SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 19.09.2013

Eugeniuszu Warszawę sobie spraw. U mnie w mieście jedna jeździ.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 19.09.2013

Albo partyjną wołgę Cool
O warszawie mogę tlko pomarzyć, chyba że będę wprost nieprzyzwoicie bogaty. Na razie w moim zasięgu i budżecie jest polonez, kaszlak no i kredens Cool


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 19.09.2013

Czyżby Warszawa była taka droga? A co do Poldka to się spóźniłeś, jakieś 10 lat temu sprzedałem za 400PLN.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 20.09.2013

Coraz ciszej w pogawędkach... :crazy:


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 20.09.2013

Byłem z kolegami :-)

Wracamy do ciągle żywej dyskusji na temat legendarnych samochodach marki FSO ...


Re: Pogawędki XIV - Waves - 20.09.2013

Ja znowu grałem. 16 rok bez dziewczyny Cool


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 20.09.2013

Zostań gejem.Albo singlem z wyboru i zrezygnuj z posiadania własnej rodziny. Czasami lepiej jest płakać w samotności w ferrari niż z całą rodziną w rodzinnym kombi.
To teraz modne.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 20.09.2013

Ja nie chcę być tak modny.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 20.09.2013

Hmm, powstał ciekawy temat.

Myślę, że jesteś w bardzo młodym wieku i za bardzo nie powinieneś się takimi sprawami przejmować. W sumie ja też teoretycznie nie powinienem, ale patrzę na wiele spraw z innej perspektywy.
Jest takie przysłowie: a la guerre comme la guerre. Życie to wojna, a depresja to szczególny przypadek wojny domowej. Krwawej, bezlitosnej i wyczerpującej. Ale co tam, ja już walczę pół roku :-)

Hmm mam takie pytanie, jak byście mnie opisali, nawet jeśli osobiście mnie nie znacie?
Kurde, założyłbym sobie blogaska, ale wolę spamować na SG ^^


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 20.09.2013

Eugeniusz napisał(a):Hmm mam takie pytanie, jak byście mnie opisali, nawet jeśli osobiście mnie nie znacie?


Widzisz, to by była ocena tylko na podstawie tego co widać tutaj, na SG...
A widać osobę inteligentną, mającą własne zdanie i naprawdę sporą wiedzę.
Osobę, która nie wstydzi się również na publicznym forum napisać co ją trapi i jakie ma problemy.
Sam jednak dobrze wiem, że to co widać via sieć, to nie jest za wiele (nie traktuj tego negatywnie, po prostu sam napisałeś, że nie znamy Cię osobiście, więc ocena jest dosyć skromna).

Eugeniusz napisał(a):Kurde, założyłbym sobie blogaska, ale wolę spamować na SG ^^


Bloguj tutaj Grin


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 20.09.2013

Eugeniusz napisał(a):Hmm, powstał ciekawy temat.

Myślę, że jesteś w bardzo młodym wieku i za bardzo nie powinieneś się takimi sprawami przejmować. W sumie ja też teoretycznie nie powinienem, ale patrzę na wiele spraw z innej perspektywy.
Jest takie przysłowie: a la guerre comme la guerre. Życie to wojna, a depresja to szczególny przypadek wojny domowej. Krwawej, bezlitosnej i wyczerpującej. Ale co tam, ja już walczę pół roku :-)

Hmm mam takie pytanie, jak byście mnie opisali, nawet jeśli osobiście mnie nie znacie?
Kurde, założyłbym sobie blogaska, ale wolę spamować na SG ^^


Bardzo mądry człowiek, nieco arogancki, widać, że masz ze sobą trochę problemów, z którymi sobie nie radzisz. Czujesz się nieco samotny (?) i trochę odcięty od świata.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 21.09.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Facepalm


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 21.09.2013

Obiecałem sobie ze względu na kogoś, że nie będę rzucał mięsem... więc nie rzucę.
Biorę głęboki oddech i zastanawiam się, co się dzieje z tym światem...
Zamykam oczy i boję się zobaczyć, jak będzie wyglądał już nie za 20, ale chociażby za kolejne zaledwie 5 lat.
Najmłodszy 8 lat... najstarszy 12...
Jezu... dla mnie w tym wieku powiedzieć "kurde" to było coś niczym przestępstwo...

Dzieciaki za szybko "dorastają", przez to co je otacza, a spory udział ma w tym technologia.
Dorzucamy do tego bezstresowe wychowanie, lub jego zupełny brak, bo lepiej dać dziecku komputer/telefon/tablet, niech się same sobą zajmie, my przecież tacy zapracowani...
No i mamy co sami sobie gotujemy...

Nie jestem w stanie się do tego odpowiednio odnieść.
To przekracza granice mojego pojmowania.
Ja nie chcę w to uwierzyć, po prostu nie chcę.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 21.09.2013

lukasamd napisał(a):Dzieciaki za szybko "dorastają", przez to co je otacza, a spory udział ma w tym technologia.

Technologia sama w sobie nie jest zła i należy dzieci z nią oswajać, bo ci którzy nie nadążą za postępem, w przyszłości będą wykluczeni z np. rynku pracy.
Pytanie jakie się nasuwa, to gdzie do k...y nędzy są rodzice!? Gdzie jest szkoła!? Gdzie są autorytety!?
Obecny system wychowawczo-edukacyjny to kompletna porażka - porażka rodziców i ośrodków oświaty - bo nie wpajają żadnych wartości i gówniarze dziczeją.


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 21.09.2013

Cóż Waves odstaw blaszaka i wyjdź na zewnątrz, co prawda pogoda lipna, ale może kogoś spotkasz. Parafrazując twoja wypowiedź: A ja 16 rok z tą samą. hihi


Re: Pogawędki XIV - Waves - 21.09.2013

sopel69 napisał(a):Cóż Waves odstaw blaszaka i wyjdź na zewnątrz, co prawda pogoda lipna, ale może kogoś spotkasz. Parafrazując twoja wypowiedź: A ja 16 rok z tą samą. hihi


Nie żaliłem się, że jestem "sam" bo tak mi jest dobrze. To tylko taka krótka refleksja o moim życiu. A jeśli biorąc to inaczej to powiem tylko, że w okolicy nie ma godnych mnie dziewcząt Sad


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 21.09.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wielkie lol. Ten blog jest niezmiernie ciekawy. Sami musicie przeczytać :o


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 21.09.2013

Waves napisał(a):Nie żaliłem się, że jestem "sam" bo tak mi jest dobrze. To tylko taka krótka refleksja o moim życiu. A jeśli biorąc to inaczej to powiem tylko, że w okolicy nie ma godnych mnie dziewcząt Sad

Prosta zasada - jak sam nie podejdziesz i nie zagadasz to nie oczekuj cudu. Zresztą co Ci będę mówił, sam pewnie wiesz jak to jest...

Co sobie myślą o nas obcy ludzie czytający nasze dyskusje w pogawędkach...

Za tydzień zaczynam nowe życie Cool


Re: Pogawędki XIV - Waves - 22.09.2013

Cytat: bo tak mi jest dobrze



Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 22.09.2013

Polecam obejrzeć "The Conjuring". Dawno nie widziałem tak ciekawego horroru. Beer