SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - ktośtam - 26.11.2012

Waves97 napisał(a):Napisz czy masz pełne spodnie po Gabinecie

Niestety nie Sad spodziewałem się czegoś lepszego. Generalnie można obejrzeć dla zabicia czasu ale dupy nie urywa.


Re: Pogawędki XII - buri - 26.11.2012

Daliście radę to przeczytać? Na końcu jest odnośnik do angielskiej wersji, więc jest to tłumaczenie jakiegoś tam tekstu analityka. Pisane pod obecną sytuację jak dla mnie, aby pokazać, że też potrafię zrobić analizę o czymś. Komentarzy na tej czytelni ubu nawet nie czytałem, wolę oszczędzać mój wzrok. Propaganda? raczej mocne słowo, chyba że ten artykuł znalazłby się w każdej gazecie.

Koniec z takimi pierdołami, poczytajcie lepiej dobrą książkę. DZIEŃ DOBRY! piękny ciepły listopadowy poranek, a co najważniejsze słonecznyGrin


Re: Pogawędki XII - nikita - 26.11.2012

buri napisał(a):DZIEŃ DOBRY! piękny ciepły listopadowy poranek, a co najważniejsze słoneczny Grin

Dzień dobry! Co się dzieje? Wstałem przed 14 Wow


Re: Pogawędki XII - Street - 26.11.2012

A mi coś net muli


Re: Pogawędki XII - nikita - 26.11.2012

Street napisał(a):A mi coś net muli

To też i mój problem od dobrych paru dni. UPC 25 Mb nie jest w stanie załadować na youtubie filmu 480p, nie wspominając o 720p+Wall Muszę do nich zadzwonić, bo to jakaś tragedia jest.


Re: Pogawędki XII - Street - 26.11.2012

Ja mam 10mb z vectry.. ostatnio niby wysłali sms''a że może net i tv mulić bo robią konserwacje czegoś tam ale myślałem, że już to ogarnęliNone2


Re: Pogawędki XII - Waves - 26.11.2012

Ile miejsca powinien mieć ubuntu jeśli chcę go zainstalować obok Windowsa ? Bo wgram na nowo Sevena teraz i przy instalacji utworzę partycję dla Ubuntu tylko nie wiem ile miejsca przeznaczyć.


Re: Pogawędki XII - Kolos28 - 26.11.2012

Spokojnie 10 max 15 GB na /


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 26.11.2012

Sam system zajmuje tak gdzieś 3GB, natomiast na / warto dać tak komfortowe 10GB.


Re: Pogawędki XII - Waves - 26.11.2012

Dałem 40 GB. Nic nie stoi na przeszkodzie więc nie ma problemu Smile


Re: Pogawędki XII - Galactico - 26.11.2012

Ponoć nie ma głupich pytań, ale zaryzykuję. Wecie może jak nazywa się lektor, ten z reklamy Dance Central 3?


Re: Pogawędki XII - Waves - 26.11.2012

Windows po formacie nie widzi mi karty graficznejBeer


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 26.11.2012

Sterowniki zainstalowane? Grin


Re: Pogawędki XII - Waves - 26.11.2012

Nie mogę ich zainstalować bo nie widzi mi karty. Przy próbie instalacji CCC bo mam HD5000 wywala mi że użytkownik nie korzysta z tej karty. W menadżerze urządzeń też jej nie ma. :crazy:


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 26.11.2012

A po co Ci karta graficzna?


Re: Pogawędki XII - Waves - 26.11.2012

Sasha Grey w małej rozdzielczości już tak nie cieszy Sad


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 26.11.2012

Chiny wypowiedziały nam wojnę?


Re: Pogawędki XII - Waves - 26.11.2012

Japoński spamWall Zaraz się zdenerwuję i zainstaluję Ubuntu . Tam nie ma takich problemów...


Re: Pogawędki XII - ichito - 26.11.2012

Nie mam nic do "wschodu", ale jakieś jaja mamy na forum...ktoś posprząta?


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 26.11.2012

Już posprzątane Cool