SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 27.12.2013

Waves napisał(a):Ogólnie to zmierzamy do tego, że gdzieś powstanie państwo wolne od tych wszystkich "normalności" i tam będzie oaza na lewacko-muzłumańskiej pustynii.

To będzie państwo rządzone przeze mnie :E


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 27.12.2013

Eugeniusz, chcesz rządzić lewacko-muzułmańską oazą...? None


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 27.12.2013

Myślę, że nie zrozumiałeś tego, co herr Waves napisał Wink


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 27.12.2013

Cytat: i tam będzie oaza na lewacko-muzłumańskiej pustynii.

A jak inaczej mam to rozumieć?


Re: Pogawędki XIV - Plati - 27.12.2013

ktośtam napisał(a):
Plati napisał(a):Feministki same napędzają seksturystykę do Afryki.

Przecież teraz wcale nie trzeba jechać do Afryki, bo połowa z nich jest już w Europie Cool


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sad


Re: Pogawędki XIV - Waves - 27.12.2013

Jaka lewacka pomyłka z mojej strony. Już poprawiam Sad


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 27.12.2013

No i co mam powiedzieć Plati? Brak słów, żeby tym popłuczynom naubliżać.
Przez takie durne cipy ginie Europa, bo ktoś im wmówił, że czarny mężczyzna jest lepszy od białego. Wychodzą za nich, zwożą ich do nas a później mnożą się jak karaluchy i zalewają nasze miasta. W mordę takim napluć, to jak komplement.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 27.12.2013

Przecież jest jednak dobrze Grin
Cytat:tam będzie oaza na lewacko-muzłumańskiej pustynii.

Oaza w sensie coś dobrego a na lewacko-muzłumańskiej pustynii nie muszę chyba tłumaczyć.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 27.12.2013

Znaczy w sensie, że będzie to oaza wolna od lewaków i ręcznikogłowych?


Re: Pogawędki XIV - Waves - 27.12.2013

Dokładnie i w stu procentach. Z dobrze rozwiniętą armią i gospodarką w dobrym stanie. A to wszystko rządzone przez normalnych ludzi.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 27.12.2013

Waves napisał(a):Z dobrze rozwiniętą armią i gospodarką w dobrym stanie. A to wszystko rządzone przez normalnych ludzi.

Czyli faszyzm Wink


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 27.12.2013

To nie przejdzie... skoro wokoło jest jakiś tłum, a w środku oaza spokoju, to w końcu padnie.
Nie tędy droga, to trzeba co najwyżej odwrotnie świat urządzić.
Ewentualnie wykorzystać jakoś np. Księżyc.


Re: Pogawędki XIV - Plati - 27.12.2013

Te nastroje społeczne są normalnym etapem w historii.


Dodano: 27 gru 2013, 21:02

ktośtam napisał(a):No i co mam powiedzieć Plati? Brak słów, żeby tym popłuczynom naubliżać.
Przez takie durne cipy ginie Europa, bo ktoś im wmówił, że czarny mężczyzna jest lepszy od białego. Wychodzą za nich, zwożą ich do nas a później mnożą się jak karaluchy i zalewają nasze miasta. W mordę takim napluć, to jak komplement.


Feministyczna propaganda robi swoje


Dodano: 27 gru 2013, 21:50

Czy jest na forum okulista?


Re: Pogawędki XIV - Waves - 27.12.2013

No jasne Plati. Jak Ci mogę pomóc?


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 27.12.2013

Rok 2050. W Stanach Zjednoczonych Meksyku Apple robi iPhona 36S a w Nowej Kaledonii Gillette wypuszcza maszynkę z 9 ostrzami. iPhone rozchodzi się jak świeże bułeczki, Gillette bankrutuje. Nie ma komu golić zarostu. 90% męskiej populacji Kalifatu Europejskiego nie goli się wcale. Pozostałym metroseksualnym eunuchom brody już nie rosną. 50 lat 12-godzinnego grania w gierki i ubijania pędzla przy xhamsterze doprowadziło wśród białych europejczyków około 2020 do całkowitego zaniku instytucji małżeństwa, koło 2030 zaniknął konkubinat, około 2040 nikomu się już nawet ubijać nie chciało.

