SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 06.11.2013

Chomikos jesteś szaleńcem. Trzeba cię zamknąć w więzieniu.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 06.11.2013

Dzisiaj okazjonalnie postanowiłem nie grać to mam nadzieję że ktoś tutaj jest Grin


Re: Pogawędki XIV - Miquell - 06.11.2013

[quote="tommyklab"]

Niedawno ważyłem się w szpitalu na jakimś urządzeniu waga-wzrost co przy automatach do napojów stała:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


80kg? heh Wink
Ale według wyniku, mimo mojej ostatniej diety, wciąż mam nadwagę - 89 kg przy 185 cm wzrostu Tongue


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 08.11.2013

Hmm ja zaś przy 179.5 cm wzrostu ważę może 51 kg (ostatnio w szpitalu mnie ważyli to wyszło 50 kg, ale trochę czasu minęło i myślę że ten marny kilogram przytyłem) i z tego powodu jest mi strasznie przykro None

Ale z drugiej strony mam nadzieję że zaliczę pierwszą sesję. Wtedy pierwszą rzeczą jaką zrobię, będzie zapisanie się na siłownię i zasięgnięcie opinii całego sztabu trenerów i specjalistów ds. żywienia. Kiedyś pisałem na forum, że miałem to zrobić już w wakacje, ale jakoś czasu zabrakło - byłem strasznie zaabsorbowany pracą.

Może to prymitywne, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby stać się atrakcyjnym psychicznie (np. inteligencja) i fizycznie obiektem westchnień płci pięknej Cool

Oto jedyna nadzieja na wyjście z choroby.


Re: Pogawędki XIV - ichito - 08.11.2013

Na to popatrzcie...niesamowite

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 08.11.2013

Podzielę się czymś z wami.
To nie jest proste, ale zrobiłem to, napisałem, wyrzuciłem z siebie... I jest mi lepiej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Takiego jak tam mnie nie znacie.
Może poznacie podczas zlotu. Mam nadzieję.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 08.11.2013

Ciekawe czy pomysł zlotu wypali.


Re: Pogawędki XIV - ELWIS1 - 09.11.2013

@Łukasz.

Przeczytałem Twój wpis na dp. Fakt, trochę inny mi się wydawałeś na forum.
Myślę, że jesteś bardzo wrażliwy i typ taki trochę myśliciela Smile (pozytywna cecha wg. mnie). Ten były mur, to w głównej mierze wina złego otoczenia + brak tej osoby.

Najbliższe otoczenie, w którym się obracamy jest mega ważne. Odpowiednie osoby mogą nam pomóc nakreślić dobrą drogę, wesprzeć psychicznie. Ważne, żeby też miały w niektórych sprawach takie samo zdanie jak my lub bardzo podobne i muszą w nas wierzyć.


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 09.11.2013

lukasamd napisał(a):Podzielę się czymś z wami.
To nie jest proste, ale zrobiłem to, napisałem, wyrzuciłem z siebie... I jest mi lepiej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Takiego jak tam mnie nie znacie.

Fuck!!
Czytając pewien fragment poczułem jakby ktoś pisał o mnie :O


Re: Pogawędki XIV - Waves - 09.11.2013

Dzisiaj międzynarodowy dzień walki z Faszyzmem Cool


Dodano: 09 lis 2013, 10:55

Może jakiś "mobilek" mi pomoże. Chcę sobie kupić głośniki do komputera. Marzy mi się system 5.1 w pokoju ale koszt takiego bajeru dobrej firmy to nawet 300zł np. Creative. Myślicie, że taki sprzęt:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

będzie wystarczający? Wiadomo, lubię czasem uderzyć basem i czy taki chiński subwoofer podoła? Czytałem opinie to zdarzyło się, że komuś poszedł dym z subwoofera :/ Myślicie, że warto zaryzykować? Mam jeszcze na oku coś takiego jeśli nie uda mi się kupić 5.1 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Co myślicie?


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 09.11.2013

Waves napisał(a):Dzisiaj międzynarodowy dzień walki z Faszyzmem

Świętujesz Tongue ??

