SafeGroup
Opera - Temat główny - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Opera - Temat główny (/thread-628.html)



Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 19.09.2011

buri napisał(a):Właśnie wrzuciłem na warsztat tą wersję i widać o dziwo szybsze ładowanie stron - może jakieś usprawnienia, ale też chyba sztuczka iż nie ładuje się wszystko na raz tylko najpierw to co widzimy? Wystarczy szybko przesunąć np. na stronie onetu i tam dalej się ładuje (na moim wolnym łączu widać).
Opcje ,zaawansowanie,przeglądanie i zmień ładowanie stron na " na bieżąco" .


Re: Opera - wersje niestabilne - buri - 19.09.2011

bardok206 napisał(a):Opcje ,zaawansowanie,przeglądanie i zmień ładowanie stron na " na bieżąco" .

Powiem nie ucz mnie dziecko obsługi opery Wink sarkazm pełną gębą (bez obrazy).

To mam włączone od zawsze, u mnie to widać bo mam wolny net. Wrócę do krk i pewnie znowu nie będę czuł różnicy, bo przy 10/10 wszystko ładuje się od ręki - nie liczę pseudo stron.


Re: Opera - wersje niestabilne - Flash999 - 19.09.2011

Dziwne, problem z Youtube znikł...:crazy:
@buri
Opera/9.80 (Windows NT 6.1; U; Edition Next; FuckYou; pl) Presto/2.9.205 Version/12.00
Grin
Możesz mi powiedzieć jak zmienić UserAgenta? Używałeś jakiejś wtyczki? Czy edytowałeś którychś z plików .dll Opery?


Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 19.09.2011

Flash999 napisał(a):Dziwne, problem z Youtube znikł...:crazy:
Czasem tak bywa jak po pijaku człowiek zabiera sięza zabawę z pc; ).A tak po za tym,wypadałoby aby poprawili błąd z własna pocztą w nst wydaniu.


Re: Opera - wersje niestabilne - buri - 19.09.2011

W pasku wchodzisz do konfiguracji: opera:config -> ISP -> ID

Zapomniałem, że tak mam ustawione.


Re: Opera - wersje niestabilne - Flash999 - 19.09.2011

Nie, nie po pijaku, w wersji stabilnej właśnie to występowało. Tutaj to zawalili, że zalogować się nie można Facepalm .
@buri
DziękiCool


Re: Opera - wersje niestabilne - buri - 19.09.2011

Sprawdziłem i macie rację co do poczty, aż dziwne, że popsuli własnąTongue Osobiście nie lubię krytykować programów we wczesnej fazie, a tym bardziej pre-alpha. Poczekajmy spokojnie na osądy do bety drugiej (tak dla mnie najbezpieczniej). Wczesne wydania raczej służą do zobaczenia nowości, usprawnień i co tam serwuje producent.

Ja na razie zobaczyłem tylko ten błąd z pocztą, choć też coś mi jakoś nie pasuje ... ale nie mogę wyczuć co.


Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 28.09.2011

Pojawił się nowy build 1076
link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dodana nowa opcja obsługi zakładkami i speedialem (gwiazdka ale fx i chrome ). Poczta opery już działa ok.


Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 07.10.2011

I kolejny snapshot z numerkiem 1085

Link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pojawiło się sporo zmian w jądrze i naprawa bugów. Oraz "Firstly, this is the first snapshot to include Ragnarök! For those of you who haven''t tested our earlier Labs builds" pojawienie się paresra który można było testować tylko w buildzie labs udostępnionym jakiś czas temu.


Re: Opera - wersje niestabilne - ludendorf - 10.10.2011

wersja 1090

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 10.10.2011

No , dobry build, naprawili wreszcierażące błędy w ui. Teraz można używać normalnie...


Re: Opera - wersje niestabilne - buri - 10.10.2011

Dobrze napisali w komentarzach co ludzie narzekają, że to ciągle pre-alpha. Teraz wprowadzają zamiany, a później będą łatać błędy. Ja to już nie mogę się doczekać bety ... ale to jeszcze trochę czasu coś czuję. Ostatni build 1085 chodził bardzo przyjemnie pod win, to chyba będzie wydanie dla którego zrobię czystą instalację. Ważne by dobrze działał auto-update, bo zawsze spore opóźnienie miał.


Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 10.10.2011

o bullguard 12 wspołracuje zopera;] . Tzw safelinks (via wot) i cała reszta ochrony przeglądarki. Jak chcą to potrafią zrobić.

link fotka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Opera - wersje niestabilne - zord - 10.10.2011

to chyba 2 pakiecik po bitdefenderze który działa z operą


Re: Opera - wersje niestabilne - KaMiL - 10.10.2011

Ooo, ładnie teraz strzałki wyglądają Tongue


Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 10.10.2011

W opcjach wyglądu w operze pojawił się fajny odnośnik doskórek. Po kliknięciu jesteśmy przekierowywani na stronę ( w trakcie tworzenia)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Opera - wersje niestabilne - Apocalypse - 11.10.2011

Na pewno będzie GPU. Można to sprawdzić wpisując aboutgpu ale na razie nie ma żadnej informacji. Też się nie mogę doczekać bety.


Re: Opera - wersje niestabilne - ludendorf - 11.10.2011

bardok206 napisał(a):W opcjach wyglądu w operze pojawił się fajny odnośnik doskórek. Po kliknięciu jesteśmy przekierowywani na stronę ( w trakcie tworzenia)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Już działa !Wink


Re: Opera - wersje niestabilne - preter - 13.10.2011

Jest już Opera 12 Alpha:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Opera - wersje niestabilne - bardok206 - 13.10.2011

te nowe skórki są fajne ale wszystkie mają jedną wadę. 0 obsługi areo i dla osoby jak ja która jest już uzależniona oddzielenia obrazu monitora na kilka przeglądarek to jest to strasznym utrapieniem.

edit: o wreszcie ubdate działa ok (tzw szybko). Ale najnowsza odsłona(1105) przez tą akceleracje działa chyba troszkę wolniej (chodzi o okna ,animacje kart itp)