SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - KaMiL - 25.11.2012

Jasne, a robić to ni ma komu!


Re: Pogawędki XII - facecik - 25.11.2012

ktośtam napisał(a):Android zaczyna mnie coraz bardziej drażnić :/
Strasznie zwalnia momentami na HTC Sensation, jakieś zawieszki łapie. To nienormalne.
Bawiłem się Nokią Lumia 900 i WP chodzi jak marzenie. Chyba jednak kolejny smartfon będzie z WP, szczególnie biorąc pod uwagę, że w moim abo Nokia Lumia 900 jest za €0.


No niestety , ale ANDROID nawet na 4 rdzeniach potrafi się zadławić a co dopiero na HTC Sensation , też miałem ten telefon i się denerwowałem okrutnie.
Teraz jadę na budżetowym HTC Mozart w oczekiwaniu na nowego Windows Phone 8 , ale nawet ten chodzi jak marzenie , zresztą jak każdy telefon z WP.
Android to tragiczny system , im dłużej używasz tym wolniej to chodzi.


Re: Pogawędki XII - nikita - 25.11.2012

Street napisał(a):Teraz to już nie pomalujecie! Trafiłem na skozaczony horror.. ! Beer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dooobre!


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 25.11.2012

facecik napisał(a):
ktośtam napisał(a):Android zaczyna mnie coraz bardziej drażnić :/
Strasznie zwalnia momentami na HTC Sensation, jakieś zawieszki łapie. To nienormalne.
Bawiłem się Nokią Lumia 900 i WP chodzi jak marzenie. Chyba jednak kolejny smartfon będzie z WP, szczególnie biorąc pod uwagę, że w moim abo Nokia Lumia 900 jest za €0.


No niestety , ale ANDROID nawet na 4 rdzeniach potrafi się zadławić a co dopiero na HTC Sensation , też miałem ten telefon i się denerwowałem okrutnie.
Teraz jadę na budżetowym HTC Mozart w oczekiwaniu na nowego Windows Phone 8 , ale nawet ten chodzi jak marzenie , zresztą jak każdy telefon z WP.
Android to tragiczny system , im dłużej używasz tym wolniej to chodzi.


Zgadzam się w 100 %
Sam ostatnio sprzedałem SGS III i chwilowo wróciłem do WFS. Obecnie zastanawiam się nad telefonem z Windows Phone 8, jedynie szkoda mi aplikacji/gier bo wydałem na nie blisko 400zł.


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 25.11.2012

Kocham Androida! Gdyby Android był kobietą, to bym sie z nim (z nią?) ożenił.

Suchary, rozdaję suchary!


Re: Pogawędki XII - nikita - 25.11.2012

Windows 8. Witam serdecznie.


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 25.11.2012

nikita napisał(a):Windows 8. Witam serdecznie.

Żegnam (nieodwołalnie) Smile


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 25.11.2012

Street napisał(a):Teraz to już nie pomalujecie! Trafiłem na skozaczony horror.. ! Beer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dzięki za pomysł na wieczorny seans Wink

facecik napisał(a):a co dopiero na HTC Sensation

Przepraszam ale HTC Sensation to nie jest jakiś budżetowa słuchawka, więc mam prawo wymagać, żeby działał płynnie (i do pewnego czasu tak było).
Poczekam jednak na Lumię 920, bo ma się wkrótce pojawić w holenderskim T-Mobile i powiem "żegnaj" dla Androida.


Re: Pogawędki XII - nikita - 25.11.2012

KaMiL napisał(a):
nikita napisał(a):Windows 8. Witam serdecznie.

Żegnam (nieodwołalnie) Smile

Nie bądź taki Sad


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 25.11.2012

Przykro mi Grin


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 25.11.2012

Ja do tej pory też mówiłem, że nie dotknę W8 ale kusi coraz bardziej, żeby spróbować Cool


Re: Pogawędki XII - damian.z - 25.11.2012

KaMiL napisał(a):Ja jeśli ładnie zdam egzamin z fortepianu w styczniu to dostanę Galaxy S (używanego Grin ). (...)

a ja na gwiazdke mam zamiar kupic sobie se live with walkman. tylko jest jeden problem ... musze znalesc klienta na moja xperie x8 Sad


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 25.11.2012

W zyciu nie kupuj LWW. Dotykowe przyciski to porazka. Jesli sa chociaz troche pobrudzone przez spocony palec itp, to przestaja dzialac Tongue


Re: Pogawędki XII - Konto usunięte - 25.11.2012

ktośtam napisał(a):Poczekam jednak na Lumię 920, bo ma się wkrótce pojawić w holenderskim T-Mobile i powiem "żegnaj" dla Androida.


A może tak Lumia 820?
Bebechy te same... wyświetlacz jeżeli nie jest na pentile to też ok (a słyszałem, że jest taki jak w Lumii 900, czyli ok).
No i cena o wiele niższa.


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 25.11.2012

Poczekam na cenę 920 i wtedy pomyślę Wink


Re: Pogawędki XII - Eru - 25.11.2012

KaMiL napisał(a):W zyciu nie kupuj LWW. Dotykowe przyciski to porazka. Jesli sa chociaz troche pobrudzone przez spocony palec itp, to przestaja dzialac Tongue


Ja w Desire Z mam tylko dotykowe i zawsze działają tak samo Tongue


Re: Pogawędki XII - buri - 25.11.2012

Wchodzę na dp blogi win8 ,wchodzę sg gadają o win8, wchodzę na portal techniczny win8 ... czekam na zajebiste wirusy pod win8Cool

Piwko se strzeliłem, może by w coś zagrał, w coś na co pozwala mój kosmiczny sprzętSmile


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 25.11.2012

nikita napisał(a):Windows 8. Witam serdecznie.


WitamyGrin

ktośtam napisał(a):Ja do tej pory też mówiłem, że nie dotknę W8 ale kusi coraz bardziej, żeby spróbować Cool


Polecam i namawiamWink


Re: Pogawędki XII - facecik - 25.11.2012

ktośtam napisał(a):
facecik napisał(a):a co dopiero na HTC Sensation

Przepraszam ale HTC Sensation to nie jest jakiś budżetowa słuchawka, więc mam prawo wymagać, żeby działał płynnie (i do pewnego czasu tak było).
Poczekam jednak na Lumię 920, bo ma się wkrótce pojawić w holenderskim T-Mobile i powiem "żegnaj" dla Androida.


No własnie , przecież HTC Sensation to był flagowy model , też myślałem że to będzie rakieta , i dwurdzeniowe cudo poradzi sobie z Andkiem spokojnie, niestetynie ma sprzętu na którym by ten system był responsywny.


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.11.2012

Nie dotknę Windowsa 8 . Jak zainstaluję to wymyślicie mi karęCool