SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Plati - 29.10.2013

agnostycyzm lub ignostycyzm (lub oba razem Grin) to jedyne drogi do rozwoju! Dzięki temu można uniknąć męczących i irytujących rozmów o religii i powstaniu wszechświata za sprawą tego i tego.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 29.10.2013

Hmm jest takie powiedzenie: jakie życie, taka śmierć, jaka śmierć, taka wieczność...

Jestem rozbity i załamany, to jest po prostu... meh, szkoda słów.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 29.10.2013

Eugeniusz napisał(a):Hmm jest takie powiedzenie: jakie życie, taka śmierć, jaka śmierć, taka wieczność...

Jestem rozbity i załamany, to jest po prostu... meh, szkoda słów.


Kup sobie GSX-R albo R1 i nie będziesz smutny. Ba! Dziewczynę wyrwiesz nawet. Tylko pamiętaj o dobrym kasku Smile


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 29.10.2013

@Eugeniuszu:
To są... normalne objawy? Pytam serio, sam jesteś zapewne doskonale zorientowany jak to może wyglądać np. nawroty czy upadki po skończeniu przyjmowania leków.
No chyba, że są jakieś inne powody.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 29.10.2013

Waves napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Hmm jest takie powiedzenie: jakie życie, taka śmierć, jaka śmierć, taka wieczność...

Jestem rozbity i załamany, to jest po prostu... meh, szkoda słów.


Kup sobie GSX-R albo R1 i nie będziesz smutny. Ba! Dziewczynę wyrwiesz nawet. Tylko pamiętaj o dobrym kasku Smile

Takie sprawy zupełnie mnie nie interesują. Sorry Sad
lukasamd napisał(a): @Eugeniuszu:
To są... normalne objawy? Pytam serio, sam jesteś zapewne doskonale zorientowany jak to może wyglądać np. nawroty czy upadki po skończeniu przyjmowania leków.
No chyba, że są jakieś inne powody.

Nie, to nie jest normalne.

Wróciłem do leków w poniedziałek, po tygodniowej, eksperymentalnej przerwie, bo tak trzeba to uznać. Nie udało się Sad
Będę szczery - jestem w czarnej d**ie... sytuacja jest co najmniej kiepska, żeby nie powiedzieć dramatyczna.
Jedyne co się zmieniło, to postać leków. A no i cała moja dokumentacja medyczna nie zostanie nikomu udostępniona, nawet rodzinie. Napisałem taki wniosek w poniedziałek i cóż, hmm to co mówiłem lekarzowi nigdy nie ujrzy światła dziennego. I dobrze, bo te opisy są dla ludzi o mocnych nerwach.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 29.10.2013

Smutne... po prostu None
Nie wiem co powiedzieć tak naprawdę...
Musisz dalej walczyć z tym cholerstwem.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 30.10.2013

Piękny początek dnia Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 30.10.2013

Ktośu weź nie denerwuj.
pytanko mam zamiar założyć konto na ackuna.com i myślę czy nie zmyślić danych osobowych
działa wam dodawanie postów w tapatalku ? bo mi nie wyświetla pola do postowania


Re: Pogawędki XIV - zord - 30.10.2013

Na WP Tapatalk jest nie do użytku, u nas na forum nie działa mi dodawanie postów prywatne wiadomości, wyświetlanie nowych postów, notyfikacje brak dostępu do zaplecza, brak jakichkolwiek opcji moderowania.


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 30.10.2013

W ramach ciekawostki, jeśli ktoś nie widział/nie wiedział -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 30.10.2013

zord napisał(a):Na WP Tapatalk jest nie do użytku u nas na forum nie działa mi dodawanie postów prywatne wiadomości, wyświetlanie nowych postów, notyfikacje brak dostępu do zaplecza, brak jakichkolwiek opcji moderowania.

To moze admin by spojrzał co się wali
na adminzone.pl taptalk działa mi perfekcyjnie a tam też jest phpbb3


Re: Pogawędki XIV - Waves - 30.10.2013

Dzisiaj byłem na cmentarzu. Pierwszy raz w życiu miałem tak bardzo "sfiksowane" myśli o śmierci, o tym że każdego z nas to czeka. Jutro idę znowu None


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 30.10.2013

Choć rzadko bywam, to uważam cmentarze ze miejsce nad wyraz przyjazne... Dziwnie brzmi? Bynajmniej. W tym całym szaleństwie tam można się zatrzymać, zostać z myślami, nie tylko o przemijaniu, ale po prostu ze swoimi myślami. W ciszy i spokoju, bez hałasu i biegu.

Bywam natomiast rzadko, bo mam inne miejsca które działają na mnie podobnie i preferuję właśnie je.
Co ja bym zrobił bez tych stawów jakie są w mojej okolicy... toż to naturalne terapia i wnoszenie spokoju ducha.


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 30.10.2013

Wam też lumie plują że jutro halloween ?Wall


Re: Pogawędki XIV - Waves - 30.10.2013

Zgadza się Tongue


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 30.10.2013

Toż to święto szatana :E


Re: Pogawędki XIV - Waves - 30.10.2013

Wg. KK grzech ciężki i odrzucenie Boga. Tak nam katechetka tłumaczyła na cudownych katechezach. Wypisałbym się ale nie wezmę ślubu z moją piękną ukochaną Sad


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 30.10.2013

Chyba, że będzie ona ateistką...


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 30.10.2013

Waves spokojnie urzędowy weźmiesz :E


Re: Pogawędki XIV - Waves - 30.10.2013

Chłopaki musimy spamować! Więcej, więcej.