SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 11.01.2014

Dobry poradnik Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Plati - 11.01.2014

dzięki Smile


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.01.2014

ktośtam napisał(a):Dobry poradnik Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Mistrzu! Muszę jeszcze tylko ogarnąć Polskie napisy a może nawet i lektora i jestem spełniony.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 11.01.2014

No masz tam napisane, jak ogarnąć napisy.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 11.01.2014

Polska wtyczka oczywiście nie działa. Znaczy działa ale nie idzie nic poza TVN24 i innymi "legalnym" kanałami zobaczyć.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 11.01.2014

Falisty foch.

Poprosiłeś o usunięcie jednego z przyznanych Ci przeze mnie punktów reputacji. Wojna!


Re: Pogawędki XIV - Patrick Bateman - 12.01.2014

Przespałem pół dnia, obudziłem się niedawno i se wyciągnąłem ćwiartkę Żołądkowej Gorzkiej i oglądam brytyjski serial Hustle na yt. Życie jak marzenie! Grin


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 12.01.2014

Dobra Panowie, chillout, bo wydaje mi się (a właściwie, to jestem w 100% pewny) że całą ta dyskusja poszła w złą stronę, głównie z mojego powodu.
Każdy ma prawo do posiadania własnych poglądów i do ich swobodnego wyrażania w kulturalny sposób a zaczęliśmy obrzucać się błotem - niepotrzebnie.
Przepraszam, bo nie przystoi cywilizowanym ludziom rozmawiać w ten sposób, więc w związku z tym wyczyściłem temat z głupot, które między innymi sam pisałem i proszę, żebyśmy więcej nie poruszali tutaj takich kwestii.


Re: Pogawędki XIV - Waves - 12.01.2014

Eugeniusz napisał(a):Falisty foch.

Poprosiłeś o usunięcie jednego z przyznanych Ci przeze mnie punktów reputacji. Wojna!


Co takiego? Gdzie i kiedy?


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 12.01.2014

Jest dobrze, promotor mnie nie zabił gdy się z nim spotkałem Grin


Re: Pogawędki XIV - chomikos - 12.01.2014

Noc paintballowa. Od 20 do 2 w nocy. Chce więcej <3
Btw dopiero wstałem.


Re: Pogawędki XIV - morphiusz - 12.01.2014

ktośtam napisał(a):Dobra Panowie, chillout, bo wydaje mi się (a właściwie, to jestem w 100% pewny) że całą ta dyskusja poszła w złą stronę, głównie z mojego powodu.
Każdy ma prawo do posiadania własnych poglądów i do ich swobodnego wyrażania w kulturalny sposób a zaczęliśmy obrzucać się błotem - niepotrzebnie.
Przepraszam, bo nie przystoi cywilizowanym ludziom rozmawiać w ten sposób, więc w związku z tym wyczyściłem temat z głupot, które między innymi sam pisałem i proszę, żebyśmy więcej nie poruszali tutaj takich kwestii.



+100
Fajnie, że zostało to zauważone Smile


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 12.01.2014

Jak to jest możliwe, że dostałem z sieci wiadomość że ktoś próbował się ze mną skontaktować, skoro nie słyszałem sygnału a i w nieodebranych nic nie ma.
Question


Dodano: 12 sty 2014, 14:24

Waves napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Falisty foch.

Poprosiłeś o usunięcie jednego z przyznanych Ci przeze mnie punktów reputacji. Wojna!


Co takiego? Gdzie i kiedy?

Miałeś kilka (2-3) homoseksualnych punktów reputacji ode mnie. I został tylko jeden, gdzie reszta?


Re: Pogawędki XIV - morphiusz - 12.01.2014

Być może nie miałeś zasięgu w tym czasie.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 12.01.2014

Hmm w domu cały czas siedziałem.


Re: Pogawędki XIV - ktośtam - 12.01.2014

Na Androidzie takich problemów nie ma Cool


Re: Pogawędki XIV - Waves - 12.01.2014

Nie mam pojęcia ale nie usuwał bym reputejszonów od Adama Tongue


Re: Pogawędki XIV - zord - 12.01.2014

Ja dostaje info że ktoś dzwonił jak próbował się połączyć ze mną a nie miał na to środków.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 12.01.2014

Hmm nie wiem, ostatnio obcy ludzie do mnie dzwonią, numery mylą.


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 12.01.2014

Zna tu kto się na budowaniu obrazu firefoxOS ?
Udało mi się przywrócić tablet do życia i chciałbym wgrać lepszy system niż ten mulisty android 4.0 Cool