SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 14.11.2013

Ja chyba jednak za jakiś czas wrócę do Androida... Czegoś mi brak w WP Sad


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 14.11.2013

Chrome, GMaila, Keep, Google+, Hangoutów... no kilku rzeczy brakuje faktycznie Grin


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.11.2013

ktośtam napisał(a):Ja chyba jednak za jakiś czas wrócę do Androida... Czegoś mi brak w WP Sad


Zmądrzał Grin


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 15.11.2013

W kwietniu jadę do Anglii (Londynu dokładnie) Cool Te Comeniusy...


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 15.11.2013

lukasamd napisał(a):Chrome, GMaila, Keep, Google+, Hangoutów... no kilku rzeczy brakuje faktycznie Grin

Chrome to dla mnie kpina a nie przeglądarka. Pomijając to, że instalka zajmuje prawie 30MB, to przeglądarka wcale nie jest najszybszą jaką używałem. Wkurza mnie skalowanie tekstu (część jest wielka jak wół, a część tak mała, że czasami nie mogę przeczytać). Brak opcji "Zamknij" jest jakimś nieporozumieniem.
Sprawdź sobie Next Browser

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Prawda jest niestety taka, że większość aplikacji od Google jest źle zoptymalizowanych. Np. ten nowy Youtube dla mnie też szału nie robi; nie wiem, kiedy doczekamy się odtwarzania w tle. Do tego filmy czasami nie chcą mi się odtwarzać.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 15.11.2013

YouTube to porażka, fakt. Ale na Chrome nie narzekam. U mnie działa lepiej niż AOSP (np. w CMie)... jest automatyczne ustawianie pełnego ekranu, jest kompresja stron, no i jest synchronizacja otwartych kart zChrome na komputerze czy tablecie, co coraz częściej mi się przydaje. Rozmiar instalki nie ma znaczenia wielkiego i dziwię się, że dla Ciebie ma, skoro masz wspólną przestrzeń na GNexie i nie ma problemu jak w telefonach gdzie trzeba przenosić apki na (wolniejszą) kartę microSD. Jedyny problem to użycie RAMu przez tę przeglądarkę... no i brakuje mi nieco szybkiego sterowania gestami (PIE), ale już zaczynam o tym zapominać.


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 15.11.2013

Ja tam zadowolony jestem z Windows Phone Grin
Nawet osu! jest Lol


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 16.11.2013

Nie wiem czy wiecie, ale w pociągach Przewozów Regionalnych składają już życzenia świąteczne i noworoczne.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 16.11.2013

W okolicznym supermarkecie w Białej można kupić małe choinki Cool


Re: Pogawędki XIV - nikita - 16.11.2013

Eugeniusz napisał(a):Nie wiem czy wiecie, ale w pociągach Przewozów Regionalnych składają już życzenia świąteczne i noworoczne.

Wczoraj jeszcze nie składali Sad


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 16.11.2013

Właśnie wczoraj jechałem regioekspresem i na monitorze wyświetlały się życzenia.
No i jeszcze widziałem w oknach sąsiedniego akademika rozwieszone lampki. Generalnie, święta idą.


Re: Pogawędki XIV - nikita - 16.11.2013

Eugeniusz napisał(a):Właśnie wczoraj jechałem regioekspresem i na monitorze wyświetlały się życzenia.

Aaa no to było tak od razu! Sama forma "składają już życzenia" mnie zmyliła i myślałem, że pracownicy składają życzenia przy okazji kontroli biletów. A tu się okazuje, że "składane są życzenia" w innej formie Wink Swoją drogą ostatnio miałem okazję jechać w przedziale z dziewczyną, która nie za bardzo potrafiła rozmawiać po polsku. Z akcentu hm... Ameryka... z wyglądu Włoszka... No nieważne. W każdym razie podziwu wymaga to, że obsługa Kolei Śląskich nie zna podstaw języka angielskiego, które umożliwiłyby jedynie sprzedanie biletu z punktu A do punktu B. Tragedia...

PS
Kapitalnie, lubię zaczynać weekend od ostrego przeziębienia!


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 16.11.2013

Przepraszam że wprowadziłem w błąd ;''-(


Re: Pogawędki XIV - nikita - 16.11.2013

Eugeniusz napisał(a):Przepraszam że wprowadziłem w błąd ;''-(

Mam nadzieję, że nie będziesz już uskuteczniał takich zagrywek.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 17.11.2013

Muszę się pochwalić. Dostałem 3 ze sprawdzianu z matmy... Ale czemu? Zadania zamknięte zrobiłem dobrze, ale otwarte zrobiłem algebraicznie, co według pani jest złem na poziomie 1 gimnazjum. "Teraz robimy artmetykę. Algebrą będziemy zajmować się w 3 klasie. Analogicznie, zadanie zostało wykonane niepoprawnie" Facepalm Chyba pójdę do dyrektora złożyć zażalenie...


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 17.11.2013

Nie martw się, Einstein też miał pewnie takie problemy.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 17.11.2013

Ale to pięknie pokazuje poziom niektórych nauczycieli...
Przypomina mi to obrazek z kartkówki gdzie było bodajże 4 grządki po 3 kwiatki.

Dziecko policzyło 3x4=12..
Źle...
Bo powinno odwrotnie...
Aż się nóż otwiera w kieszeni, nie ma to jak zabijać wszelkie myślenie.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 17.11.2013

Jeszcze nawet w podstawówce nauczycielka zabraniała mi robić zadania z podręcznika, a kazała robić inne, dodatkowe. Ogólnie udało mi się wyciągnąć średnią z matmy 5,85. Tu może będzie... 4?


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 17.11.2013

Test Chromium na Ubuntu.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 17.11.2013

Eugeniusz napisał(a):Test Chromium na Ubuntu.

Działa Tongue


Dodano: 17 lis 2013, 17:51

Kurczę chyba sprzedam Lumię. Źle mi się żyje bez Androida i wszystkich usług Google Sad