SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 15.10.2013

Prawda...

A tak w ogóle... Powód odejścia z dupy kompletnie, ale najlepsze/najgorsze, że naprawdę odeszła dlatego. Masakra...


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 15.10.2013

Odeszła, bo Cię niszczyła czy odeszła, bo wierzyła w to, że Cie niszczy?


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 15.10.2013

Tomasz napisał(a):Odeszła, bo Cię niszczyła czy odeszła, bo wierzyła w to, że Cie niszczy?

To drugie.

A teraz nawet nie potrafi odpowiedzieć "cześć" w szkole. Spojrzeć na mnie też nie. Miodzio. Tak tylko kobiety potrafią się zachowywać. Tak jakby te 9 miesięcy nic dla niej nie znaczyło.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 15.10.2013

A ja nie mogę normalnie funkcjonować... to nie było 9 miesięcy, a niecałe 2, ale to co dla mnie zrobiono, wyciągnięto mnie z takiego bagna...
Robię coś i nagła załamka... i tak co chwilaSad
Must fight... ale nie wiem czy jest jakakolwiek szansa.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 15.10.2013

Czyli nie Ty zerwałeś? (głupie słowo...)
Damy radę! Smile Ja ją kochałem, żyłem dla niej prawie rok, a teraz dupa... Ale jakoś trzeba żyć


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 15.10.2013

Można powiedzieć, że ona powiedziała "nie" po pewnym głupim zachowaniu z mojej strony... na trzeźwo myśląc to jednak mam pewien żal za to, bo to nie było nic takiego, a przez to wydaje mi się, jakby to co było w ogóle się dla niej nie liczyło... w głębi duszy wiem jednak, że to nieprawda, głupie okłamywanie samego siebie... szukanie powodu do tego, aby wrócić do stabilnego, przewidywalnego... bagna. Powinienem dać jej czas, a w tym momencie zachowywałem się tak nieobliczalnie,że teraz po prostu boję się rozmowy, próby kontaktu, bo uważam, że ma pełne prawo do całkowitego zrażenia i że to już nie ma szansy na cokolwiek. Oj zapracowałem sobie na to latami izolowania od ludzi, "ciężko na to harowałem", sam jestem sobie winien.

Wierzcie lub nie, ale fajny avatarek, lepsze lub gorsze wypowiedzi na forum to nie to samo co osoba z krwi i kości... w realu to szkoda na mnie słów.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 15.10.2013

Nie dałeś jej czasu, bo nie chciałeś jej stracić i próbowałeś zrobić...coś. Nieważne co, byle nie czekać co się wydarzy. Człowiek wariuje, kiedy widzi wizję utracenia kogoś ważnego. Robi głupie rzeczy, mimo że chce dobrze
Znam to Wink


Dodano: 15 paź 2013, 23:25

Ja, kiedy ode mnie odeszła, zalogowałem się na jej Facebooka. Na tyle zwariowałem, że wierzyłem, że w jej rozmowach z przyjaciółką (notabene co za dwulicowa s****), znajdę odpowiedź, dlaczego odeszła i czy mogę coś zrobić, żeby wróciła.
To była najgłupsza rzecz, jaką zrobiłem w życiu. Tylko że zrobiłem to z miłości.


Ps Dowiedziała się o tym


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 15.10.2013

Ja sam nie wiem co o tym myśleć... zmienia się jak w kalejdoskopie. Może trzeba dać zadziałać Wujkowi Czasowi? Tylko co, jeżeli zadziała on na niekorzyść...
Jeszcze niedawno wszystko było proste - nieco żartem, nieco serio jednak ten tekst jaki się pojawił w tym temacie ma nieco racji do pewnego momentu (przynajmniej w wypadku nerdów): "all you need is comp"... ale jak już się poczuje, jak się zacznie o kogoś martwić... moje życie już podzieliło się na dwa etapy. Przed tą znajomością, bardziej bym je nazwał obecnie wegetacją, oraz po jej nawiązaniu... zupełnie inne spojrzenie na własne życie, na świat i na przyszłość.
Ehh, a to ponoć właśnie kobiety mają dylematy, problemy, ponoć one są bardziej uczuciowe.


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 16.10.2013

KaMiL napisał(a):Ps Dowiedziała się o tym


Amatorzy...


Anyway... DobreProgramy...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 16.10.2013

I?
Pytam szczerze, każdemu zdarzają się literówki, Ani też.


