SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 14.10.2013

Wbiłem i jeśli chodzi o te sprawy, to mnie właśnie rzuciła dziewczyna po dziewięciu miesiącach, mówiąc mi, że mnie niszczy i odchodzi dla mojego dobra Cool
To, jak bardzo się angażowałem w ten związek, wiem tylko ja i świadomość, że to wszystko nie miało tak naprawdę sensu... Najgorsze jest to, że dla mnie to nie była tylko nastoletnia miłość. Tak więc w ogóle super Smile


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 14.10.2013

Eugeniusz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jak to mówią na dojrzałej piczy młody się ćwiczyGrin


Re: Pogawędki XIV - Plati - 14.10.2013

Dusiek napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jak to mówią na dojrzałej piczy młody się ćwiczyGrin


a za kilka lat alimenciki.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.10.2013

Eugeniusz napisał(a):
Waves napisał(a):Zaraz wbije tutaj zapewne Kamil Cool
Eugeniuszu a źle Ci przed komputerem, co?

Jest taka piosenka Beatlesów "all you need is love" Cool


All you need is comp, comp. Comp is all you need Cool


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 14.10.2013

Hey, hey! Comp and Dollars, Dollars what I need, het hey.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 14.10.2013

Dobre i na temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 14.10.2013

lukasamd napisał(a):Dobre i na temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


WSZYSTKO na temat Smile


Re: Pogawędki XIV - Plati - 14.10.2013

Czy można się gdzieś dowiedzieć od kiedy jestem zarejestrowany pod danym numerem gg?


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.10.2013

W AQQ na 100% jest taka możliwość tylko, że Jabbera. A zaloguj się na gg.pl i może gdzieś tam?


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 14.10.2013

Eugeniusz napisał(a):Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się poderwać dziewczynę (sic!) i być może za tydzień dołączę do elitarnej grupy informatyków, którzy nie są singlami ^ ^

No i widzisz Eugeniuszu , a chciałeś z Lublina uciekać niedawno , jak to mówią do dzieła :-). Tak sobie słucham/czytam/ co mówicie i wam powiem, dziewczyny przychodzą i odchodzą, nie ta to będzie inna. Tyle tego na świecie , ze nie ma co się łamać towaru nie zabraknie.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 14.10.2013

Postanowiłem, że robię jutro to co planowałem na lato (a co nie wyszło) - pobudka o 5, kurtka, plecak na siebie i idę na stawy lub w podobne miejsce.
Rano jest inaczej... najpierw jest niewyspanie, a potem uciecha niesamowita, bez powodu. Powietrze inne, można by powiedzieć że "towar sam do nas leci".
A czemu nie wyszło? Bo wiecznie planowałem iść z kimś znajomym i wiecznie się komuś nie chciało... mam gdzieś, idę sam ("... właśnie tam, gdzie czekają mnie" - aż samo przyfrunęło w myślach... wtf).
Dobrej nocki wszystkim Wink


Re: Pogawędki XIV - Miquell - 14.10.2013

Eugeniusz napisał(a):Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się poderwać dziewczynę (sic!) i być może za tydzień dołączę do elitarnej grupy informatyków, którzy nie są singlami ^ ^
Gratuluję Eugeniuszu Beer
Jeśli mogę coś zasugerować - tak na wszelki wypadek -jako nadzieja przyszłej polskiej informatyki (czego oczywiście szczerze Ci życzę) zawsze pamiętaj o intercyzie Cool
Cóż, nigdy nie byłem sknerusem, zawsze starałem się dzielić z innymi, ale życie nauczyło mnie jednego.... Gdy kobieta poczuje pieniądze, ich nadmiar lub brak, potrafi być gorsza niż najgorszy syf z naszego malware labu Wink
BTW:
Mam nadzieję, że moja żona tego nie czyta, a w sumie to wszystko mi jedno, bo i tak Jej ostatnio podpadłem....


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 15.10.2013

No i opłaciło się... niewyspanie szybko minęło, a to co później widziałem... tego nikt mi już nie odbierze.


Re: Pogawędki XIV - ichito - 15.10.2013

lukasamd napisał(a):No i opłaciło się... niewyspanie szybko minęło, a to co później widziałem... tego nikt mi już nie odbierze.

Już wiem...podglądałeś Eugeniusza Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 15.10.2013

Jestem zimny jak ten pomnik.

Dziękuję za ciepłe słowa, ale na razie nie ma z czego się cieszyć. Trochę trudno będzie mi zrezygnować z niezależności i wolność, a może się nie zgodzi? Ciężko na razie wyrokować. Zobaczymy w sobotę po południu.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 15.10.2013

ichito napisał(a):Już wiem...podglądałeś Eugeniusza


Oj nie, podziwiałem takie oto widoki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Mówię wam, coś wspaniałego...
i strasznego zarazem None


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 15.10.2013

Wow, niesamowity widok!


Re: Pogawędki XIV - Waves - 15.10.2013

Dzisiaj w szkole wyszło, że mam zbyt niskie ciśnienie i dlatego chodzę cały czas zmęczony i zasypiam na lekcji. Chciałbym uniknąć picia kawy rano :/


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 15.10.2013

Waves napisał(a):Dzisiaj w szkole wyszło, że mam zbyt niskie ciśnienie i dlatego chodzę cały czas zmęczony i zasypiam na lekcji. Chciałbym uniknąć picia kawy rano :/

No to piona, bracie! Ja mam dokładnie to samo. Tak w ogóle to mam chyba anemię, muszę w końcu pójść na badanie krwi...


Re: Pogawędki XIV - Waves - 15.10.2013

Byle do weekendu bo w sobotę i niedzielę jakoś funkcjonuję Grin