SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - Galactico - 18.12.2012

Eugeniusz napisał(a):Wstyd się przyznać, ale ja dwa dni temu zostałem zainfekowany Sality - niestety rozwinęła skrzydła i wyszła totalna kaszana - recovery i skan drugiego dysku.


Wiesz, kiedy/jak/na jakiej stronie się zaraziłeś?


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.12.2012

Prawdopodobnie pendrive.


Re: Pogawędki XII - Galactico - 18.12.2012

Eugeniusz napisał(a):Prawdopodobnie pendrive.


Emsisofta używasz?


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.12.2012

Wszystko powyłączane.
Moja wina <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki XII - Eru - 18.12.2012

BrawoLol


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.12.2012

"Oj tam", zawsze to jakaś odmiana Tongue


Re: Pogawędki XII - ichito - 18.12.2012

No to Gieniu kondolencje szczere Smile Tak to bywa, że tracimy czasem czujność i zakrawa na ironię, że nam się to trafia...mnie szlag trafił dysk bo siadł MBR o czym ze 2 lata temu pisałem. Niektóre dane poszły sobie bezpowrotnie...i żyję z tym jakośSmile


Re: Pogawędki XII - Waves - 18.12.2012

Ja od dłuższego czasu siedzę bez żadnego zabezpieczeniaCool Emsisoft nie chce się u mnie poprawnie zainstalować. Uruchamiam instalator i wszystko ładnie, pięknie. Po restarcie się nie uruchamia a odpalenie ikony z pulpity skutkuje odpaleniem... instalatora . I tak w kółko . Wczoraj próbowałem Corianti ale nie pasuje mi zbyt.


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.12.2012

Waves97 napisał(a):Ja od dłuższego czasu siedzę bez żadnego zabezpieczeniaCool Emsisoft nie chce się u mnie poprawnie zainstalować. Uruchamiam instalator i wszystko ładnie, pięknie. Po restarcie się nie uruchamia a odpalenie ikony z pulpity skutkuje odpaleniem... instalatora . I tak w kółko . Wczoraj próbowałem Corianti ale nie pasuje mi zbyt.

Możesz spróbować odinstalować Emsi, zrestartować komputer, pobrać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

I usunąć resztki.


Re: Pogawędki XII - facecik - 18.12.2012

Eugeniusz napisał(a):Wstyd się przyznać, ale ja dwa dni temu zostałem zainfekowany Sality - niestety rozwinęła skrzydła i wyszła totalna kaszana - recovery i skan drugiego dysku.


Oj wstyd Gienek no Wink


Re: Pogawędki XII - nikita - 18.12.2012

Eugeniuszu, a jak tam stoją sprawy z Emsi? Bo swojego czasu byłeś chyba rozczarowany po pytaniu dlaczego usunąłeś avatar. Jak nie chcesz o tym rozmawiać to ok, rozumiem. Orientacyjnie chciałem się tylko dowiedzieć jak ma się Wasza współpraca Wink


Re: Pogawędki XII - Waves - 18.12.2012

Do świąt mam już praktycznie wolne. Takie chodzenie do szkoły uwielbiamCool Nic sprawdzającego moją wiedzę.


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.12.2012

Wszystko jest okej, nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Dlaczego awatar zniknął? Aaa ostatnio tyle rzeczy się wydarzyło - nie jest to związane z Emsi, kwestie prywatne.


Re: Pogawędki XII - Galactico - 18.12.2012

Eugeniusz napisał(a):Aaa ostatnio tyle rzeczy się wydarzyło - nie jest to związane z Emsi, kwestie prywatne.


Do tej pory uważałem siebie za dziwaka. Mnie by na coś takiego było stać, ale Ciebie? Avatar na forum, to nie jest kolor ścian.


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 18.12.2012

@Galactico
By Eugeniusz
Cytat:
27 lis 2012, 20:50
Dziękuję, ale wydarzyło się coś strasznego...
Kilka godzin temu dostałem informację, że mój kolega z klasy popełnił samobójstwo.
Właśnie wróciłem ze spotkania klasowego i mszy.
Boże, koszmar.

Brak słów.
Tak się po prostu nie robi.

chyba dlatego


Re: Pogawędki XII - Waves - 18.12.2012

Nie chce żeby tutaj go identyfikowano z Emsi, więc usunął avatar i podpis - wystarczy Smile Nic dziwnego.


Re: Pogawędki XII - Galactico - 18.12.2012

Sorry... coś przegapiłem. Nie wiedziałem.Sad


Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 18.12.2012

No taak, awatar to awatar, ale z drugiej strony na forum jestem już jakiś czas i jakoś tak.
Poza tym hmm awatar kojarzył mi się z czymś przyjemnym, a na razie odczuwam hmm bez komentarza...

//Awatar wróci, ale za jakiś czas.


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 18.12.2012

Galactico napisał(a):Do tej pory uważałem siebie za dziwka.

Za kogoCool


Re: Pogawędki XII - Galactico - 18.12.2012

Za dziwaka?! A nie?


Dodano: 18 gru 2012, 18:50

Przejęzyczyłem się.