SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Waves - 27.07.2013

Ojciec musiał poświęcić na to kilka godzin. Jazda do urzędu , odebranie czerwonych rejestracji, za które trzeba było oczywiście zapłacić i potem jazda na przegląd i badania. Potem znowu do urzędu , znowu płacimy i już normalne rejestracje. Po co tyle ? Sad


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 27.07.2013

W NL jest trochę inaczej. Tu tablice są dożywotnio przypisane do auta, więc przerejestrowanie to kilkuminutowa formalność załatwiana na poczcie i kosztuje to dokładnie €9,70 Smile


Re: Pogawędki XIV - Waves - 30.07.2013

W okolicznej miejscowości gdzie do tej pory obowiązywał system : Miejscowość i Numer domu , powstają ulice. Perłowa, Wierzbowa oraz... ul. Spełnionych Marzeń. Skąd rada gimny wzięła taki pomysł? Cool


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 31.07.2013

Ja się pytam, gdzie ulica imienia Sashy Grey!?


Re: Pogawędki XIV - Waves - 31.07.2013

Albo jakaś Alejka Andersa ?
Zapowiada się piękny dzień Smile


Re: Pogawędki XIV - ichito - 31.07.2013

Avatary widzę stare już wracają...jakieś hasło było do tego? Smile


Re: Pogawędki XIV - Waves - 31.07.2013

Obecnie jestem w trakcie poszukiwań zamiennika. Ten jest taki przejściowy Cool


Re: Pogawędki XIV - Patrick Bateman - 31.07.2013

Śniło mi się to forum dzisiaj w nocy. Czytałem testy Łukasza na temat podatności systemów na malware i wtedy pojawił się on, trener z amerykańskiego filmu. W realu też mnie to męczyło, wiedziałem, że coś jest nie tak... Czułem to.Zapytał, czy wiem, odpowiedziałem, że nie. Powiedziałem, że nie jestem specjalistą, a on powiedział, że ten test to prawda. Zapytałem go zatem, po co się pytał? Odpowiedział pytaniem: "Który system jest bardziej podatny na malware: Win XP, Win 7, Win 8, czy... Win 9 Wow " Wtedy nie zrozumiałem, ale teraz wiem. Prawda mnie wyzwoliła.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 31.07.2013

Łukasz hipnotyzuje? Co jak co, ale tego się po nim nie spodziewałem Cool


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 31.07.2013

Mi się śniły buty Alfa Romeo z wbudowanym telefonem Lol


Re: Pogawędki XIV - Waves - 31.07.2013

Patrick Bateman napisał(a):Śniło mi się to forum dzisiaj w nocy. Czytałem testy Łukasza na temat podatności systemów na malware i wtedy pojawił się on, trener z amerykańskiego filmu. W realu też mnie to męczyło, wiedziałem, że coś jest nie tak... Czułem to.Zapytał, czy wiem, odpowiedziałem, że nie. Powiedziałem, że nie jestem specjalistą, a on powiedział, że ten test to prawda. Zapytałem go zatem, po co się pytał? Odpowiedział pytaniem: "Który system jest bardziej podatny na malware: Win XP, Win 7, Win 8, czy... Win 9 Wow " Wtedy nie zrozumiałem, ale teraz wiem. Prawda mnie wyzwoliła.


Proroczy sen - Windows 9 potwierdzony Cool
A ja nie powiem co mi się śni... Lol


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 31.07.2013

A ja się staram uzyskać świadomy sen Cool

I ciekawe jakie UI będzie w W9 Craze


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 31.07.2013

Raczej na pewno będzie Modern. Pytanie, czy będzie jeszcze zwykły desktop...
A co do snów... dżisis... ja kogoś prześladuję w snach?! Do czego to doszło.
Mi się natomiast spało raczej kiepsko. Albo komary (Raid nie dał rady ogarnąć wszystkich pomieszczeń), albo znowu dawało od księżyca tak, że robiło się jak w dzień.

Ja jeszcze zostawię Jools''a na awatarze, chojrak ma swoje miejsce, ale to jest swoisty hołd dla perełki z dzieciństwa.

EDIT:
Wywalam World of Tanks... przesiaduję nad nimi znacznie za długo od kiedy nabyłem KW-1...


Re: Pogawędki XIV - facecik - 31.07.2013

Też wywaliłem WOT-a po roku grania, bo odkąd wbiłem 9 tier , zacząłem każdą wolną chwilę spędzać w tej grze, masakra , uzależnienie okrutne.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 31.07.2013

Ale trzeba im przyznać... w erze wszędobylskiego gówna w grach pokroju odgrzewane kotlety od EA zrobili coś naprawdę innego, do tego ładnie wykonanego (ja wiem, grafika nie jest istotna o czym świadczy chociażby gra z której mam awatar, no ale...).


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 31.07.2013

Jak można grać bolszewickimi czołgami... Niemcy ponad wszystko!


Re: Pogawędki XIV - Waves - 31.07.2013

Może uda Ci się gdzieś sprzedać konto, co Łukaszu? Tongue
Z tego co pamiętam to fajnie mi się grało hamerykańską artką Wink


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 31.07.2013

Eugeniusz napisał(a):Jak można grać bolszewickimi czołgami... Niemcy ponad wszystko!


Ten KW-1 to jedyny ruski szmelc. Reszta to niemieckie - StugIII, Hetzer, PzKpfw 38... Krótko był też JagdPz IV, ale to była kupa w porównaniu do Stuga.


Re: Pogawędki XIV - facecik - 31.07.2013

No nie wiem czym Wy graliście , ale IS-3 jest wybitnie udanym czołgiem tier 8 , śmiem twierdzić że najlepszym, w sumie chyba nie graliście na tym tierze jeszczeWink
IS-7 też super tank , no ale to już 10 tier.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 31.07.2013

A ja w WoT''a nie grałem Tongue