SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 25.12.2012

Marki nie kojarze ale mowie wszystko co trzeba dostaniessz na haslo oryginalne krzesiwo szwedzkeij armii


Dodano: 25 gru 2012, 8:43

Marka to FireFlash


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

Dzięki. Rzucę hasłem do sprzedawcy i zobaczę co tam mają. Przydałaby mi się jeszcze maczeta albo większy nóż ale wątpię abym samodzielnie gdzieś kupił Cool


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 25.12.2012

Waves97 napisał(a):Przydałaby mi się jeszcze maczeta albo większy nóż

Po co?


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

Mam wielki plecak z pełnym wyposażeniem, więc przy boku przyda się maczetka Tongue
Tatku dobrą masz reputacjęCool


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 25.12.2012

Na apokalipse sie szymkujesz?
Jqaak tak to pomyslozrodle pradu i opalu....


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

BudbarareHell napisał(a):Na apokalipse sie szymkujesz?
Jqaak tak to pomyslozrodle pradu i opalu....


A co wojskowy poleca?


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 25.12.2012

Polecam jak mieszkasz w domku zabawe z olejem pirolitycznym bo to tanie tanie (zrobiszz byle czego)i wygodne


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

BudbarareHell napisał(a):Polecam jak mieszkasz w domku zabawe z olejem pirolitycznym bo to tanie tanie (zrobiszz byle czego)i wygodne


Zbyt dużo z tym zabawy:/ Bardziej myślałem nad zakupem paliwa.


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 25.12.2012

A sam syngas wytworzysz gow 5 minut .....
A co do zakupu paliwa slaby pomysl lepiej samemu wytworzyc

Duzo robtyz olejem nie ma w 2 dni postawilem cala instalacje w skali medium z silosem zsypowem podajnikiem etc
Lub Polska specjalnosc C2H5OH


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

Nie postawię instalacji gazowej na podwórku Grin Prędzej znajdę etanol, spirytus czy denaturat.


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 25.12.2012

Zacznij pedzic a nie szukac Tongue nie znajdziesz takiej ilosci zeby zasilic agregat


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

Nie planuję w czasie końca mieć agregatuWink Bardziej myślę siedzieć przy ognisku.


Re: Pogawędki XII - BudbarareHell - 25.12.2012

Hehe 2 rozne mysleniadobra kontynujmy to na PW lepiej ....



O yea od 2 stycnia bede mial 2 gwiazdki na pagonach z tej okazji stawiam wszystkimBeer


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

BudbarareHell napisał(a):Hehe 2 rozne mysleniadobra kontynujmy to na PW lepiej ....



O zea od 2 stzcynia bede mial 2 gwiaydki na pagonacch y tej okayji stawiam wsyzstkim


Zmienił Ci się układ klawiatury Wink Cieszmy się z dwóch gwiazdek .


Re: Pogawędki XII - Flash999 - 25.12.2012

BudbarareHell napisał(a):Hehe 2 rozne mysleniadobra kontynujmy to na PW lepiej ....



O yea od 2 stycnia bede mial 2 gwiazdki na pagonach z tej okazji stawiam wszystkim

Zapraszam na naprawę układu klawiatury:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jakoś w tym roku nie czuję magii tych świąt Sad. Co innego jak cała rodzina jest razem, tak jak kiedyś.


Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

Marzy mi się maczeta od Gerbera ale nie mam kasy na taką śliczną kosę. Kupię scyzoryk podpisany przez Beara Gryllsa hurtowo Grin


Re: Pogawędki XII - Street - 25.12.2012

Szukaj czegoś z damastu waves Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XII - Waves - 25.12.2012

Za drogie. Już sobie to upatrzyłem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XII - Eugeniusz - 25.12.2012

Flash999 napisał(a):Jakoś w tym roku nie czuję magii tych świąt . Co innego jak cała rodzina jest razem, tak jak kiedyś.

A żebyś pan wiedział, w tym roku te święta są takie... sztywne? W szkole zamiast tradycyjnego składania sobie życzeń było tylko grupowe bla bla bla.


Re: Pogawędki XII - Dusiek - 25.12.2012

Gieniu bo teraz obowiązuje poprawność polityczna ,a w nie długim czasie pewnie doświadczymy czegoś co w USA nastało z tym rokiem czyli nie święta Bożego Narodzenia tylko ŚWIĘTA ZIMOWE.
Ale tak na serio to fakt jakieś takie nijakie, mi bo najbardziej brakujesrogiej zimySad