SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - chomikos - 08.12.2013

Mi zablokowali za stworzenie grupy klasy do której chodze :v Cyberprzemoc kurde i ban na 24H...


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 08.12.2013

chomikos napisał(a):Mi zablokowali za stworzenie grupy klasy do której chodze :v Cyberprzemoc kurde i ban na 24H...

Ciekawe kiedy zostaniesz bana na SG, hehehe.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 08.12.2013

Ciekawe co mi grozi za ustawienie swastyki na profilowym... Cool


Re: Pogawędki XIV - Waves - 08.12.2013

Powinni zakazać tych wszystkich świątecznych promocji na tych steamach i innych Sad To się źle kończy dla portfela.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 08.12.2013

Ale świąteczne eventy są mega Smile
Szkoda że wracam na oddział, jeszcze pograłbym Sad


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 08.12.2013

ktośtam napisał(a):Ciekawe co mi grozi za ustawienie swastyki na profilowym... Cool


Ustaw swastykę na tęczowym tle ,to może nie będzie im przeszkadzało Cool


Re: Pogawędki XIV - Plati - 08.12.2013

lukasamd napisał(a):Wczoraj (a w zasadzie to przedwczoraj) przeżyłem szok. Okazuje się, że istnieją ludzie w takim stopniu będący introwertykami jak ja. Więcej, ludzie będący niemalże jak 1 do 1 jeśli chodzi o upodobania czy styl życia. A już myślałem, że jestem sam jeden jedyny taki na tym świecie. Jednak życie zadziwia, czasami bardzo pozytywnie.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


Pewnie że są. Ja czy ty nie jesteśmy jakimiś skrajnymi przypadkami szczerze mówiąc - na dodatek z takich przypadków da się stosunkowo szybko wyjść, tylko ''przygotowań'' do tego jest dosyć sporo. Najlepiej byloby, gdyby ograniczyć internet do godziny (z dnia na dzień), a komórkę wymienić na jakąś bez internetu. Tutaj internet jest głównym problemem.


Dodano: 08 gru 2013, 21:21

Eugeniusz napisał(a):Ale świąteczne eventy są mega Smile
Szkoda że wracam na oddział, jeszcze pograłbym Sad


Ja już nie gram w ''standardowe'' gry, czyli takie z instalacją, kampanią wielogodzinną itp. Oczywiście od czasu do czasu przez chwile sobie popykam w Fife Online 3, czy CS 1.6, ale nie cioram jak kiedyś Grin


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 09.12.2013

@Plati
Ja się z tym nie zgodzę. Z tego się nie da wyjść, bo to jest osobowość z jaką się urodziłem. Nigdy na sporych imprezach czy przy muzyce zagluszajacej rozmowę nie będę się czuł dobrze. Jeżeli spróbuję z tego wyjść jak to okresliles, to tylko będzie zakładanie na twarzy sztucznej maski, robienie dobrej miny do złej gry. Nie chcę tego, to nie ma sensu.
Inna sprawa to charakter, empatia. Tutaj i owszem, można nad sobą pracować. Można też mieć więcej kontaktu w realu aniżeli w świecie wirtualnym, on ile są w naszym otoczeniu osoby warte poświęcenia tego czasu. Jeżeli nie, czas zmienić otoczenie.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 10.12.2013

Chcecie nagranie wideło mojego faszystowskiego przemówienia?


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 10.12.2013

Eugeniusz napisał(a):Chcecie nagranie wideło mojego faszystowskiego przemówienia?


No to słuchamy pierwszego faszysty forum Cool


Re: Pogawędki XIV - tommyklab - 10.12.2013

Zostałem poruszony, jak zobaczyłem O. Lubaszenka''e w programie T. Lis''a. Tongueowiedziałbym, że się nie zapowiadało, że tak utyje.


Re: Pogawędki XIV - Miquell - 10.12.2013

Pojechałem dziś do pracy autobusem, co rzadko mi się zdarza, no ale jednak...
Wracając, po drugiej stronie ulicy, na wprost przystanku, jest technikum budowlane...
Czekając na bus zostałem poproszony o 10 zł Wow na piwo, przez lokalnych uczniów...


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 10.12.2013

Ja bym się nie odwarzył, co nie znaczy że piję Tongue


Re: Pogawędki XIV - Miquell - 10.12.2013

Jako dziecko byłem chudy i wątły i w szkole wszyscy mnie popychali dookoła....
Zacząłem wiec trenować sztuki walki i tak moja przygoda trwa z nimi już ponad 20 lat Smile
Kiedyś to były tylko treningi, z czasem stały się one nieodłącznym trybem mojego codziennego życia Wink
W szczególności, gdy zacząłem trenować młodszych od siebie Wink
Cieszę się, że wytrwałem tym razem, choć przyznam, że pokusa była duuużżżaaa.....


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 10.12.2013

chomikos napisał(a):Ja bym się nie odwarzył, co nie znaczy że piję Tongue

Jako gramatyczny i ortograficzny nazista jestem zmuszony zwrócić Ci uwagę - pisze się "odważył".

Miquell, dzięki Tobie przypomniałem sobie, że muszę dzisiaj wieczorem zrobić brzuszki Smile


Re: Pogawędki XIV - Miquell - 10.12.2013

[quote="KaMiL"] Miquell, dzięki Tobie przypomniałem sobie, że muszę dzisiaj wieczorem zrobić brzuszki Smile
Brawo KamilCool
Zestaw paru prostych ćwiczeń to mój "must have" na każdy dzień....


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 10.12.2013

Ja też już od dawna robię dosyć regularnie. Tylko szkoda, że reszty nie chce mi się robić, tzn. ogólnej gimnastyki i pompek Tongue
Z tym ostatnim to szczególnie słabo, maks. 15 na raz, ale to się też wyćwiczy, mam czas Grin


Re: Pogawędki XIV - Miquell - 10.12.2013

[quote="KaMiL"] Z tym ostatnim to szczególnie słabo, maks. 15 na raz, ale to się też wyćwiczy, mam czas Tongue
Ja jako namiętny palacz i już, bądź co bądź, człowiek w wieku "średnim",jeszcze pykam prawie po setce, rano i przed snem....
Ale powiem Ci, że zwyczajnie coraz bardziej mi się... nie chce Grin
Ale siła w "Młodych" Smile


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 10.12.2013

A to palenie jakoś zauważalnie pogorszyło Twoją kondycję?


Dodano: 10 gru 2013, 20:39

Ja jeszcze dojdę do tych stu, tylko najpierw muszę zacząć ćwiczyć Grin Bo z brzuchem jest już bardzo dobrze, robię na raz 50 brzuszków (takich porządnych, z rękami nie podbierających głowy).


Re: Pogawędki XIV - Waves - 10.12.2013

Dorwałem taki filmik na joemonsterze:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ale zajefajna wyprawa. Na prawdę zazdroszczę temu chłopakowi.