SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 12.11.2013

Heyah dla geja.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 12.11.2013

Niby czemu? Zasięg Ti Mobajla i świetny pakiet sms 1000/9zł gdzie w wielce wysławianym Orange jest 600/6zł. Nie zwracać tylko uwagi na komunistyczne reklamy a technicznie bardzo dobra sieć Smile


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 12.11.2013

Czekam na propozycję Eugeniusza Grin


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 12.11.2013

Teraz chyba wszystkie sieci dają rok ważności konta.
Tomasz napisał(a):Czekam na propozycję Eugeniusza Grin

Hmm ja przeszedłem z Playa do Orange, więc wiesz...
każda sroka swój ogonek chwali


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 12.11.2013

Ja mam Playa na kartę - za 38zł mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich (ważne miesiąc) i za 9 zł pakiecik neta 500mb. Czyli niecałe 5 dych i nie martwię się kompletnie o nic Smile
Pozdrawiam i polecam - Kamil.


Dodano: 12 lis 2013, 16:33

Ooo, UA wrócił!


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 12.11.2013

Tomasz napisał(a):Chcę sobie sprawić numer do drugiego telefonu. Jaka jest obecnie najlepsza ofert na kartę, jeśli chodzi o połączenia głosowe + sms + dobry zasięg? Może być tak, że z tego numeru będę korzystał sporadycznie więc istotna jest dla mnie możliwość włączenia usługi typu ''rok ważności konta'' czy coś podobnego.

Play. Ja używam karty Playa jak jestem w PL. Zero problemów z zasięgiem, rok ważności konta (wystarczy doładować za 5 PLN raz na rok).
Do tego możesz zamówić darmowy starter:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 12.11.2013

O tym zasięgu chodzą różne legendy... między innymi, że mimo zasięgu kilku operatorów jest to najgorszy zasięg jaki może być Wink

Ale i tak zamówiłem starter kilka dni temu.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 12.11.2013

Zasięg czasami jest "najgorszy" przez to, że wybierana jest najlepsza sieć, w efekcie są momenty bez sieci.
Można jednak na sztywno ustawić sobie np. Play (Plus) i cały czas działa jak powinno.


Re: Pogawędki XIV - Tomasz - 12.11.2013

A o tym też ktoś napisał, że ustawienie zasięgu na sztywno gwarantuje zasięg danego operatora, ale ten zasięg jest gorszy niż, gdybyśmy rzeczywiście w tym samym miejscu mieli włożoną kartę rzeczonego operatora... Teoria Spisku. Smile


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 12.11.2013

Nie tyle zasięg co np. szybkość transmisji danych. Klienci sieci bazowej na pewno mają priorytet.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 12.11.2013

Nie będę prowadził swojego bloga w pogawędkach, od teraz moje przemyślenia będą gdzieś indziej. Czy to jest zmierzch pogawędek? Zobaczymy...


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 12.11.2013

Jeżeli "zgasną" pogawędki, to całe to forum już chyba zgaśnie.
Nie mówię, że to jest zależne tylko od tego co piszesz, bo piszą tu i inni. Stanowisz jednak pewien fundament tego forum.
Nie wiem... patrząc co się dzieje w sensie wykruszanie się nawet elitarnej gwardii to coraz częściej wolałbym aby forum po prostu zniknęło, zamiast obserwować ten powolny rozkład.
A zresztą, olał, mam teraz ciekawsze rzeczy na głowie. Szkoda tylko ludzi których udało się tu w jakiś sposób poznać.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 13.11.2013

Zobaczymy jak będzie na zlocie, może wtedy coś wykminimy.


Dodano: 13 lis 2013, 22:16

Lista spamerów w pogawędkach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - chomikos - 14.11.2013

Brązowy krążek jest Cool
Ale Gieniu, uważaj, falisty tuż pod tobą!

----------

I jeszcze jedno! Nie graj w LoL''a! To zło ;_; Nie wiem, może TF2? Suspicious


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.11.2013

Eugeniusz napisał(a):Nie będę prowadził swojego bloga w pogawędkach, od teraz moje przemyślenia będą gdzieś indziej. Czy to jest zmierzch pogawędek? Zobaczymy...


Jak się będziesz czuł gdy nikt tego co napiszesz nie będzie czytał? Tak, nikt tego nie będzie czytał gdy nie będziesz pisał tutaj. Zresztą, źle Ci tutaj? Ja lubię tutaj pospamić Tongue


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 14.11.2013

Nie mam ochoty dłużej wywlekać kwestii, które mnie dręczą. Jak w balladzie o Janku Wiśniewskim - "świat się dowiedział, nic nie powiedział".
Dokładnie rok temu nabrały rozpędu sprawy, w które w konsekwencji zaprowadziły mnie na skraj psychicznych cierpień. Smutny to jest dzień.

Każdy kto mnie zna i widzi niektóre informacje, wie gdzie będę.

----
Jaki jest obecnie najlepszy smartfon Samsunga w cenie do 1500zł? Ma być wyczesany w kosmos i w ogóle.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 14.11.2013

Galaxy S4 chyba się dostanie już... ale nawet w tej cenie masz skrzypienie.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.11.2013

Skoro jesteśmy przy temacie smartfonów to właśnie zainstalowałem CM 10.1 na Ace II i jakieś bajery Cool


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 14.11.2013

A ja wrzuciłem CM 10.2 na LG G2. Niby potwór, a na nakladce działa tak sobie... Parodia. No ale za to teraz mi nieco wifi szaleje.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.11.2013

Lekko ponad 600 MB pamięci i CM Cool Epicki duet.