SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Miquell - 27.09.2013

kuklu napisał(a):Eugeniusz - co Cie tak wzięło na tego Poldka?
Podlek wcale nie był zły - tylko trzeba było trafić na dobry egzemplarz ilandarka nie do zajeżdżenia Cool
W dodatku znaczną większość czynności związanych z jego serwisem można było wykonać samodzielnie - nie to co dzisiaj.
Wymiana żarówki zajmowała 5 minut i nie trzeba było przy tym zdejmować koła, odkręcać zderzaka czy demontować chłodnicy Facepalm
Biały Borewicz był moim pierwszym autem - jak go dostałem miał 11 lat i nieco ponad 120 tysiaków na liczniku - przez kolejne cztery lata dołożyłem mu drugie tyle Cool
Ponoć jeszcze jeździ... Żałuję, że go sprzedałem, bo dzisiaj śmigałbym odrestaurowanym klasykiem Cool


Re: Pogawędki XIV - Plati - 27.09.2013

Kolejny raz zepsuł mi się scroll w myszce, tzn. rolka się obraca dobrze i lekko, tylko strony nie chcą się przewijać, zwłaszcza w dół. Tak więc jedynym szybkim sposobem na przewinięcie strony jest:
a) kliknięcie i przytrzymanie przycisku znajdującego się po prawj stronie każdego okna w przeglądarce
b) kliknięcie na scroll, zjechanie myszką lekko w dól (tak aby strona sie przewinela w dół) i puszczenie go.

Myszka jest jeszcze na gwarancji, tak więc co robić? Oddać czy może da sie to samemu naprawic szybko?


Re: Pogawędki XIV - Waves - 27.09.2013

Jeśli możesz bezinwazyjnie rozkręcić myszkę to warto spróbować. Może uda Ci się samemu coś zrobić. Jeśli nie to oddaj na gwarancję Smile


Re: Pogawędki XIV - Plati - 27.09.2013

Nie ma w niej śrubek. Oddam na gwarancje, dadzą kasę na 100%


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 28.09.2013

W jakiejś reklamie widziałem że niby KSW jest za 20zł, wchodzę na oficjalną stronę, a jednak 40zł...
Nie, tym razem mam ich w dupie za przeproszeniem...
Ostatnio dałem 40zł i łączyłem się 3 razy przez to "coś" zwane iplą.
Dodatkowo jakość kaszana, takie "prawie" 720p, gdzie za takie coś jednak oczekiwałem 1080p.

Ma ktoś może namiary na streaming, gdzie będzie można oglądać?


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 28.09.2013

Koniec pracy, czas zacząć studia None


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 28.09.2013

Dni coraz krótsze... no i w ogóle strasznie temperatury w dół poleciały. Początek września to w nocy było jeszcze po 15-16 stopni nawet (tak 2-3 w nocy).
A teraz? Wczoraj 3 stopnie... normalnie można używać własnych klejnotów do chłodzenia drinków.

Ale jesień ładna całkiem jeżeli nie pada... chyba znowu wezmę się za zdjęcia.
W każdym bądź razie COMING SOON

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Waves - 28.09.2013

Ten widok jak ze zdjęcia wyżej. Okropność Sad


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 29.09.2013

Jaka okropność??. Cud malina.


Re: Pogawędki XIV - Plati - 29.09.2013

Zima - Sopel lubi to.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 29.09.2013

Zima to stosunkowo przyjemna pora roku. Nie ma komarów, much, tego całego syfu na trawie i chodnikach, jest przyjemnie biało. Temperatury też są fajne, zwłaszcza gdy jest paraliż komunikacyjny ;-)

zima to moja ulubiona pora roku ;D


Re: Pogawędki XIV - Waves - 29.09.2013

Zima jeśli jest prawdziwą zimą a nie kupą wody to jest cudowna. Marzy mi się taki paraliż komunikacyjny na kilka dni Cool


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 29.09.2013

Jednego w zimie nie lubię , tego ubierania, tony ubrań. No, ale ja mieszkam prawie na biegunie ;-).


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 29.09.2013

Najfajniejsze zimą są dobrze wyeksponowane psie gówna na chodnikach Lol


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 29.09.2013

Nocośty ktośtam , w tej twojej barbancji północnej jakieś barbarzyństwo się szerzy. Do hycla , te pchlarze. ;-)


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 29.09.2013

Śmiejesz się a prawda jest taka, że pomimo €100 mandatów za niesprzątanie po psach, multum ludzi nie raczy zebrać gówna z chodnika, trawnika czy placu zabaw :/


Re: Pogawędki XIV - Waves - 29.09.2013

Referacik z religii napisany i póki wczesna pora to pogramy trochę Cool


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 29.09.2013

W naszym pięknym Kraju, też nie zbierają. A jeszcze nie słyszałem by ktoś, dostał mandat z tego powodu. Jak bym wam opowiedział, jak na taka minę wpadłem w traperach i co z tego wynikło, to by parę osób miało zawał ze śmiechu.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 29.09.2013

Najlepszą karą za niesprzątanie psich odchodów, jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 29.09.2013

ha,ha naprawdę niezłe