SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.09.2013

Wykorzystujesz chociaż te 8GB w grach?


Dodano: 11 wrz 2013, 18:30

Ja tylko zamówię procesor i mogę zostać chory na grypę. Coś czuję, że tydzień w łóżku Cool


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 11.09.2013

A ja mam 8 GB i zastanawiam się jak to wykorzystać.
Ostatnio nowe Chrome wciągnął jedną dziurką nosa 2,5 GB, ale to była wersja dev.
Poza tym co.. 1-2 wirtualki... a nadal da się odpalić w tle WoT...


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.09.2013

Dla mnie te 8GB to najbardziej rozsądna ilość dla takich nerdów jak my. Gierka, vm i coś tam jeszcze.
Ja zaoszczędziłem na pamięci kilkadziesiąt złotych, brak cd-romu, trochę na obudowie i to wszystko dołożyłem do karty graficznej Cool


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 11.09.2013

Dlatego masz w podpisie "Oszczędzaj Ram gdziekolwiek jesteś!" Nein? Cool

A tak btw. Jaką grafę masz? Ja Gainward GTX650Ti 1gb


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.09.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ja mam GTX 760 OC (2GB; Asus)


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 11.09.2013

A ja już nie gram, chyba wyrosłem. Ze dwa lata już w nic nie grałem, nawet mnie nie ciągnie. Więc 4 GB mi wystarcza.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 11.09.2013

Do gier są konsole a nie PC!


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.09.2013

Zlituj się Ktosiu Sad Co Ty mówisz...


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 11.09.2013

Japa! Tak mówię, to tak ma być! Cool


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.09.2013

Nie wyobrażam sobie grania w coś innego jak NFS, Fifa/Pes na padzie albo jakieś "Olimpiady" na Move albo Kinect. FPS są dla PC i tyle.


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 11.09.2013

Raz próbowałem grać na konsoli w FPS-a ( bo te gry preferowałem) normalnie się nie dało. FPS tylko na piecyk.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 11.09.2013

ktośtam napisał(a):Do gier są konsole a nie PC!


PurePC.pl napisał(a):Strzelanka stworzona przez DICE na konsolach następnej generacji ma być porównywalna ze średnimi ustawieniami graficznymi na PC- Battlefield 4 na tym sprzęcie będzie pracował w natywnej rozdzielczości 720p zwiększonej do 1080p przy 60 klatkach na sekundę.


Tyle w temacie konsol Grin
A tak na serio... do niektórych rzeczy się nadają...
Ale ładne graficznie, emocjonujące FPSy... to nie jest ich działka.
Naprawdę.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 11.09.2013

Bredzisz synuś. Kupiłem sobie PS3 z Move i powiadam, że nie ma lepszej rozrywki.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 11.09.2013

A ja grałem u sąsiada na xboxie w remake Painkillera i powiadam Ci, że to jest żenua...
PC i konsola nie wygrają w żadnej bitwie między sobą.
One się uzupełniają, ot co.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 11.09.2013

Kiedyś jarałem się Play Station 1, z czasem mi to przeszło i teraz nie mam zdania w tej kwestii, nie kręci mnie to już.
Tak naprawdę napisałem tego posta tylko dlatego, że nie miałem gdzie zaznaczyć swojej obecności, więc jestem tu i teraz.

Brum, brum, bruuuum - FSO Polonez ;_;


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.09.2013

Cytat: Strzelanka stworzona przez DICE na konsolach następnej generacji ma być porównywalna ze średnimi ustawieniami graficznymi na PC - Battlefield 4 na tym sprzęcie będzie pracował w natywnej rozdzielczości 720p zwiększonej do 1080p przy 60 klatkach na sekundę.


Tu nie chodzi o grafikę tylko o sterowanie, które w FPSach na konsolach jest tragiczne i bardziej denerwuje niż przynosi rozrywkę Tongue


Re: Pogawędki XIV - facecik - 11.09.2013

Waves napisał(a):
Cytat: Strzelanka stworzona przez DICE na konsolach następnej generacji ma być porównywalna ze średnimi ustawieniami graficznymi na PC - Battlefield 4 na tym sprzęcie będzie pracował w natywnej rozdzielczości 720p zwiększonej do 1080p przy 60 klatkach na sekundę.


Tu nie chodzi o grafikę tylko o sterowanie, które w FPSach na konsolach jest tragiczne i bardziej denerwuje niż przynosi rozrywkę Tongue


możesz podpiąć klawiaturę i myszkę Tongue


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 11.09.2013

Konsole to zuo! Kompy! Ot co! Na konsoli Crysis 3 pójdzie Ci na full detalch z 50fps''ami? Cool

Żołnierze kompów, łączmy się. Nie płaćmy microsoftowi kasy za ikspudełko lajf dwudziestu złoty Tongue


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.09.2013

Do PC nawet muszę Grin

Cytat: Żołnierze kompów, łączmy się. Nie płaćmy microsoftowi kasy za ikspudełko lajf dwudziestu złoty Tongue


Lol. Jutro do szkoły chomik.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 11.09.2013

Waves napisał(a):Jutro do szkoły chomik.

Ja bym go wsadził do klatki.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]