SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 31.10.2013

Ja bym tego odradzania ćwiczenia przed snem nie potwierdzał. Też robię 3 serie dziennie (rano, po południu, wieczorem), często niedługo przed snem (30-50 minut) i pomimo że są mocniejsze, to problemu z zasypianiem nie mam.
A pompki... no na początku sierpnia zrobić 20 to była katorga. Teraz powolutku, ale na raz zaczyna wchodzić 50, więc jestem więcej niż zadowolony. Oczywiście po takim czymś nie jestem w stanie po 2-3 minutach tego powtórzyć... Ogólnie to plan jest taki, aby robić dziennie po 180 tego i tego, a więc jeszcze 10... Zachowanie formy, a zarazem nie angażowanie się w to czasowo za bardzo - tak, bo nie chcę, bo wolę robić coś innego Tongue Przy niewielkiej ilości ruchu takie 3x 15 minut dziennie uważam za dobre rozwiązanie.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 31.10.2013

Ważne, żeby ćwiczyć regularnie Smile
Ja lecę spać, zostało mi mi 6,5 godz. snu (o zgrozo...).
Trzymajcie się Smile


Re: Pogawędki XIV - nikita - 31.10.2013

Lubię umięśnionych chłopców Smile


Re: Pogawędki XIV - Plati - 31.10.2013

Widzę że tutaj są ludzie którzy znają się na rzeczy. Podpowiedzcie, jak najszybciej przytyć 10 kg?


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 31.10.2013

He, a pomyśleć że ja musiałbym przytyć ze 20 kilogramów.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 31.10.2013

Właśnie. Jak przytyć? Najpierw masa potem rzeźba. Nie biorę się za ćwiczenia bo jestem za chudy.


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 31.10.2013

Tu jest różnie niektórzy mogą się napychać a i tak nic im nie przybedzie(chciałbym tak )
Leć na diete białkową


Re: Pogawędki XIV - nikita - 31.10.2013

Ładujcie ryż (wysoki indeks glikemiczny), mięsko, warzywka, zwiększyć ilość węglowodanów i białka, zmniejszyć ilość treningów aerobowych, zwiększyć ilość treningów siłowych. Jak tyć to z głową, nie pakować w siebie byle czego, bo oczywiście jak zawsze najpierw łapiemy brzuszysko, a najtrudniej go zrzucić. Poza tym, dobrze jest robić zdrową masę. Pomyślcie o dodatkowej suplementacji (w tym przypadku raczej Gainer). W sieci na pewno znajdziecie odpowiedź, ja nie jestem kompetentny żeby Wam doradzać w tej kwestii (prędzej chudnięcie), więc nie traktujcie tego jako fachową pomoc Smile


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 31.10.2013

Conor29134 napisał(a):Tu jest różnie niektórzy mogą się napychać a i tak nic im nie przybedzie(chciałbym tak )

Ektomorfizm.

Meh, doszło do tego, że nie mogę wyjawić tego, co myślę i czuję.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 31.10.2013

Najlepiej do dietetyka pójść. Każdy organizm jest inny i warto dostosować dietę indywidualnie.
Ja ważę idealnie - 58 kg przy 176 cm wzrostu Smile. W sumie te 2 kg mógłbym przytyć.


Re: Pogawędki XIV - Hacman - 31.10.2013

ehh... Ja waze tez 58 kg ale wzrost mam 181 cm. Napycham sie ile chce, prowadze niezbyt aktywny tryb zycia ale i tak nie tyje ;>


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 31.10.2013

Może napychasz się tym, czym nie powinieneś Wink


Dodano: 31 paź 2013, 21:30

Może napychasz się tym, czym nie powinieneś Wink


Re: Pogawędki XIV - Hacman - 31.10.2013

Moze tam czasem dziubne suvlaka (grecki odpowiednik kebaba) i od czasu do czasu niereguralne poilki Grin


Re: Pogawędki XIV - tommyklab - 01.11.2013

Ja ważę od 92kg (normalna dieta) do 96kg jak zaszaleję z jedzeniem Smile


Re: Pogawędki XIV - nikita - 01.11.2013

Zobaczycie jak Wam wyjdzie BOKIEM napychanie się jak będziecie starsi Grin


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 01.11.2013

KaMiL napisał(a):Ja ważę idealnie - 58 kg przy 176 cm wzrostu Smile
Hacman napisał(a):Ja waze tez 58 kg ale wzrost mam 181 cm.

hehe ;-)cieniasy,z was ja 4 października ważyłem 98,7kg ,dzisiaj 90,5 jeszcze zrzucę 10kg i będzie git ale lekko nie jest.


Re: Pogawędki XIV - nikita - 01.11.2013

sopel69 napisał(a):hehe ;-)cieniasy,z was ja 4 października ważyłem 98,7kg ,dzisiaj 90,5 jeszcze zrzucę 10kg i będzie git ale lekko nie jest.

Walczysz z rozstępami?


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 01.11.2013

Raczej z nadwagą i stłuszczoną wątrobą niestety


Re: Pogawędki XIV - Plati - 02.11.2013

tommyklab napisał(a):Ja ważę od 92kg (normalna dieta) do 96kg jak zaszaleję z jedzeniem Smile


Ile masz wzrostu? Bo wiesz, dla jednych to dużo, dla drugich mało Smile


Dodano: 02 lis 2013, 14:46

Hacman napisał(a):ehh... Ja waze tez 58 kg ale wzrost mam 181 cm. Napycham sie ile chce, prowadze niezbyt aktywny tryb zycia ale i tak nie tyje ;>


Mam to samo, poza wzrostem i wagą. Na szczęście od pewnego czasu napycham się tak, że indeks BMI już nie krzyczy, że jestem wychudzony Grin


Re: Pogawędki XIV - Waves - 03.11.2013

Kolejna zmiana planu zajęć i znowu na gorsze. Znowu. Inne klasy pierwsze kończą w najgorszym wypadku o 14.30 a informatyk zawsze 15.20 z dwoma wyjątkami do 16.10. Nie czaję trochę tego :/ Już teraz mam problemy z ogarnięciem dnia roboczego a teraz jeszcze gorzej.