWall

Ja w gimnazjum doznałem zatrzymania w rozwoju. Ten kto wymyślił ten system powinien wisieć za jaja aż sam odpadnie - moja własna opinia życiowa.

"Czarny kot" był dzisiaj u mnie na biurku i też trunek niczego sobieBeer