SafeGroup
Opera - Temat główny - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Opera - Temat główny (/thread-628.html)



Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - zord - 16.12.2010

RC3 i final to ta sama wersjaGrin


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - PrzemvelBenny - 16.12.2010

Hehehe no właśnie to obczaiłem Sad


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Konto usunięte - 16.12.2010

Rzeczywiście bardzo ładnie Opera śmiga, sporo ciekawej funkcjonalności... ale nie dla mnie, ciągle nieco mi brakuje, w Chrome z dodatkami już jest ok, ale bierze znacznie więcej cpu niż Firefox, nie mówiąc o Operze.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - OleoXtreme - 16.12.2010

Mnie ta Opera bardzo zawiodła. Mieli przy wczytywaniu strony, crashuje sie, nie poprawnie wyświetla strony i zżera dużo RAMu. Wracam do Chrome, IE 9 i Opery 10.50.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - PrzemvelBenny - 16.12.2010

Te źle działające gesty myszy doprowadzają mnie do furii! Craze


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 16.12.2010

Co wam nie działa w gestach myszy?

Wydanie? znowu za szybko, trza czekać na wersje 11.01 z poprawkami. Jest parę niedoróbek, crashe też z niczego, sporo poprawili, ale jeszcze parę opcji brakuje. Pozostaje u mnie cały czas jako lider, a od dzisiaj jako jedyna na kompie (szkoda mi miejsca na inne - zakończyłem miesięczny test Chromium, ale nie sprawdziło się, szybsze od FF ale mniej przyjemna w użytkowaniu). Teraz trza sobie znaleźć kolejną przeglądarkę do testowania ale już coś z lekkich projektów na wredne strony wobec Operki Wink


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Creer - 02.01.2011

Warto wspomniec o tym ze wraz z nowa Opera (v11) ukazala sie rowniez wtyczka WOT, ktora integruje sie z przegladarka (wczesniej nie bylo to mozliwe):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Informacja dla posiadaczy DW, przed instalacja wtyczki nalezy uruchomic przegladarke w trybie zaufanym.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 02.01.2011

WOT? mi wcześniej działał, tylko jako dodatek .js, ale dobrze wiedzieć, że jest wtyczka dzięki Smile


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Creer - 02.01.2011

No u mnie tez dzialal jako click-able dodatkowy przycisk .js
Teraz nie trzeba klikac zeby zobaczyc status no i wyszukiwania google zostaly wzbogacone o informacje WOT, zreszta co tu duzo pisac, teraz WOT dziala na Operze tak jak od dawna dzialal na FX.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Plati - 02.01.2011

Buri po co Ci WOT na Linuksie? Tongue


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 02.01.2011

Przyzwyczajenie? Wink Zawsze chciałem wiedzieć iż krążę po niebezpiecznych wodach internetu.

Ja to ciągle czekam aż poprawnie zacznie działać "external scripts" czasami nie działa poprawnie, a fajna wtyczka - można powiedzieć to co zawsze chciałem w Operze.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Plati - 02.01.2011

Jakie to sa te niebezpieczne wody internetu? :p fb strony xxx nk portale informacyjne czyste sa jak łzaSmile


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - kapitan zawada - 23.01.2011

Mi ostatnio Opera zaczęła świrować, co drugi filmik na YT crashowała, dlatego pozbyłem się jej i wróciłem na szybkiego Chrome''a.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Konto usunięte - 23.01.2011

Ja próbowałem sie przesiąść na Operę ale nie mogłem za nic dopasować jej do siebie i tego co robię na komputerze.
Obecnie duet FF3 + Chrome 10 dev.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Eugeniusz - 23.01.2011

A u mnie się udało! Śmigam na Operze od początku roku i jest ok.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - zord - 23.01.2011

ja tam cały czas śmigam na operze i wszystko co potrzeba działa nawet irc ładnie chodzi pod opera bez porównania lepiej niż ten z wtw


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Creer - 23.01.2011

U mnie Opera od lat bez problemu :)


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 23.01.2011

Eee tam ciągle snapshot, snapshot i do przodu ostatnie to istne csrashe były, ale lubię się w to bawić:crazy:


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - polak900 - 23.01.2011

opera jest niezła - mogli by poprawić wyświetlanie niektórychstron, ale i tak wolę safari jak na razie


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - facecik - 23.01.2011

polak900 napisał(a):opera jest niezła - mogli by poprawić wyświetlanie niektórychstron, ale i tak wolę safari jak na razie


Na Windows też wolisz Safari Grin