Dwie generacje białych przesiedziały swoje życie na facebooku. Trzeciej już nie ma. Place zmieniono w miejsca modlitw, ostatni papież Joanna Benedykta II zwinęła zabawki w 2034 i zmieniła płeć. Polski nie ma od 2029. Najpierw utraciła ziemi zachodnie, potem całość wchłonął kalifat. W lasach pojawiły się Tury i gdzieniegdzie nawet ptaki dodo sklonowane kilka lat wcześniej. Warszawa padła w 2028. Armia szejka Heinza Muhammada ibn Asiza von Darmstadt wzięła miasto z marszu obalając pomnik transseksualnego szympansa na Placu Tolerancji. Ostatni punkt oporu "skłot różowego dildo" poddał się po kilkugodzinnym rzucaniu kasztanami. Obrońców powieszono na ich własnych stringach i jock-strapach na latarniach wzdłuż Alei Międzygatunkowego Seksu (dawniej Wiejska).

W 2041 umarł na marskość wątroby ostatni Rosjanin. W 2032 Chiny zdziesiątkowała epidemia AIDS, pokłosie fali miłości jednopłciowej jaka zrobiła się modna już w 2020 na skutek gigantycznej dysproporcji płci na niekorzyść mężczyzn, będącej wynikiem "polityki jednego dziecka". Dwie ostatnie generacje Japończyków podobnie jak ich europejscy koledzy przesiedziały swoje życia przed kompem. W roku 2050 Japonię zamieszkuje 15 osób w wieku 95-114 lat. Siedem z nich nadal gra w gry, 3 rysują mangi, 4 siedzi z zazen i chyba już tak zostanie i jeden robi kata tajkjoku szodan.

Zdziesiątkowane AIDS Chiny zamieszkuje 100 milionów i jest to najludniejsze państwo Azji. Chińczycy zniechęceni eksperymentami na modłę Zachodu wracają masowo do buddyzmu i taoizmu, pogrążając się w izolacji błogiego snu z czasów Dynastii Ming. W ich ślady idą państwa Azji Południowo-Wschodniej.

W Indiach nie zmienia się NIC. Nieśmiertelny hinduski syf jest nie do pokonania przez jakąkolwiek ziemską i nieziemską ingerencję. Krowy dalej łażą po ulicach potykając się o umierających trędowatych żebraków. Napaleni haszyszem jogini pluskają się wśród zwłok płynących z nurtem Gangesu. Bollywood dalej robi pierdylion telenowel o miłości rocznie.

W Stanach Zjednoczonych Meksyku fiesta przeplata się ze sjestą, na ulicach pełno mariachi, religią państwową jest kult Santa Muerte, językiem urzędowym hiszpański. iPhony nadal robią, ale w mniejszych ilościach i dziesięć razy wolniej (trzeba przestrzegać sjesty i robić przerwy na fiesty). Ogólnie obie Ameryki Łacinskie świetnie się bawią. Południowa nawet lepiej od 2036 kiedy to liczba shemale''ów przekroczyła 85% całkowitej ludności zamieszkałej od Acapulco po Buenos Aires.

Na ziemią A.D. 2050 zachodzi słońce i wyłania się niemrawo księżyc. Jest pełnia. Mało kto już spogląda na niego, ale jedna para oczu wypatruje go co noc. To oczy Mariana - ostatniego Polaka-pustelnika żyjącego w Puszczy Białowieskiej

Coś na poprawę humoru znalezione na onecie


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 27.12.2013

Dusiek, rozwaliłeś system Lol
Beer dla Ciebie za tę wyborną lekturę.


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 27.12.2013

Sam uśmiałem się do łez ,ale tekst oddaje prawdę tego jak jest i jak będzie .
Dla CiebieBeer


Re: Pogawędki XIV - Waves - 27.12.2013

To ja chcę umrzeć


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 28.12.2013

Dusiek napisał(a):Sam uśmiałem się do łez ,ale tekst oddaje prawdę tego jak jest i jak będzie .
Dla CiebieBeer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Plati - 28.12.2013

Z Japońcami to już się dzieje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:|

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 28 gru 2013, 16:14

Waves napisał(a):No jasne Plati. Jak Ci mogę pomóc?


No mam parę pytań o soczewkę...