SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - nikita - 01.01.2014

KaMiL napisał(a):Nie wiem, jak musiałeś upaść

A to kolejny hit! SIADŁEM SOBIE NA KOSTCE :o


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 01.01.2014

To jednym zdaniem jesteś utalentowanyBeer


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 01.01.2014

Chyba wracam do stocka na Nexusie.
W sumie Xposed załatwia wszystko co mi potrzebne...


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 01.01.2014

Eugeniusz napisał(a):WP nie trzeba modyfikować, on jest perfekcyjny sam w sobie. Użytkownicy WP mogą się zająć czymś innym, zamiast kombinowaniem z romami...

To powiedz mi, skąd takie pomysły:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Widocznie czegoś im jednak brakuje.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 01.01.2014

lukasamd napisał(a):Chyba wracam do stocka na Nexusie.
W sumie Xposed załatwia wszystko co mi potrzebne...

A ja czekam na OmniROM-a na GNexa...
W ogóle to nie wiem, czy nie zamienić się z kolegą na Xperię T, bo byłaby taka możliwość. Na T jest kernel 3.4, którego w GNexie bardzo brakuje, szczególnie przy KitKacie, a nie zanosi się na to, aby developerzy uporali się z tym.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 01.01.2014

OmniROM nie ma zupełnie nic ciekawego, nie polecam.
A kernel.. franco nie robi już nic na GNexa?


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 01.01.2014

O dupach byście porozmawiali a nie o jądrach...


Dodano: 01 sty 2014, 18:29

ktośtam napisał(a):To powiedz mi, skąd takie pomysły:

Nie rozmawiam z Tobą, jak foch to foch.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 01.01.2014

lukasamd napisał(a):OmniROM nie ma zupełnie nic ciekawego, nie polecam.
A kernel.. franco nie robi już nic na GNexa?

Nieoficjalny build na GNexa działa dużo szybciej niż CM11.
Franco już przestaje rozwijać kernel dla GNexa. A Ci, którzy robią kernele, nie potrafią niestety przeportować wersji 3.4.


Re: Pogawędki XIV - Plati - 01.01.2014

a powiedzcie czym się różnią te nowe smartfony od takiego Samsunga Monte? Jakie są dodatkowe funkcje?


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 01.01.2014

Eugeniusz napisał(a):Nie rozmawiam z Tobą, jak foch to foch.

Nie obrażaj się. Czasem lepiej usłyszeć najgorszą prawdę niż słodkie kłamstwa.
A WP jaki jest każdy widzi: seksbomba z zespołem Downa - z daleka niby fajna niunia ale upośledzona Cool


Re: Pogawędki XIV - Plati - 01.01.2014

Ktośtam która wersje Andka masz?


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 01.01.2014

Plati napisał(a):Ktośtam która wersje Andka masz?

W tej chwili stabilny CyanogenMod 10.2 (Android 4.3.1) ale jutro wrzucę CM 11 Nightly (Android 4.4.2).


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 01.01.2014

Ktośtam to hipokryta. Jeszcze w tej części pogawędek można by znaleźć posty jak jedzie po andku i wychwala swoją Lumię Grin


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 01.01.2014

lukasamd napisał(a):Ktośtam to hipokryta. Jeszcze w tej części pogawędek można by znaleźć posty jak jedzie po andku i wychwala swoją Lumię Grin

Bo prawdą jest, że odkładając na bok ideologię i moją wielką miłość do Google, WP jako system mobilny dla mało wymagających użytkowników, to idealny wybór.
Android z kolei to system dla osób, które chcą wycisnąć nieco więcej ze swojego smartfona - lubią się bawić w te wszystkie customy, kernele, launchery itd.
Mam świadomość tego, że opinia o Androidzie jako zamulaczu bierze się stąd, że większość ludzi kupuje telefon i nie wnika w to, czym jest nakładka producenta i po pewnym czasie stwierdza, że Android to szit, bo muli, zawiesza się itd. A prawda jest taka, że za taki stan rzeczy odpowiada właśnie cały ten bloatware od producentów i operatorów.
Chwaliłem WP, bo nie sposób mu odmówić tego, że po wyjęciu z pudełka zwyczajnie działa ale brak usług i aplikacji, do których przywykłem czyni z WP (w moich oczach oczywiście) kalekę,
Co ciekawe przez pewien czas zanim sprzedałem Lumię, używała jej moja żona i jej opinia o WP była identyczna jak moja, więc coś musi w tym być.
Ostatnio napisałem też, że dla osób które nie miały kontaktu z Androidem i nie zdążyły uzależnić się od ekosystemu Google, WP będzie świetnym wyborem i tę opinię podtrzymuję. Dla fanboja G takiego jak ja, Windows Phone będzie jednak taką brzydką koleżanką z klasy, z którą przespałem się po pijaku ale nie byłem dość pijany, żeby o tym nie pamiętać i wrył mi się w pamięć obrazek jej mało jędrnych piersi i pryszczatej pupy Cool


Re: Pogawędki XIV - Waves - 01.01.2014

Cudowne poetyckie porównania tatuśku Cool


Dodano: 01 sty 2014, 21:13

Cytat: Mam świadomość tego, że opinia o Androidzie jako zamulaczu bierze się stąd, że większość ludzi kupuje telefon i nie wnika w to, czym jest nakładka producenta i po pewnym czasie stwierdza, że Android to szit, bo muli, zawiesza się itd. A prawda jest taka, że za taki stan rzeczy odpowiada właśnie cały ten bloatware od producentów i operatorów.


Dokładnie. Porównując mojego taniego Ace II to system który otrzymałem od Plusa z CM jaki mam obecnie to niebo a ziemia Smile


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 01.01.2014

Pod xposed nie działa ART... buuuuu.....
Dobrze że mam backup z Cyanogenmodem.


Re: Pogawędki XIV - Plati - 01.01.2014

nie wiem o czym mówicie ale i tak jest fajnie Grin


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 01.01.2014

lukasamd napisał(a):Pod xposed nie działa ART... buuuuu.....
Dobrze że mam backup z Cyanogenmodem.

Hyhyhyryhy Cool Mi tam wystarczy to, co jest w CM/AOKP. A ART jest zayebisty, jedyny minus to znacznie dłuższa instalacja aplikacji.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 01.01.2014

No wiem, że daje kopa, widzę to nawet na N4, choć bardziej w kontekście baterii.
Mówi się trudno... choć przywróciłem już CMa no i stwierdzam... jest ok, nie będę grzebał Smile


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 01.01.2014

Mnie też korciło, żeby spróbować czegoś innego niż CM ale po ostatnich eksperymentach z MIUI dałem sobie spokój.
Kamil polecał mi OMNI ale zostanę na CM szczególnie, że jajo boeffla jest też w wersji na CM.