SafeGroup
Opera - Temat główny - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Opera - Temat główny (/thread-628.html)



Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - korbennn - 14.11.2012

@buri, u mnie aboogy jest czysta kartka, nul, a slideshare wywala babola errora przy każdym otwarciu prezentacji i pupa zbita. No a to oczywiście nie koniec bolączek. Może 12.11 coś zmieni, bo na 12.50 chyba się nie doczekamy.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 14.11.2012

korbennn napisał(a):@buri, u mnie aboogy jest czysta kartka, nul, a slideshare wywala babola errora przy każdym otwarciu prezentacji i pupa zbita. No a to oczywiście nie koniec bolączek. Może 12.11 coś zmieni, bo na 12.50 chyba się nie doczekamy.

Ajj nie powiedziałem, żę ja jadę na 12.11 ponieważ mi działa lepiejSmile Zainstaluj sobie 12.11, spokojnie się nakłada na 12.10. Jeśli jednak będziesz dalej miał problemy to trzeba sprawdzić na czystej instalacji, możesz spróbować zainstalować portable - nie stracisz starej wersji.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - korbennn - 14.11.2012

12.11 x64 ''next'' zainstalował mi się osobno. Jest +mianowicie po raz pierwszy wlazłem na bardzo fajnego aboogy, ale na slideshare ciagle i niezmiennie od jakiegoś msca czyli zdaje się po pożeganiu z 12.02 mam:
''We have encountered an error,
please refresh the page''


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 15.11.2012

Dzięki za +Beer

Powiem tak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ma od groma skryptów, o ile cała strona działa to nie wiem czy player się włącza - mam za dużo blokad, starałem się go odpalić ale ciągle się ładuje, może trza jakiejś dzikiej wtyczki, a u mnie pod Linuksem nie mam jeszcze nicLol

---------------

Nie wiem czy to zmiana na Arch czy ogólnie ostatni snapshot 12.11 1658, ale Opera znowu przestała mi się przycinać przy starcie. Wtyczki ładują się tak jakby niezależnie od reszty przeglądarki co mnie cieszy.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - andrzej76 - 16.11.2012

Dla miłośników Opery - Blackhole w stronie domowej !!!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - ktośtam - 16.11.2012

Już nie:
Cytat: złośliwa strona ładowana przez portal Opera również została zablokowana,za pomocą systemu blokowania URL w chmurze, od momentu pojawienia się ataku



Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Barti18 - 19.11.2012

Jakie dodatki podstawowe do niej najlepsze?? waszym zdaniem..


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 19.11.2012

Barti18 napisał(a):Jakie dodatki podstawowe do niej najlepsze?? waszym zdaniem..

Tam po prawej stronie na górze masz iście magiczną funkcję "Szukaj ...".


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - KaMiL - 19.11.2012

Nie no, ja dużo rozumiem, ale tego jak chodzi Facebook i Gmail na Operze (12.1 RC2), zrozumieć nie mogę! Wiem, że niedawno o tym pisałem, ale dla mnie to jest nadal nie do pojęcia...


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - facecik - 19.11.2012

Tzn jak Kamil chodzi ?
Ja nie mam żadnych problemów, płynnie gładko , szybciej niż na GC .


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - KaMiL - 19.11.2012

facecik napisał(a):Tzn jak Kamil chodzi ?
Ja nie mam żadnych problemów, płynnie gładko , szybciej niż na GC .

Na Gmailu to kompletna katorga, po prostu ostro zamula (przewijanie, przechodzenie między zakładkami), na Facebooku przede wszystkim przewijanie.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Street - 19.11.2012

KaMiL napisał(a):Na Gmailu to kompletna katorga, po prostu ostro zamula (przewijanie, przechodzenie między zakładkami), na Facebooku przede wszystkim przewijanie.


Mam to samo niestety


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Barti18 - 20.11.2012

buri napisał(a):
Barti18 napisał(a):Jakie dodatki podstawowe do niej najlepsze?? waszym zdaniem..

Tam po prawej stronie na górze masz iście magiczną funkcję "Szukaj ...".


Dziękuje za uświadomienie gdybyś mi nie powiedział to do końca życia żył w nieświadomości Wink


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 20.11.2012

Barti18 napisał(a):Dziękuje za uświadomienie gdybyś mi nie powiedział to do końca życia żył w nieświadomości Wink

Nie śmiej się, ponieważ poważnie podałem Ci rozwiązanie. Dlaczego przez opcję szukaj? a no powodem tego jest to, że nawet się nie wysiliłeś aby skorzystać z tej opcji, która daje odpowiedź w postaci 4 strony tego temat zaczynając od

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Houdini - 20.11.2012

Barti18 napisał(a):Jakie dodatki podstawowe do niej najlepsze?? waszym zdaniem..


Każdy ma inne potrzeby. Ja uzywam tylko External Scripts (blokowanie skryptów), wszystko inneco potrzebuję mam wbudowane w przeglądarkę.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - korbennn - 20.11.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


chyba mamy finał i dobrze bo w końcu coś ruszyło w db kierunku Smile


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 20.11.2012

korbennn napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


chyba mamy finał i dobrze bo w końcu coś ruszyło w db kierunku Smile

Czyli RC2 build 1661, a czy dobry kierunek? Ja już bym się spodziewał 12.12 niedługo, ponieważ mają jeszcze sporo do poprawienia, a tutaj najwyżej kilka denerwujących bugów.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - korbennn - 20.11.2012

Fakt, już nie wiem czyja to wina, ale nadal problemy ze slideshare, outlook.com oraz aboogy
na FF wszystko działa jak należy.
dOOpa z naszej Opery
12.12 niechaj nadchodzi.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - dre4merOn - 02.12.2012

Co sądzicie o tym filtrze reklam do Opery?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy jest on bezpieczny? Czy lepiej zainstalować adblock''a?


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 02.12.2012

bit napisał(a):Co sądzicie o tym filtrze reklam do Opery?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy jest on bezpieczny? Czy lepiej zainstalować adblock''a?

Bez sensu bo to jest gotowa lista do pliku. Korzystając z rozszerzeń możesz sobie wybrać dowolną listę, parę list oraz dodatkowe schematy blokowań np. po elementach, skryptach.
Przetestuj na początek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dodaj w preferencjach wtyczki filtry od Fanboy''a dla Polski oraz EasyList, a całość uzupełnić jeszcze wtyczką Ghostery i pozamiatane.