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 16.10.2013

I nic. Zanim to wrzuciłem, przewidziałem, że ktoś napiszę dokładnie to co Ty.

Nigdzie nie napisałem o tym, że literówki nie mogą się zdarzyć, cały problem polega na tym, że gdy jesteś redaktorem dużego serwisu branżowego to zanim coś opublikujesz czytasz to kilkukrotnie. Ba! Zapytaj ludzi, którzy piszą. Wszyscy Ci, których ja znam, odpowiedzieliby, że gdy skończą pisać, czytają to co napisali. Następnie odkładają to na bok i pozwalają sobie odetchnąć, potem do tego wracają i czytają jeszcze raz.

Poza tym... literówka w tytule? Ciężko tego nie zauważyć. Pytanie jaki db ma edytor tekstu - html/bbcode czy wizualny. Tak czy inaczej, nie próbowałem wywołać dyskusji o poziomie polskiego internetu, tylko wrzuciłem jako ciekawostkę, a więc temat zostawiam. Smile


Re: Pogawędki XIV - tommyklab - 16.10.2013

Ktoś tu jest z Przemkowa?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 16.10.2013

Ja sobie z tego zdaję doskonale sprawę. Sam piszę w zasadzie od 2006 roku - na początku, jako szczeniak na JACenter (i jak teraz czytam własne newsy z tamtego czasu... dżisis krajs...), potem tu, a teraz również na Dobrychprogramach. Literówek nie da się uniknąć. To nie oznacza, że daję na nie przyzwolenie, w żadnym wypadku. Oczywiście przed publikacją zawsze się czyta, ale... czy zawsze zwraca się uwagę na tytuł? Jeżeli wpadnie w myśl, jest zapisywany i później już nie zwraca się na niego uwagi, liczy się ład i skład głównej treści. Przynajmniej w moim wypadku tak to wygląda. Oczywiście żadna literówka, a już na pewno w tytule nie jest dobra, nie jest w żadnym wypadku pożądana. Od ich zgłaszania są jednak odpowiednie opcje, które spowodują szybszą reakcję niż wrzucanie gdzieś screena i wytykanie palcem w taki sposób Smile


Dodano: 16 paź 2013, 12:46

tommyklab napisał(a):Ktoś tu jest z Przemkowa?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jam jest z Przemkowa... nasza straż jest już sławna, ale widzę, że znowu coś ciekawego Grin
Dzięki za link, zabieram się za oglądanie tych... urzędników Grin


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 16.10.2013

Tak Łukaszu, w komentarzach ktoś zwrócił na to uwagę. DB czyta komentarze, więc nie obawiałem się o to, wiedziałem, że literówka w ciągu kilku minut zostanie poprawiona i tak się stało.

Co do tytułu - zwykle jest to rzecz, która ma przykuć uwagę i ją przykuwa, gdyby to było gdzieś w tekście pewnie byłoby to dużo trudniejsze do zauważenia Wink

Peace!


Re: Pogawędki XIV - Waves - 16.10.2013

Cytat: Znajdź sobie dziewczynę Grin


I przy okazji kupę problemów :/


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 16.10.2013

Ja mam kompleks fuhrera.
Jeszcze jest Renia Rączkowska Grin


Re: Pogawędki XIV - Plati - 16.10.2013

Wie ktoś czy konto bankowe można przyporządkować do 2 kont paypal? Zalozylem okolo rok temu konto na Paypalu, a dziś zapomniałem hasła i pytań zabezpieczających, więc chce zalozyc 2 konto na paypalu.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 16.10.2013

Myślę, że się nie da.


Dodano: 16 paź 2013, 23:17

Tragedia, koszmar, legendarne wyznanie moich wielkich uczuć do niezwykłej niewiasty zostało przesunięte na bliżej nieokreślony termin.
Tak zaś będę obwieszczał światu tę wesołą nowinę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


O rany, otwieram swoją studencką lodówkę i jedyna rzecz na mojej półce to margaryna 0.0


Re: Pogawędki XIV - Plati - 17.10.2013

tylko jak to zrobic?


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 17.10.2013

Nie mam bladego pojęcia Plati. Spróbuj skontaktować się z PayPal, może będą mogli przywrócić dostęp do konta skoro masz zweryfikowane.

Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu odstawię leki psychotropowe :-)