SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - Ratatui - 01.01.2014

Próbował ktoś z Was Replicanta?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 01.01.2014

Nie wiem jak na SGS3, ale na N4 wrzucanie alternatywnych kerneli na CM11 powoduje dziwne rzeczy (np. kolory się przestawiają).
A OmniROM... nie wiem, nic ciekawego naprawdę w nim nie widzę. Szybszy.. może i tak, trzeba by sprawdzić.. Choćby AnTuTu samym, mogę zrobić na szybko testa to się dowiem.


Dodano: 01 sty 2014, 22:39

Wrzuciłem i powiem, że bida z nędzą. Juz na dzień dobry dwa launchery, oba bazujące na tym z N5... po co taki burdel robić?
Opcje w menu rozwalone dosyć solidnie no i niespolszczone (to nie problem, estetyka się po prostu kłania). Niet, CM rulz i tyle.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 01.01.2014

MIUI to specyficzny ROM. Nie zachowucie się jakbyście byli ze średniowiecza Cool Jest masa ROM-ów, które są tak samo dobre, a nawet lepsze od CM, np. Carbon, Vanir, AOSPA, Gummy... No i oczywiście ROM-y tworzone tylko pod jedno urządzenie.

Co do Omni... To jest bardzo młody projekt, ma zaledwie kilka miesięcy. A ja się nim zainteresowałem, ponieważ na pierwszym miejscu stawiam szybkość.


Dodano: 01 sty 2014, 23:01

Aaa, no i AOKP oczywiście.


Dodano: 01 sty 2014, 23:02

Ratatui napisał(a):Próbował ktoś z Was Replicanta?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie, ale ten projekt chyba nie jest rozwijany?


Re: Pogawędki XIV - Ratatui - 01.01.2014

Jest rozwijany. Ostatnio stabilna wersja jest z października.


Re: Pogawędki XIV - nikita - 02.01.2014

Mam coś dla Was, a jeszcze nawet nie zrobiłem jednego okrążenia internetu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 02.01.2014

nikita napisał(a):Mam coś dla Was, a jeszcze nawet nie zrobiłem jednego okrążenia internetu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie trafiłeś jeszcze na kanał HowToBasic Cool


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 02.01.2014

HowToBasic? Czy to te słynne jajka na monitorze? :p


Re: Pogawędki XIV - Plati - 02.01.2014

Moglby ktoś uploadnąć na jakiś fajny serwer odcinek 7 i 8 warsaw shore? na kinomaniaku wprowadzili jakies limity na te odcinki.


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 02.01.2014

Plati napisał(a):Moglby ktoś uploadnąć na jakiś fajny serwer odcinek 7 i 8 warsaw shore? na kinomaniaku wprowadzili jakies limity na te odcinki.

Plati... Ciekawe, czy ktoś z forum ogląda do gówno Cool


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 02.01.2014

Plati napisał(a):Moglby ktoś uploadnąć na jakiś fajny serwer odcinek 7 i 8 warsaw shore? na kinomaniaku wprowadzili jakies limity na te odcinki.

:crazy:


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 02.01.2014

Shore kojarzy mi się z whore...


Re: Pogawędki XIV - Waves - 02.01.2014

Krzycz Trybson! Ja w Sylwestra oglądałem, żeby się pośmiać Cool


Re: Pogawędki XIV - Plati - 02.01.2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

co sądzicie o tym?


Re: Pogawędki XIV - ichito - 03.01.2014

Plati...idź do gabinetu dobrego optometry. Uważam po swoich doświadczeniach z okularami, że nikt tak jak optometra nie dobierze dobrze okularów. Nie wiem, gdzie mieszkasz i jaki masz dostęp do takich specjalistów, ale powinieneś coś znaleźć w pobliżu. Ja miałem tę możliwość, że korzystałem z kilku wizyt u prof. B. Kędzi w Poznaniu, a same okulary robiłem aż w Pyskowicach, bo u mnie wtedy (2008) nie było dobrego fachowca od tak specyficznych szkieł. Spróbuj w ten sposób, bo warto.


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 03.01.2014

Gienek... łaj, łaj Firefox egein? Smile


Dodano: 03 sty 2014, 11:17

Kupiłem AKG K315 jako słuchawki do jazdy na rowerze.
Dokanałowe odpadały ze względu na to, że nie chcę się zabić nie słysząc niczego. Mam porządne nauszne Blaupunkta, no ale za duże no i dochodzi ten sam problem co z dokanałowymi.
Znajomy radził też Creative EP-660, ale nie byłem przekonany.
Dobry wybór te AKG? Pytam po fakcie co prawda, już zamówione, opłacone, no ale wolę wiedzieć Smile


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 03.01.2014

lukasamd napisał(a):Gienek... łaj, łaj Firefox egein?

A bo strony mi się nie wczytywały.


Re: Pogawędki XIV - Plati - 03.01.2014

ichito napisał(a):Plati...idź do gabinetu dobrego optometry. Uważam po swoich doświadczeniach z okularami, że nikt tak jak optometra nie dobierze dobrze okularów. Nie wiem, gdzie mieszkasz i jaki masz dostęp do takich specjalistów, ale powinieneś coś znaleźć w pobliżu. Ja miałem tę możliwość, że korzystałem z kilku wizyt u prof. B. Kędzi w Poznaniu, a same okulary robiłem aż w Pyskowicach, bo u mnie wtedy (2008) nie było dobrego fachowca od tak specyficznych szkieł. Spróbuj w ten sposób, bo warto.


Ichito - ja już nie chcę nosić okularów, tym bardziej że za każdym razem gdy idę do okulisty, to dostaję mocniejsze okulary, a przecież okulista to ''lekarz''...
2 miesiące temu byłem ostatnio i mi przepisał -2 na 2 oczy. Czuję się w nich jak byłbym po kilku głębszych i mnie głowa boli.


Re: Pogawędki XIV - morphiusz - 03.01.2014

A próbowałeś soczewki kontaktowe? Komfort jest znacznie, znacznie większy, nie oglądasz świata zza 2 prostokątów/połówek/etc., który jeszcze najczęściej jest zniekształcony. Gdy trochę ponosisz (przez jakieś 2 tygodnie) i całkowicie się przyzwyczaisz to zapominasz w ogóle, że kiedykolwiek miałeś jakąś wadę wzroku Smile

Miałem kolesia w klasie, który próbował leczyć krótkowzroczność końskimi dawkami witaminy D i jakimiś ziółkami (gdzieś przeczytał w necie). Niestety, nie wyszło.


Re: Pogawędki XIV - Dusiek - 03.01.2014

Plati może ty chodzisz do jakiegoś pseudo okulisty ,ale spróbuj tak jak zaproponował ichito .


Re: Pogawędki XIV - Boniaszek - 03.01.2014

potrzebuje rozwązać całke łatwą.. ale ja dopiero zaczynam się uczyć i potrzebuje po kolei krok po kroku jak ją rozwiązać.∫x/pierw 2+2xkwadratdx
Mam nadzieje ze zrozumiale napisalem Tongue