SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 13.10.2013

Znalazłem bloga, który bawi mnie do łez Lol

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 13.10.2013

Waves napisał(a):eśli ktoś posiada platformę np. Cyfrowy Polsat albo NC+ i posiada kanał na którym emitowany jest pewien serial ale nie ogląda go w TV z jakiegoś powodu to może go sobie ściągnąć i nie będzie w tym nic złego, prawda? Cool

Waves na litość Boską, co za pytanie?/


Dodano: 13 paź 2013, 11:17

chomikos napisał(a):Zapisałem się na harcerstwo Smile

Całe szczęście ,że nie zostałeś ministrantem ;-)


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 13.10.2013

Kurde, a pomyśleć że kiedyś chciałem zostać ministrantem.

Ale później się ogarnąłem i zostałem ateuszem. A na dodatek faszystą.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 13.10.2013

Du bist Neunzehn Jahre alt Faschistische ;_;


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 13.10.2013

Pójdziesz siedzieć.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 13.10.2013

Za samo gadanie po niemiecku wsadziłbym Cię na dożywocie Smile


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 13.10.2013

A ty leżeć :p

Dożywocie? Nie trafisz Craze Wiesz, taka wieś jest


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 13.10.2013

Pewnie, mogę leżeć. W tym czasie będę wydawał wyroki: temu 15 lat, temu 25, temu dożywocie, tego powiesić, tego rozstrzelać itd., wszystko na zasadzie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin

nie, nie jestem schizofrenikiem

----
Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się poderwać dziewczynę (sic!) i być może za tydzień dołączę do elitarnej grupy informatyków, którzy nie są singlami ^ ^


Re: Pogawędki XIV - ichito - 14.10.2013

Gratulacje Gieniu...udanych "styków na złączach"...cokolwiek miałoby to znaczyć Grin


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 14.10.2013

Eugeniusz napisał(a):Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się poderwać dziewczynę (sic!) i być może za tydzień dołączę do elitarnej grupy informatyków, którzy nie są singlami ^ ^


Przechodzisz na ciemną stronę mocy.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 14.10.2013

@Eugeniuszu
Ja powiem tylko tak... Uważaj. Bo teraz możesz sądzić ze to Ty, a zaraz ona przejmie kontrolę, owinie sobie wokół palca i jesteś zalatwiony. Jak się znudzisz, wyrzuci jak zmietolony kawałek papieru. Może przesadzam przez swoje ostatnie doświadczenia, ale sam srodze się zawiodłem, co tu dużo mówić. Obwiniałem się, że to ja zrobiłem ogromny błąd, sami widzieliście wtedy jak było tu ze mną źle (nadal jest huśtawka emocjonalna), a potem wyszło, że jednak wyglądało to inaczej. Trudno będzie teraz komuś tak zaufać.


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 14.10.2013

lukasamd napisał(a):@Eugeniuszu
Ja powiem tylko tak... Uważaj. Bo teraz możesz sądzić ze to Ty, a zaraz ona przejmie kontrolę, owinie sobie wokół palca i jesteś zalatwiony. Jak się znudzisz, wyrzuci jak zmietolony kawałek papieru. Może przesadzam przez swoje ostatnie doświadczenia, ale sam srodze się zawiodłem, co tu dużo mówić. Obwiniałem się, że to ja zrobiłem ogromny błąd, sami widzieliście wtedy jak było tu ze mną źle (nadal jest huśtawka emocjonalna), a potem wyszło, że jednak wyglądało to inaczej. Trudno będzie teraz komuś tak zaufać.


Truer Words Were Never Spoken.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.10.2013

Zaraz wbije tutaj zapewne Kamil Cool
Eugeniuszu a źle Ci przed komputerem, co?


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 14.10.2013

Przyszedłem do kolegi, bo mu "Policja Komputer zablokowała".Dodatkowo był ZA i Sality Facepalm


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 14.10.2013

Waves napisał(a):Zaraz wbije tutaj zapewne Kamil Cool
Eugeniuszu a źle Ci przed komputerem, co?

Jest taka piosenka Beatlesów "all you need is love" Cool


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 14.10.2013

chomikos napisał(a):Przyszedłem do kolegi, bo mu "Policja Komputer zablokowała".Dodatkowo był ZA i Sality Facepalm

Współczuje.
Czeka cie jazda sality killerem/CureIT-em


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 14.10.2013

Dzisiaj daje mi lapka na noc... Ispecyfikacja kompa to... Intel Pentium M 1,7GhZ i 512mb RAM :E


Re: Pogawędki XIV - Plati - 14.10.2013

Eugeniusz gratulacje Smile

Niestety ja jestem daleko od tego poziomu i w ogóle nie w temacie... Niby już przestałem być jakimś extremalnym nerdem, jednak nadal mam autystyczne zainteresowania które idealnie wpasowały się do mojej strefy komfortu. Cholerne błędne koło, i jest coraz gorzej.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 14.10.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - morphiusz - 14.10.2013

Są tu jacyś maturzyści? Jak przygotowania, z czego zdajecie?