SafeGroup
Pogawędki XII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XII (/thread-5819.html)



Re: Pogawędki XII - tommyklab - 04.01.2013

Test ikonkiWink

Win2012Server pokazuje jako Win8


Re: Pogawędki XII - Konto usunięte - 04.01.2013

@up:
Bo tak się przedstawia Wink


Re: Pogawędki XII - zord - 04.01.2013

A u mnie się nie da zainstalować próbowałem kasować partycje tworzyć i nic cały czas błąd jakiś, pierwszy system MS którego zainstalować nie mogę.


Re: Pogawędki XII - danor - 04.01.2013

Jaki błąd dokładnie?

U mnie ostatnio był problem z instalacją systemu (czy to Win7 czy Win8) z pendrive''a, którego pojemność była większa od 8GB. Po skonfigurowaniu partycji nie można było kontynuować instalacji - instalator nie mógł znaleźć wybranej partycji systemowej. -,-


Re: Pogawędki XII - zord - 04.01.2013

Już nie pamiętam dokładnie było cos że nie można znaleźć lub utworzyć partycji mimo tego że normalnie można było tworzyć i usuwać partycje, też z pendriva chciałem zainstalować.


Re: Pogawędki XII - ichito - 04.01.2013

Na taką informację dziś czekałem Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja nie wiem, jak ona to robi, ale jest po prostu niesamowita...na 3 kilometrach i taka przewaga...


Re: Pogawędki XII - buri - 04.01.2013

ichito napisał(a):Na taką informację dziś czekałem Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja nie wiem, jak ona to robi, ale jest po prostu niesamowita...na 3 kilometrach i taka przewaga...

Pierwszy punkt pomiarowy to było zmiażdżenie jak dla mnieGrin Jutro zapowiada się naprawdę świetny bieg łączony.


Re: Pogawędki XII - nikita - 04.01.2013

McAlex napisał(a):Wystarczy kilka wypadków by Katowice stały się totalnie nieprzejezdne :-)

To się zgadza niestety. Jedna stłuczka np. w okolicach tunelu na Chorzowskiej i całe centrum i okolice zapchane. Szczególnie jeśli chodzi o godziny szczytu :/


Re: Pogawędki XII - tommyklab - 04.01.2013

zord napisał(a):A u mnie się nie da zainstalować próbowałem kasować partycje tworzyć i nic cały czas błąd jakiś, pierwszy system MS którego zainstalować nie mogę.


U mnie poszło podobnie jak przy Win7/8 na jednej dużej partycji (po sztuczce ze skasowaniem i rozszerzeniem) - standardowa partycja MBR 32GB. Instalka z pendrive 16GB.

Nie masz przypadkiem za małego rozmiaru partycji?, bo według spec potrzeba min. 32GBWink

Kod:
Be aware that 32 GB should be considered an absolute minimum value for successful installation. The system partition will need extra space for any of the following circumstances:

If you install the system over a network.

Computers with more than 16 GB of RAM will require more disk space for paging, hibernation, and dump files.



Re: Pogawędki XII - Dusiek - 04.01.2013

ichito napisał(a):Na taką informację dziś czekałem Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja nie wiem, jak ona to robi, ale jest po prostu niesamowita...na 3 kilometrach i taka przewaga...

Bo Justysia jest z gór taka normalna swojska kobieta .


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 05.01.2013

Wpis testowy Grin


Re: Pogawędki XII - mateusxzz - 05.01.2013

HP się postarało.
Zainstalowałem z ciekawości na HP Windows 8. I okazuje się że dopracowali sterowniki, nie mam dotykowego ekranu, ale mój touchpad dostał nowe gesty które rozwijają opcje metra bez konieczności jeżdżenia po rogach ekranu, jak fajnie!Grin


Re: Pogawędki XII - Dusiek - 05.01.2013

Klasa sama w sobie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XII - Plati - 05.01.2013

nikita napisał(a):
McAlex napisał(a):Wystarczy kilka wypadków by Katowice stały się totalnie nieprzejezdne :-)

To się zgadza niestety. Jedna stłuczka np. w okolicach tunelu na Chorzowskiej i całe centrum i okolice zapchane. Szczególnie jeśli chodzi o godziny szczytu :/


Można ominąć ten tunel jadąc górą. Smile


Re: Pogawędki XII - Waves - 05.01.2013

Widzieliście kampanie Heyah?
[Obrazek: 537429_401008339981764_690914972_n.jpg]


Re: Pogawędki XII - mateusxzz - 05.01.2013

Fail. Store na blueconnec''cie nic nie chce mi pobrać...


Re: Pogawędki XII - tommyklab - 06.01.2013

A czy można szczytować bez orgazmu?Question


Re: Pogawędki XII - Anonymous Network - 06.01.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Facepalm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lol


Re: Pogawędki XII - ktośtam - 06.01.2013

Waves97 napisał(a):Widzieliście kampanie Heyah?
[Obrazek: 537429_401008339981764_690914972_n.jpg]

To jest parodia. Oryginalna kampania zawiera podobiznę Lenina.
Akcja z Hitlerem to inicjatywa ludzi przeciwnych wykorzystywaniu wizerunków zbrodniarzy do celów kampanii marketingowych.


Re: Pogawędki XII - Waves - 06.01.2013

ktośtam napisał(a):
Waves97 napisał(a):Widzieliście kampanie Heyah?
[Obrazek: 537429_401008339981764_690914972_n.jpg]

To jest parodia. Oryginalna kampania zawiera podobiznę Lenina.
Akcja z Hitlerem to inicjatywa ludzi przeciwnych wykorzystywaniu wizerunków zbrodniarzy do celów kampanii marketingowych.


Dzięki. Ja trafiłem tylko na takie coś Tongue