Generalnie to Europa się powoli budzi z tego socjalistyczno-populistycznego marazmu. Jeszcze tylko "Polen erwache" i będzie ład i porządek w naszym kraju Smile. Jadę na marsz niepodległości, hueh huhe hueh.


Re: Pogawędki XIV - tommyklab - 09.11.2013

@Waves, raczej coś z Creative''a

Ja mam takie które jeszcze dają radę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Karta to Creative X-Fi Xtreme Music Gold + panel od X-Fi Elite Pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Waves - 09.11.2013

Cena, cena... Na kartę od SoundBlastera nie mogę sobie pozwolić. Skoro subwoofer wybucha to chyba jednak zostanę przy 2.1 z creative Sad


Re: Pogawędki XIV - Plati - 09.11.2013

lukasamd napisał(a):Podzielę się czymś z wami.
To nie jest proste, ale zrobiłem to, napisałem, wyrzuciłem z siebie... I jest mi lepiej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Takiego jak tam mnie nie znacie.
Może poznacie podczas zlotu. Mam nadzieję.


Dzięki za wpis. U mnie jest niestety podobnie i - uważając po twoim wpisie - jestem jeszcze w gorszym bagnie i od kilku miesięcy w fazie swoistego ''detoksu'' od pewnych rzeczy które za bardzo absorbowały moje ostatnie 5 lat. Co dalej robić to nie wiem, nie mam również ''tej osoby'' jeśli wiesz o czym piszę... jest to taki marazm i nie wiem co robić, tzn. wiem ale tylko w 20%, na dodatek mam taki mur wewnętrzny i nie mogę się otworzyć bo nie mam tak naprawde do kogo. Jednocześnie troszkę szkoda że nie napisałeś co dokładnie myślałeś i robiłeś po uświadomieniu sobie tych błędów i co zrobić aby wreszcie zburzyć ten mur. Przydałoby się to mi, bo marazm zaczął być uzależniający na swoją modłę i obawiam się dalszego dreptania w nim. (Może być na PW, jeśli wolisz tam)

Na temat pewnych rzeczy... nadrabiam filmami, niektóre są naprawdę niezłe i życiowe.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 09.11.2013

Cytat: i nie mogę się otworzyć bo nie mam tak naprawde do kogo.

Wbijaj na zlot! Szkoda tylko, że ja tam nie mogę przyjechać :/ Nie chwaląc się już wiele ludzi powiedziało mi, że potrafię słuchać i pomagać. Właściwie myślę poważnie nad pójściem na psychologię.

A co do głośników i karty dźwiękowej, to moim celem nr 1 jest karta Audiotrak Prodigy HD2 + głośniki Microlab SOLO6C. Razem 800zł, ale naprawdę warto.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 09.11.2013

Plati chodź na zlot Smile
Z Sosnowca nie powinieneś mieć problemów z dojazdem do Krakowa.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 09.11.2013

@Plati:
Tak jak wyżej - wbijaj na zlot, spotkajmy się i pogadamy w realu! Najwyższa pora aby nicki i avatary zamieniły się w ludzi.
Najwięcej zależy od Ciebie. Ja tej osoby już nie mam, z własnej głupoty. Ale to nie znaczy, że mam się poddać. Wręcz przeciwnie, dostałem szansę, to trzeba to wykorzystać.


Re: Pogawędki XIV - Plati - 09.11.2013

Eugeniusz napisał(a):Plati chodź na zlot Smile
Z Sosnowca nie powinieneś mieć problemów z dojazdem do Krakowa.


Pomyliłeś mnie z Eru Tongue

Poza tym teraz na Zlot jest niemożliwe. Nie w tym stanie... jeszcze. Sorry Sad


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 09.11.2013

Na 80% jestem pewny, że mieszkasz w Sosnowcu Tongue


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 09.11.2013

Plati napisał(a):Poza tym teraz na Zlot jest niemożliwe. Nie w tym stanie... jeszcze. Sorry


Samemu znacznie ciężej będzie Ci wyjść z tego stanu.
Nic na siłę, musisz po prostu uświadomić sobie, że takie spotkanie zadziała bardzo dobrze, że tylko pomoże.
Myślisz, że ja się zlotu nie boję? A cholera wie, może Eugeniusz będzie gryzł i co wtedy? Grin