SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - Waves - 22.11.2012

Od 12 pobieram Armę II + OA . Ze steam oczywiście .
NeostradaBeer


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 22.11.2012

Mi na dwóch lapkach 8semka dobrze sobie poradziła ze wszystkim, wszystkie stery były od razu, a ja dograłem tylko najnowsze od nvidiaGrin
Sam się dziwię ale bardzo mi się podoba ten system, nawet bardziej niż linuks/ubuntuCool


Re: Pogawędki XII - nikita - 22.11.2012

Waves97 napisał(a):Od 12 pobieram Armę II + OA . Ze steam oczywiście .
NeostradaBeer

Było trzeba mówić to bym Ci pobrał. I wrzucił na jakiś serwer Grin

slawsi5 napisał(a):Mi na dwóch lapkach 8semka dobrze sobie poradziła ze wszystkim, wszystkie stery były od razu, a ja dograłem tylko najnowsze od nvidia Grin

Ja nie wiem jak będzie śmigała grafika, bo mam GMA X4500MHD. Z doświadczenia też wiem, że domyślnie stery z 7 nie obsługiwały mi N-ki na wi-fi. Tylko sterowniki producenta rozwiązują problem, a aktualnie nie widzę żadnego wsparcia dla 8 Smile


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 22.11.2012

mi na 7demce nie znajdował grafiki i musiałem ze strony producenta pobierać a na 8semce od razu był geforce ale i tak ze strony producenta pocisnąłem najnowsze stabilneSmile


Re: Pogawędki XII - nikita - 22.11.2012

AAA! Może nawet dzisiaj postawię jak znajdę płytę DVD Wink

EDIT: Problemy z pobieraniem przez Secure Download Manager... Ciągle przerywa z komunikatem:

Cytat: The download cannot be completed. If a location selection is available for thisproduct, select another location. If no location selection is available, the download may fail to complete because no Internet connection was found, theInternet connection was lost or a firewall or proxy server exists between the client station and hosting location. Please try again later.



Re: Pogawędki XII - Tomasz - 22.11.2012

Dobry klient GG pod Windowsa - co polecacie? (Prosiłbym też o jakieś propozycje inne niż WTW i AQQ, bo te pewnie padną jako pierwsze)


Re: Pogawędki XII - Konto usunięte - 22.11.2012

Ja tylko proszę i przypominam - do dyskusji o Win8 jest inny temat.
O dyskusjach-problemach z Windowsem jest cały dział.
Nie róbmy burdelu, bo w pogawędkach w razie czego nikt nigdy nic nie znajdzieNone2


Re: Pogawędki XII - Waves - 22.11.2012

nikita napisał(a):
Waves97 napisał(a):Od 12 pobieram Armę II + OA . Ze steam oczywiście .
NeostradaBeer

Było trzeba mówić to bym Ci pobrał. I wrzucił na jakiś serwer Grin


Wysłał pocztą na płycieLol
Czeka mnie jeszcze instalacja DayZ. Strasznie to utrudnioneSad


Re: Pogawędki XII - Twoja stara - 22.11.2012

Tomasz napisał(a):Dobry klient GG pod Windowsa - co polecacie? (Prosiłbym też o jakieś propozycje inne niż WTW i AQQ, bo te pewnie padną jako pierwsze)


Może Kadu?
Gdybym się miał przerzucić z AQQ co też planuję wybrałbym właśnie ten.


Re: Pogawędki XII - tommyklab - 22.11.2012

slawsi5 napisał(a):Wiecie na czym cały pic polega z tym szybkim uruchamianiem w win 8?
Chodzi o to że windows 8 nie wyłącza się całkowicie a tylko przechodzi w tryb hibernacji - stąd ten szybki start!! Wystarczy w opcjach zasilania wyłączyć "szybkie uruchamianie" i start jest tak samo długi jak w win 7 bo wtedy komputer całkowicie się wyłącza Grin
zauważyłem również,że przy instalacji comodo fw nie wyłącza się systemowa zapora!!


Ja też wyłączyłem tą dziwną hibernację. SSD to nie zrobi większej różnicyWink


Re: Pogawędki XII - Waves - 22.11.2012

Udało mi się zainstalować DayZ. Myślałem że będę miał więcej problemów ale udało się w miarę szybko. Zadowolony że serwer się wczytuje nie wiedziałem co mnie jeszcze czeka. Moja karta graficzna nie daje rady. Myślałem że grając w BF3 na niskich nic mi się nie tnie to DayZ powinno chodzić jak po maśle. Muszę pomyśleć jak tutaj doprowadzić tego moda do stanu grywalnościBeer


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 22.11.2012

To o czym teraz rozmawiamy? Jest sporo osób na forum, jakiś temat się znajdzie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 22.11.2012

Wiecie co chyba gimbusy mnie kuzwa zagiely mimozemsty.Jest tak samo jak bylo jakies pomysly ma ktos.....


Re: Pogawędki XII - Galactico - 22.11.2012

BudbarareHell napisał(a):Wiecie co chyba gimbusy mnie kuzwa zagiely mimozemsty.Jest tak samo jak bylo jakies pomysly ma ktos.....


Wcale mnie to nie dziwi. Weź kup trotyl i wysadź gimnazjum. To był oczywiście żart. Proszę więc nie odebrać tego źle.


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 22.11.2012

9mm Parabellum.


Re: Pogawędki XII - Waves - 22.11.2012

Odłamkowy, Jackhammer, DAO-12 Cool Na bialskie gimbusy jest wiele sposobów.


Re: Pogawędki XII - Eru - 22.11.2012

Eugeniusz napisał(a):To o czym teraz rozmawiamy? Jest sporo osób na forum, jakiś temat się znajdzie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Opisz to na samosi i idź do Ewy Drzyzgi... Wall


Re: Pogawędki XII - Galactico - 22.11.2012

Ja proponuję temat o czosnku. Może być?


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 22.11.2012

GiniuBlogolawientwo twoje niedziala
@Galactico Ziemniakiz czosnkiem i baranina mmmm


Re: Pogawędki XII - Galactico - 22.11.2012

Mam!!! Możesz jutro się najeść czosnku i pójść do gimbusów. Cool