SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - chomikos - 23.09.2013

Trzymaj go w laboratorium biologicznym poziomu IV! Będzie źle jak turbany się dobiorą...


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 23.09.2013

W tym laboratorium to ciebie zamknę Suspicious


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 23.09.2013

;_; You know this. You shouldn''t write it. Pinkamena Diana Pie Will Catch you. Auf Wiedershauen.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 23.09.2013

Pierwszy dzień jesieni...
No i atak totalnej melancholii...
Ehh... wariat.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 23.09.2013

Dokładnie Łukasz, dokładnie Sad


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 24.09.2013

Na 20 urodziny kupcie mi malucha ;_;


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 24.09.2013

Eugeniusz napisał(a):Na 20 urodziny kupcie mi malucha ;_;

Nie masz swojego...? Cool


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 24.09.2013

Niestety, gustuję tylko w metalowych maluchach Cool


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 24.09.2013

Panowie, chciałbym się z wami pożegnać.
Odchodzę. Nie wiem jak bardzo. Może na chwilę, a może już na zawsze. Raczej to drugie.

Dziękuję wam za wspólnie spędzony czas, za świetną atmosferę. Dziękuję, że z niektórymi z was mogłem wspólnie tworzyć ten serwis, z niektórymi dyskutować także całkowicie poza nim. Ten kontakt zawsze był dla mnie ważny. Równocześnie przepraszam za wszystkie swoje błędy. Sporo mogłem zrobić lepiej, sporo mi nie wyszło. Wybaczcie mi to.

Żegnajcie.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 24.09.2013

lukasamd napisał(a):Panowie, chciałbym się z wami pożegnać.
Odchodzę. Nie wiem jak bardzo. Może na chwilę, a może już na zawsze. Raczej to drugie.

Dziękuję wam za wspólnie spędzony czas, za świetną atmosferę. Dziękuję, że z niektórymi z was mogłem wspólnie tworzyć ten serwis, z niektórymi dyskutować także całkowicie poza nim. Ten kontakt zawsze był dla mnie ważny. Równocześnie przepraszam za wszystkie swoje błędy. Sporo mogłem zrobić lepiej, sporo mi nie wyszło. Wybaczcie mi to.

Żegnajcie.

Mogę zapytać? Co Ty Łukaszu pier****sz?


Re: Pogawędki XIV - Waves - 24.09.2013

Dokładnie. Ja rozumiem że komputer był dla Ciebie ostatnio źródłem problemów ale bez przesady Wink


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 24.09.2013

Łukasz, wracaj. Nie ma innej opcji. To właśnie głównie dzięki tobie ten serwis istnieje. Głównie z niego, posiadam całą tą wiedzę, którą mam. Jesteś takim "mentorem". Nie ma laby. Wracasz Idea


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 24.09.2013

Łukaszu...
Jeśli zauważasz, że coś jest nie tak z Tobą, ale nie wiesz jeszcze co, to zgłoś się do specjalisty-psychiatry. Ale dobrego. Ja akurat swojej nie polecam, bo mnie ciśnie za każdym razem gdy jestem u niej i jestem traktowany lekceważąco. Nie chce mi się zmieniać bo i tak w Lublinie znajdę nowego psychiatrę.

Jeśli nie ma czasu na wizytę u lekarza, zadzwoń (lub poproś rodzinę, ale to będzie trudne) na pogotowie ratunkowe.

Wiem co się szykuje, sam to przeszedłem a raczej przeżyłem. Nie będę Ci truł głowy jakie to życie jest fajne i cudowne. Życie to rzecz w porządku, ale nie można z nim tak gwałtownie się obchodzić.


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 24.09.2013

No i... powiało chłodem. Ból istnienia to ciężka przypadłość. Jak ktoś ma jakieś namiary, to może gdzieś zadzwoni czy jak.. hmm.Eugeniusz może mieć rację.


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 25.09.2013

Łukaszu problemy są po to żeby z nimi walczyć a nie uciekać ,ja przez ostatnie cztery miesiące przeżyłem istną gehennę na zielonej wyspie zgotowaną przez najbliższych. Przez miesiąc czasu musiałem pracować zpoparzenia 2B lewej stopy było naprawdę poważnie. W najlepszym wypadku przeszczep skóry a w najgorszym amputacja lewej stopy ale jakoś to przetrwałem .Więc zanim cokolwiek zrobisz a czego się nie będzie dało już odkręcić po prostusię chłopie zastanów .


Re: Pogawędki XIV - tommyklab - 25.09.2013

Life is brutal & full zasadzkas Grin


Re: Pogawędki XIV - Miquell - 25.09.2013

Łukaszu, bez względu na wszystko, trzymaj się i nigdy się nie poddawaj!!


Re: Pogawędki XIV - facecik - 25.09.2013

O czym Wy mówicie ?
Przecież on nic takiego nie napisał, a Wy tu bijecie jakąś pianę ......


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 25.09.2013

Być może przez tę pogodę jesteśmy przewrażliwieni , zmieńmy temat .Kupuje akwarium 54 l,by pogapić się na cos innego niż monitor,ktoś hoduje rybki? jakieś sugestie?


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 25.09.2013

Rybka lubi pływać :vodka: