SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Waves - 20.11.2013

Tak się wtrącę. Nasmarowałem mojego i5 pastą Geil Extreme GC i wsadziłem na niego Ferę Pro HE1224. Obecnie temperatury procesora to jakieś 30-35 stopni w spoczynku. Zmiana o jakieś 20 w tym stanie. W stresie jeszcze nie sprawdziłem.
To dobry wynik?


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 20.11.2013

Wie ktoś może co się dzieje z Adamem/GieniemSmile


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 20.11.2013

Waves napisał(a):Tak się wtrącę. Nasmarowałem mojego i5 pastą Geil Extreme GC i wsadziłem na niego Ferę Pro HE1224. Obecnie temperatury procesora to jakieś 30-35 stopni w spoczynku. Zmiana o jakieś 20 w tym stanie. W stresie jeszcze nie sprawdziłem.
To dobry wynik?

Bardzo dobry Wink
Dusiek napisał(a):Wie ktoś może co się dzieje z Adamem/GieniemSmile

Ja nieco się dowiedziałem. Mogę tylko powiedzieć, że raczej nieprędko do nas wróci.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 20.11.2013

Miquell napisał(a): BTW:Skąd wymyśliliście to skrzypienie szajsunga?? Mam SGSIII od ponad roku, od niedawna służbowego SGNIII i nic podobnego nie stwierdzam <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Na ostatnim hot zlocie niemal połamałem sgs4 w jednej ręce, a wtedy jeszcze nie ćwiczyłem... Jak się wzięło do ręki to tylko skrzyp, skrzyp... To samo z sgs3 osób jakie były no i note. Sorry, to jest lekkie, a jak za taką kasę to jest porażka.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 20.11.2013

chomikos napisał(a):Najlepszy smartfon to Nokia 6310i Beer

6310i to nie smartfon, to obiekt kultu Tongue


Re: Pogawędki XIV - Waves - 20.11.2013

lukasamd napisał(a):
Miquell napisał(a): BTW:Skąd wymyśliliście to skrzypienie szajsunga?? Mam SGSIII od ponad roku, od niedawna służbowego SGNIII i nic podobnego nie stwierdzam <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Na ostatnim hot zlocie niemal połamałem sgs4 w jednej ręce, a wtedy jeszcze nie ćwiczyłem... Jak się wzięło do ręki to tylko skrzyp, skrzyp... To samo z sgs3 osób jakie były no i note. Sorry, to jest lekkie, a jak za taką kasę to jest porażka.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


To Ty silny chłop jesteś Cool Dla mnie Sgs 3 którego miałem w ręku jest całkiem dobrze wykonany albo to ja taki słabiutki.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 20.11.2013

Nie słuchajcie Łukasza. Ktoś mu musi płacić za głoszenie takich herezji Cool


Re: Pogawędki XIV - zord - 21.11.2013

Wirtualna Polska przejmuje 51% udziałów dobreprogramy.pl będzie jeszcze więcej reklam i spyware na dp oczywiście 0 info o tym.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 21.11.2013

Żyję.


Re: Pogawędki XIV - ichito - 21.11.2013

Gienek...dobrze Cie widzieć chłopie Smile


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 21.11.2013

Byle tylko teraz Gieniu nie patrzył Historii SB :<


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 21.11.2013

Adam! Ty wiesz, jakiego strachu nam narobiłeś?! Normalnie tabletki na ciśnienie prawie kupiłem... Dobrze, że jesteś. Beer


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 21.11.2013

Waves napisał(a):Tak się wtrącę. Nasmarowałem mojego i5 pastą Geil Extreme GC i wsadziłem na niego Ferę Pro HE1224. Obecnie temperatury procesora to jakieś 30-35 stopni w spoczynku. Zmiana o jakieś 20 w tym stanie. W stresie jeszcze nie sprawdziłem.
To dobry wynik?

Szit mój phenom w spoczynku ma 32 stopnie na boxie a podobno amd są takie gorące Cool
Gość na labie pyta sie co to Armor antyvirus bo mu sie na szajsdroidze sam zainstalował Cool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Waves napisał(a):To Ty silny chłop jesteś Cool Dla mnie Sgs 3 którego miałem w ręku jest całkiem dobrze wykonany albo to ja taki słabiutki.

Zbyt drogi byś sie przejmował jakością wykonania :E
W łapie lumi pewnie bądź nexusa ze szkła nie miałeś :E


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 21.11.2013

@Gieniu, ja już po książkach Cool

Za rok FCE się szykuje Smile


Re: Pogawędki XIV - ichito - 22.11.2013

zord napisał(a):Wirtualna Polska przejmuje 51% udziałów dobreprogramy.pl będzie jeszcze więcej reklam i spyware na dp oczywiście 0 info o tym.

Ten temat nieco umknął w związku z ważniejszymi sprawami u nas, ale jest to coś ważnego chyba dla bardzo obszernej strefy internetu w Polsce. To przecież chyba największe takie przejęcie - nie mówię o serwisach informacyjnych. Na DP pojawiła się w końcu oficjalna informacja, choć podobno inne źródła nieco wyprzedziły fakty...trwały ponoć wciąż jakieś ciche ustalenia, a ujawnienie szczegółów mogłoby im zaszkodzić. Nie dziwię się tajemnicy - to w końcu spore pieniądze, bo DP jakby nie było jest największym i najbardziej popularnym portalem IT w Polsce.
Trudno mi oceniać to wydarzenie...z jednej strony dobrze, bo taki manewr to spore zabezpieczenie finansowe przede wszystkim, poza tym dostęp do większych zasobów informacyjnych, zaplecze technologiczne, kadrowe, itp...z drugiej mam niejaki niesmak, bo na pierwszy rzut oka wygląda to bardziej na zapewnienie sobie przez szefostwo DP (administracja, zarząd, redakcja...bez żadnych osobistych wycieczek oczywiście Smile) po prostu pewniejszych posad. Patrząc jeszcze na ostatnie manewry z agentem pobierania, wygląda to mało klarownie i rodzi jakieś dziwne mieszane uczucia.


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 23.11.2013

To uczucie, kiedy dostajesz uprawnienie do noszenia beretu swego szczepu... Jeszcze z 7 miesięcy i będzie krzyż! Cudowne Cool


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 23.11.2013

chomikos napisał(a):Jeszcze z 7 miesięcy i będzie krzyż!

Taki krzyż?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cool


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 23.11.2013

Nazol!


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 23.11.2013

Ktosiu, blisko Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 23.11.2013

Czu Waj? To Wasz wódz, mentor? Cool