SafeGroup
Pogawędki XIV - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIV (/thread-7059.html)



Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 13.01.2014

Pogadajmy o nabieraniu masy/chudnięciu, Ja zrzuciłem od 4 października 20 kg i ważę 79 kg Jezuuu.. nie ważyłem tyle od lat. By to zrobić w 70 dni "przjechałem" na orbitreku 1000 km , akurat tyle by dobiec z domu do Krakowa i z powrotem. a jak u Was?


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 13.01.2014

Chomikos z jakiego systemu korzystasz ?
Ciekawi mnie ten znak zapytania obok ikonki firefoxa Cool


Re: Pogawędki XIV - Waves - 13.01.2014

ChomikOS


Re: Pogawędki XIV - damian.z - 13.01.2014

@ sopel69
skoro zaczales temat, to i ja cos napisze :
a ja chciałbym przytyć, ale nie moge Sad
mam 177 cm wzrostu, w waze niecałe 60 kg, stan utrzymujesie chyba 3 lata. na początku myślałem, ze to przejściowe - będzie dojrzewanie to przytyje.
ale w te ferie pojde chyba do lekarza i przebadam się.

dodam ze jem normalnie, tj tak jak inni członkowie rodziny, nie mam żadnych fanaberii kulinarnych Smile


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 13.01.2014

@sopel69
No to gratuluję... Ja ćwiczę od sierpnia i zrzuciłem ledwie jakieś 12 kg, a i rowerek i inne rzeczy... Mogę się usprawidliwic nieco tym, że jednak ładne kilka kg poszło w rzeźbę no i teraz po pierwsze w końcu mogę używać rozmiaru L, a po drugie naprawdę lubię się w nim widzieć :-D

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 13.01.2014

Oprócz ćwiczeń jeszcze 5 posiłków dziennie tak by się nie napchać , ostatni o 18. Zero podjadania i bez słodyczy. Najgorsze, piwa nie piję już w zasadzie 1 butelkę w 3 miesiące. No ale czuje się jak nowonarodzony .Damian nie przejmuj się wierz mi , z doświadczenia wiem , że lepiej być za chudy niż za gruby.


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 13.01.2014

lukasamd napisał(a):Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

A user agent maca i safari :E


Re: Pogawędki XIV - KaMiL - 13.01.2014

damian.z napisał(a):@ sopel69
skoro zaczales temat, to i ja cos napisze :
a ja chciałbym przytyć, ale nie moge Sad
mam 177 cm wzrostu, w waze niecałe 60 kg, stan utrzymuje sie chyba 3 lata. na początku myślałem, ze to przejściowe - będzie dojrzewanie to przytyje.
ale w te ferie pojde chyba do lekarza i przebadam się.

dodam ze jem normalnie, tj tak jak inni członkowie rodziny, nie mam żadnych fanaberii kulinarnych Smile

Ja mierzę dokładnie tyle samo a ważę 59kg i z tego co wiem, to dla mojego wieku (16 lat) to jest idealna waga. No może mieszcząca się w tych bardzo dolnych granicach idealności, ale niedowagi chyba nie mam Smile


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 13.01.2014

HAHA!
Jestem od Was wyższy! Ale i chudszy ;(... ale to się zmieni, na pewno się zmieni.


Re: Pogawędki XIV - Conor29134 - 13.01.2014

A ja 183cm i 70kg :/


Re: Pogawędki XIV - sopel69 - 13.01.2014

Według BMI powinienem jeszcze schudnąć 7 kg. Ale raczej nie bo ja nie mam 16 lat , mam dużo dużo więcej , niestety ;-)


Re: Pogawędki XIV - Konto usunięte - 13.01.2014

sopel69 napisał(a):że lepiej być za chudy niż za gruby.


True story bro!
Choć przesadnie w drugą stronę też może być źle faktycznie...
Hm.. od kiedy ćwiczę jem częściej, no i apetyt mniejszy jest co ciekawe. Kiedyś mogłem sobie walnąć na śniadanie czy kolację np. 4 średnie kanapki (w sensie kromki chleba)... teraz to nierealne. Zjem dwie i mam dosyć, pełny jestem...
A słodycze... może dlatego tylko 12 zrzuciłem? No ale dzisiaj pierwszy dzień bez nich, póki co udany. Zobaczymy ile wytrzymam Grin


Re: Pogawędki XIV - tommyklab - 13.01.2014

Dzisiaj wcinamy pizzę tortilla (dużo oregano) już częściowo pochłoniętą Grin Coś wspaniałego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Plati - 14.01.2014

BMI podlicza po 16 latka?

ups.. źle zrozumialem Sad


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 14.01.2014

Jeśli prostownik prostuje, to co robi kątownik?


Re: Pogawędki XIV - nikita - 14.01.2014

Eugeniusz napisał(a):Jeśli prostownik prostuje, to co robi kątownik?

Kantuje! Co wygrałem? Grin

Tak z newsów to noga kiepsko, poza złamaniem dostałem gratis skręcenie stawu skokowego i rozległe wylewy i obrzęki, które nie wpływają dobrze na zrastanie się kości w odpowiednim miejscu. Tyle przegrać... Za to kupiłem sobie nowego ptasznika, przewód grzewczy i termostat. Dodatkowo w pokoju robię remont i zaprojektowałem sobie ściankę szafy na pająki!

Waves napisał(a):ChomikOS

HAHAHAHA Grin


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 14.01.2014

nikita napisał(a):Za to kupiłem sobie nowego ptasznika

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.01.2014

Ja rozumiem rybkę, chomikosa, króliczka, świnkę morską, pieska, kotka ale nie rozumiem jak można trzymać pająka. Długo w pokoju bym nie wytrzymał.
W szkole doszedłem do kilku wniosków. Na 18-stke, jako pierwsze auto kupię albo zajechaną e36 z przebiegiem do ustalenia przy zakupie, starą Omegę z przebiegiem jak w przypadku BMW, malutkiego peżota z równie małym silniczkiem albo jakiegoś Fiacika. Może po dziadku uda mi się dorwać Czinkłeczento 900 - zadbany i z własne podwórka Smile
Drugi wniosek:
Osoby dorastające czyt. technikum , powinny mieć trochę luźniejszy plan bo to może odbić się na ich zdrowiu.
Dziękuję.


Re: Pogawędki XIV - Eugeniusz - 14.01.2014

Waves napisał(a):Ja rozumiem rybkę, chomikosa

Ja tam nie chciałbym trzymać chomikosa w mieszkaniu.


Dodano: 14 sty 2014, 16:46

Polonez lepsiejszy. Do 1.5-2k to często najlepszy wybór. Żanet na szczęście jeszcze nie wie że będę ją woził polonezem ^^...


Re: Pogawędki XIV - Waves - 14.01.2014

Cytat: Polonez lepsiejszy. Do 1.5-2k to często najlepszy wybór


Utrzymam Poldka ? Tongue