SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Waves - 26.09.2013

Wydaje mi się czy forum powoli zaczyna umierać? Sad


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 26.09.2013

Waves napisał(a):Wydaje mi się czy forum powoli zaczyna umierać? Sad

Masz refleks...


Re: Pogawędki XIV - Waves - 26.09.2013

Ja to już zaobserwowałem w wakacje ale teraz koniec wakacji i nawet tacy wyjadacze jak chomikos rzadko piszą. A gdzie jest wujek Galaktyczny?


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 26.09.2013

A no właśnie przepadł się jak kamień w wodę ,chyba że prowadzi swojego bloga gdzie indziej .


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 26.09.2013

Primo: przepraszam, że wiele osób przestraszyłem moją ostatnią wiadomością.
Mocny dół, za dużo emocji, złe podejście do sprawy. EOT.


Secundo: forum nie umiera... gdyby tak było, ono by umierało zaraz po otwarciu, cały czas...
To ja jestem osobą, która najszybciej to napisała, największym defetystą Smile
Ale tak naprawdę, wcale tak nie jest.
Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą, na stałe zostaje nieliczna garstka, tak było, jest i będzie zawsze.
Weźcie też pod uwagę, że wszystko kiedyś się zaczyna i wszystko kiedyś się kończy. Każdy z wyjadaczy miał tu na pewno swój okres, który będzie wspominał jako najlepszy, najaktywniejszy... "a teraz już nie to samo". To jest normalne, nic nie trwa wiecznie. A że teraz trudniej o ludzi, którzy chcą pogadać o czymś innymi niż super-świetne-nowiutkie wrzuty z demotów/wiochy/itp. na fejsiku... tylko się cieszyć, że tu jest spokój i jednak inny poziom wypowiedzi (no dobra, może pogawędki to jednak zły przykład... Wink ).

Galaktyczny już jakiś czas temu wspominał, że go na nieco dłużej nie będzie.
A przynajmniej coś takiego mi się przypomina.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 26.09.2013

A co jest takiego złego w poziomie wypowiedzi w pogawędkach??? Piszemy ładnie i po polsku, bez kłótni etc.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 26.09.2013

Nie mówię ogólnie, bo tak to jest ok.
Po prostu powiedzmy, że czasami... niektórych ponosi tu melanżCool
Ja tu jestem od dawna, czytam, wiem co trafiało do pogawędek i piszę to z czystym sumieniem.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 26.09.2013

Chomikos starym wyjadaczem??? AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 26.09.2013

Nie chodziło o Chomikosa, bez przesady!
On miał jeszcze mleko pod nosem, jak Ty Eugeniuszu otwierałeś kolejne edycje pogawędek... (@chomikos: nie traktuj tego obraźliwie, to żart).
Ale wystarczy zajrzeć w stare tematy, w stare edycje aby zobaczyć, co tu się czasami wyrabiało Wink


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 26.09.2013

Chomikos był jest i będzie Sad WIEM! Olśniło mnie. Teraz ja będę prowadził bloga :E

@Lukas, spoko nie ma sprawy <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 26.09.2013

Grunt, że Łukasz się ogarnął Beer


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 26.09.2013

Sad


Re: Pogawędki XIV - kuklu - 26.09.2013

ktośtam napisał(a):Grunt, że Łukasz się ogarnął Beer


Beer


Dodano: 26 wrz 2013, 20:43

Eugeniusz - co Cie tak wzięło na tego Poldka? Grin


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 26.09.2013

BO Poldki są fajne - tyle w temacie - tematujmy dalej!
Eugeniusz napisał(a):Chomikos starym wyjadaczem??? AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


Beer


Re: Pogawędki XIV - kuklu - 26.09.2013

Coś jakiś fajny skuter dla mnie?? Wink W cenie 1200 zł.
Bo do prawka kilka latków mi brakuje. Wink


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 26.09.2013

Ja za rok sobie skutra kupuję. Motorowerową kartę wyrabiam, i se też w tych granicach kasiory pojazd dwuśladowy sprawiam!


Re: Pogawędki XIV - kuklu - 26.09.2013

Ja brum-brum, to nie do końca muszę mieć "prawko". Wink


Dodano: 26 wrz 2013, 20:50

Ja też właśnie za 0,5 r. 1 r. Wink


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 26.09.2013

Dobra, ja lecę. MOże później koło 22 będę


Re: Pogawędki XIV - kuklu - 26.09.2013

Ok. Leć Wink


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 26.09.2013

Hallo! Powróciłem Suspicious