SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - ktośtam - 28.11.2012

Waves97 napisał(a):3 jako ocena Smile

Słabo. Za karę do piwnicy!


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 28.11.2012

No ja mialem 35% z matmy :/ I wcale nie jestemz tego dumny, bo jak potem usiadlem to zobaczylem, ze jak bym się bardziej skupił, to jeszcze połowę zadań bym rozwiązał...
Ale polak 86%, niemiecki podstawowy 96%, rozszerzony 70% (masakrycznie trudny), historia i WOS 81%, przyrodnicze 50% (ale z tego nigdy nie bylem orłem).


Re: Pogawędki XII - Galactico - 28.11.2012

ktośtam napisał(a):Słabo. Za karę do piwnicy!


Ja bym kazał wleźć do pawlacza i nie wyłazić.


Re: Pogawędki XII - nikita - 28.11.2012

KaMiL napisał(a):No ja mialem 35% z matmy :/ I wcale nie jestemz tego dumny, bo jak potem usiadlem to zobaczylem, ze jak bym się bardziej skupił, to jeszcze połowę zadań bym rozwiązał...
Ale polak 86%, niemiecki podstawowy 96%, rozszerzony 70% (masakrycznie trudny), historia i WOS 81%, przyrodnicze 50% (ale z tego nigdy nie bylem orłem).

Ale bym chciał wrócić do tego pięknego okresu Wink


Re: Pogawędki XII - Galactico - 28.11.2012

Jutro mam imprezkę.Beer


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 28.11.2012

Galactico napisał(a):Jutro mam imprezkę.Beer

Nie wchodź na forum po "kilku głębszych" Cool


Re: Pogawędki XII - Waves - 28.11.2012

Kamil to z matmy coś koło 2 jeśli stawiają u Ciebie ocenyBeer Ja z przyrodniczych pewnie źle napisałem .


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 28.11.2012

U mnie w szkole 35% to jedynka, no może 1+.


Re: Pogawędki XII - Galactico - 28.11.2012

ktośtam napisał(a):
Galactico napisał(a):Jutro mam imprezkę.Beer

Nie wchodź na forum po "kilku głębszych" Cool


Po szampanie nie jest się pijanym.


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 28.11.2012

Eugeniusz, co się stało z Twoim awatarem?


Re: Pogawędki XII - KaMiL - 28.11.2012

Waves97 napisał(a):Kamil to z matmy coś koło 2 jeśli stawiają u Ciebie ocenyBeer Ja z przyrodniczych pewnie źle napisałem .

Nie dostałem oceny Grin


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 28.11.2012

ktośtam napisał(a):Eugeniusz, co się stało z Twoim awatarem?

To mi się kojarzyło z przyjemnością, a że dobrze nie jest to go skasowałem.
Nie chcę o tym teraz rozmawiać, po prostu nie chcę.


Re: Pogawędki XII - Dusiek - 29.11.2012

A mnie dzisiaj dopadła chęć wybrania się do lekarza rodzinnego . Po 2 godzinach dzwonienia wreszcie się udało ,pytam się czy można się zarejestrować do lekarza(zwanyZbyszek Kieliszek) .Babka mówi mi że pan Doktor ma już komplet i mogę na jutro.Odkładam słuchawkę bo cóż mogę począć ,ale myślę wybiorę się do ośrodka to może tak prędzej coś zdziałam.Po drodze do przychodni przechodzęobokknajpki gdzie często starzy wyjadacze grają sobie w pokerka i jakie moje zdziwieni pan doktor jest tak zajęty że jednocześnie jest w przychodni i w knajpie gra w pokera z kolegami myślę ma gościu zdrowie albo go sklonowali . A pacjent frajer ma dwie opcje iść do kogoś innego albo czekać do jutra .Najśmieszniejsze jest to że doktorek zapewne ma wpisane że jest na wizycie domowej .


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 29.11.2012

TASMAN , mieszkasz może w Olsztynie? Znam jednego takiego lekarza z Olsztyna Wink


Re: Pogawędki XII - asg - 29.11.2012

TASMAN napisał(a):A mnie dzisiaj dopadła chęć wybrania się do lekarza rodzinnego . Po 2 godzinach dzwonienia wreszcie się udało ,pytam się czy można się zarejestrować do lekarza(zwanyZbyszek Kieliszek) .Babka mówi mi że pan Doktor ma już komplet i mogę na jutro.Odkładam słuchawkę bo cóż mogę począć ,ale myślę wybiorę się do ośrodka to może tak prędzej coś zdziałam.Po drodze do przychodni przechodzęobokknajpki gdzie często starzy wyjadacze grają sobie w pokerka i jakie moje zdziwieni pan doktor jest tak zajęty że jednocześnie jest w przychodni i w knajpie gra w pokera z kolegami myślę ma gościu zdrowie albo go sklonowali . A pacjent frajer ma dwie opcje iść do kogoś innego albo czekać do jutra .Najśmieszniejsze jest to że doktorek zapewne ma wpisane że jest na wizycie domowej .

Człowiecze małej wiary w ludzi! Czyż nie widzisz, że lekarz ten przełamał bariery i konwenanse wychodząc do potrzebującego ludu i leczy! Dociera do chorej psychiki hazardzistów. Wszak to lekarz dusz! Wiadomo przecie, że gdy chora dusza to i chore ciało.


Re: Pogawędki XII - Dusiek - 29.11.2012

ktośtam napisał(a): TASMAN , mieszkasz może w Olsztynie? Znam jednego takiego lekarza z Olsztyna Wink

Nie mieszkam w Rabce-Zdroju na Podhalu zresztą lekarz ma też opinie rasowego kobieciarza lubi cichodajki pielęgniarki .


Re: Pogawędki XII - Street - 29.11.2012

TASMAN napisał(a):lubi cichodajki pielęgniarki .


A kto nie lubi Wink


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 29.11.2012

Street napisał(a):
TASMAN napisał(a):lubi cichodajki pielęgniarki .


A kto nie lubi Wink

PrawdaBeer


Re: Pogawędki XII - nikita - 29.11.2012

Dzień dobry! Wow


Re: Pogawędki XII - Galactico - 29.11.2012

It''s a final countdown do iprezyyy yy. Yeah. Lol


Dodano: 29 lis 2012, 14:27

ktośtam napisał(a): TASMAN , mieszkasz może w Olsztynie? Znam jednego takiego lekarza z Olsztyna Wink


A jest gadułą? Bo każdy kobieciarz jest gadułą.