SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Waves - 24.10.2013

Eugeniusz napisał(a):Jeśli wylecę ze studiów (a wylecę, chyba że wykładowcy się nade mną zlitują bo stwierdzą, że skoro świetnie radzę sobie z programowania, to może warto przymknąć oko), to najprawdopodobniej założę działalność gospodarczą.


Chcesz mi zrobić w przyszłości konkurencję ? Cool


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 24.10.2013

Jak to mawiają Anglicy, business is business Cool


Re: Pogawędki XIV - Waves - 24.10.2013

Dogadamy się Tongue


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 24.10.2013

Eugeniusz napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się poderwać dziewczynę (sic!) i być może za tydzień dołączę do elitarnej grupy informatyków, którzy nie są singlami ^ ^

Głupi jestem. Będzie z tym ciężko, ale spróbuję.


Uff, jednak wolny Wink. Zniszczonych drzew się nie przesadza.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 24.10.2013

A ja nie wiem... ten tydzień to są rozmowy z najróżniejszymi osobami (same kobiety), o wszystkim, głównie o problemach życiowych.
Ja myślałem, że ja mam jakieś problemy... kur... ja mam zajeb** i gdy mówię o problemach w swoim kontekście, to po prostu gadał głupoty.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 25.10.2013

Każdy ma swoje problemy i nie warto porównywać ich z problemami innych Smile
Ja postanowiłem zmienić parę rzeczy w sobie, nawet sobie listę zrobiłem i dopóki nie wykonam tego, co sobie postanowiłem, to nie chcę się z nikim wiązać.
A jutro idę do przyjaciela, który ma wolne mieszkanie do rana... Suspicious (ani on, ani ja nie jesteśmy gejami)


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 25.10.2013

KaMiL napisał(a):A jutro idę do przyjaciela, który ma wolne mieszkanie do rana... Suspicious (ani on, ani ja nie jesteśmy gejami)


Dobrze, że to dodałeś bo Gieniu by Cię zniszczył Suspicious


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 25.10.2013

Po ponad dwóch latach na SG już wiem, czego mogę się spodziewać, jestem doświadczony Grin


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 25.10.2013

Ja tu już jestem 5 lat, widziałem wszystko.


Dodano: 25 paź 2013, 18:37

Czas na mojego kolejnego posta w ramach bloga eugeniuszowskiego w pogawędkach. No co, nie będę zakładał bloga, wolę tutaj pisać - mam już czytelników.

Mi jest zaś bardzo ciężko w "postdepresyjnym" świecie, bez cytalopramu i olanzapiny.

Wczoraj czułem się kiepsko, normalnie myślałem czy by sobie czegoś nie zrobić, ale z drugiej strony chciałem wykrzyczeć "ale ja chcę żyć, nie chcę umierać" (to chyba dobry znak). Znowu chodzę jakbym był czymś zatruty, mam wrażenie ciężkiej głowy itp.. Na dodatek ostatnio wróciły koszmary, minęło 5 dni od ostatniej dawki a miałem już dwa koszmary, śnił mi się

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i jakieś więzienie czy obóz koncentracyjny.

Zobaczymy jak to się rozwinie, mam nadzieję że dam radę do końca stycznia.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 25.10.2013

Mieliście kiedyś prorocze sny? Znaczy takie, które pokazywały przyszłe wydarzenia?


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 25.10.2013

Gieniu, postaraj nauczyć się technik świadomego snu. Będziesz mógł sobie popływać w tej piekielnej rzece Wink
@KaMiL, nie. Nie miałem


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 25.10.2013

Ja miałem jeden taki sen, który niestety się spełnił...

A co do świadomego snu, to strasznie chciałbym się go nauczyć, bo na razie nie mam kompletnie kontroli nad snem.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 25.10.2013

chomikos napisał(a):Gieniu, postaraj nauczyć się technik świadomego snu. Będziesz mógł sobie popływać w tej piekielnej rzece

Miałem już kilka świadomych snów. Nic szczególnego.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 25.10.2013

Ja jak się postaram, to się udaje Wink Ogólnie polecam takie techniki, jak dziennik snów, WILD i autosugestia razem wzięte.
@Gieniu, wykrześ z nich (jeśli Ci się uda) wszystko co się da


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 25.10.2013

KaMiL napisał(a):Mieliście kiedyś prorocze sny? Znaczy takie, które pokazywały przyszłe wydarzenia?


Miałem, ale to było na zasadzie bardzo podobnej do deja vu. Jestem pewien, że to nie był "błąd Matrixa", po prostu wrażenie jak deja vu gdy człowiek skojarzył, że dana sytuacja mu się śniła.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 25.10.2013

Ogląda ktoś serial Sherlock? Smile Genialny...


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 25.10.2013

lukasamd napisał(a):
KaMiL napisał(a):Mieliście kiedyś prorocze sny? Znaczy takie, które pokazywały przyszłe wydarzenia?


Miałem, ale to było na zasadzie bardzo podobnej do deja vu. Jestem pewien, że to nie był "błąd Matrixa", po prostu wrażenie jak deja vu gdy człowiek skojarzył, że dana sytuacja mu się śniła.

Mam to samo czasami jak coś się wydarzy mam uczucie jakbym to widzał w śnie.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 25.10.2013

No to to jest deżawi, a ja miałem sen, który pokazywał wydarzenie z przyszłości. Napisałem nawet ja pewnym forum z prośbą o interpretację. Tylko zrobiłem to już po tym, jak to wydarzenie miało miejsce, a przedtem nie potrafiłem zinterpretować tego snu. Ogólnie to nigdy więcej nie chcę mieć takiego snu...


Re: Pogawędki XIV - Waves - 25.10.2013

Czytałem baaardzo dużo o wszelkiej magii, LD, psychodelikach i wszelkiej maści naroktykach, szamanach, sektach - takie rzeczy mnie bardzo interesują ale wracając do świadomych snów. Nie potrafię Grin Potem trochę magii. Męczyłem siebie PSI Ball''ami, hipnozą, przyciąganiem ludzi i rzeczy ale z tego też nic. To tak sobie napisałem bo akurat mi się nudziło .


Re: Pogawędki XIV - nikita - 25.10.2013

KaMiL napisał(a):(ani on, ani ja nie jesteśmy gejami)

Taa, uhm... Było takie przysłowie, ze winny się tłumaczy, czy coś Grin

Waves, iDoser jest dla ludzi, którzy jeszcze nie mogą kupić alkoholu Smile