SafeGroup
Promocja Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Promocja Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata (/thread-7444.html)

Strony: 1 2


Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - zord - 08.10.2013

Cytat: Webroot SecureAnywhere Antivirus to niezwykle szybkie i skuteczne oprogramowanie, zapewniające skuteczną ochronę przed wirusami, robakami, rootkitami, keyloggerami, trojanami, komponentami adware, a także przed innymi aplikacjami szpiegującymi. Warto dodać, że program nie koliduje z innymi programami antywirusowymi i zapewnia dodatkową warstwę ochronną systemu Windows.

Narzędzie identyfikuje i zabezpiecza system przed nowymi zagrożeniami, bez konieczności pobierania nowszych aktualizacji zabezpieczeń. Korzysta tylko z niewielkiej ilości pamięci operacyjnej. W tym wypadku jest jednym z najlżejszych i najszybszych programów antywirusowych. Skanuje cały komputer zaledwie w ciągu kilku minut.

Webroot SecureAnywhere Antivirus chroni komputer w czasie rzeczywistym i w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia automatycznie go wyłącza i blokuje, a następnie przenosi go do specjalnego wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, w którym zostaje dokładnie przeanalizowany i przeskanowany. Oprócz tego posiada narzędzie do kontrolowania i zarządzania wszystkimi, aktywnymi procesami działającymi w tle systemu operacyjnego.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aby skorzystać z promocji instalujemy specjalna wersje webroota

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


kopiujemy klucz i odinstalowujemy następnie instalujemy pełną wersje i aktywujemy skopiowanym kluczem

Link do pełnej wersji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - ichito - 08.10.2013

Zord...wart jesteś ozłocenia Grin


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - panoramix - 08.10.2013

Juz widzę te telefony do polskiego przedstawiciela: "Ej słuchajcie podpięło się do naszej chmury 100 000 ludzi Polski. Dziwne bo sprzedaliśmy tam 10 sztuk"Tongue Dzięki ZordSmile


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - Miquell - 08.10.2013

Działa Beer


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - Mikołaj - 08.10.2013

Dzięki, jesteś wielki Grin
Teraz mam dylemat czy WR czy AAV, który mam na rok. :/


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - zmij - 08.10.2013

Dzięki , skorzystałem , działa, AV na dłużej . Czy to jakiś klucz korporacyjny? .. a mniejsza o to . Plus, bo na starym lapku smiga i chroni wzorowo.


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - krychu921 - 08.10.2013

Wszystko śmiga, wielkie dzięki mistrzu! Smile


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - Dusiek - 08.10.2013

Zord trzeba by Ci tutaj na forum pomnik za życia twego postawić Grin


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - ollek22 - 08.10.2013

Dzięki działa, mam jeszcze AVG IS 2014 i AntiLogger zostawić czy odinstalować?


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - Konto usunięte - 08.10.2013

Promo roku! Dzięki mistrzu zord! Smile


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - us_er - 08.10.2013

Zord na prezydenta! Grin


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - narvego - 08.10.2013

Był problem z odinstalowaniem tej pierwszej "specjalnej" wersji na Windows 8 64 bit, i pomogła tylko kasacja ręczna (fizyczna + rejestr). Ale po restarcie nowa pełna wersja zainstalowala sie poprawnie. Klucz jest na 2 lata. Na Windows 8 32 bit problemow z deinstalacją nie zauwazylem. Klucze są różne (a więc indywidualne). Brak konfliktów z Zemaną/Mamutu + AVG IS 2013. Dziękuję za informacje o swietnej promocji Smile


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - facecik - 08.10.2013

Zordzie,takie promo to tylko od Ciebie Grin
THX !!!!!

btw: zainstalowałem promo, a potem na to promo normalną wersję, bez deinstalacji, i jest 2 lata Grin


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - OPEN - 08.10.2013

..może być razem z Eset''em Smart Security ? ;>

Ps. Dziekuję Zord zieBeer;D


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - fanatyk - 08.10.2013

Do kiedy jest ta promocja?


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - us_er - 08.10.2013

OPEN napisał(a):..może być razem z Eset''em Smart Security ? ;>


Zainstaluj - przekonasz się czy może być razem z Esetem.

Ja zainstalowałem przy Bitdefenderze Total Security i jak do tej pory wszystko płynnie chodzi Smile


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - OPEN - 09.10.2013

us_er napisał(a):
OPEN napisał(a):..może być razem z Eset''em Smart Security ? ;>


Zainstaluj - przekonasz się czy może być razem z Esetem.

Ja zainstalowałem przy Bitdefenderze Total Security i jak do tej pory wszystko płynnie chodzi Smile


Dzisiaj miałem problem z logowaniem na konto Administratora Wink
Tylko nie wiem co było przyczyną do końca.. bo wczoraj miałem 19 aktualizacji (Windows Update) i uruchomiłem ponownie laptopa a po ponownym uruchomieniu już brat się zalogował na konto "Standardowe".. może powinienem po ponownym uruchomieniu zalogować się na konto Administratora w celu ukończenia instalacji aktualizacji z pełnymi uprawnieniami do systemu - nie wiem Wink

Na wszelki wypadek dodałem reguły / wykluczenia w Esecie, MBAM, Webroot - dla wszystkich tych programów wzajemnie.. i Teraz jest OK Wink


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - yaslaw - 09.10.2013

Czy naprawdę uważacie za konieczne używanie webroota + innego antywirusa?
Moim zdaniem zapewnia ona wystarczający poziom ochrony i nie ma sensu łączyć go z dodatkowym softem.
Jeśli ktoś chce więcej silników to polecam qihoo 360 IS...


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - us_er - 09.10.2013

yaslaw napisał(a):Czy naprawdę uważacie za konieczne używanie webroota + innego antywirusa?
Moim zdaniem zapewnia ona wystarczający poziom ochrony i nie ma sensu łączyć go z dodatkowym softem.
Jeśli ktoś chce więcej silników to polecam qihoo 360 IS...


Odpowiedź zawarta jest w pytaniu: Co jest dla Ciebie najistotniejsze - ZAPOBIEGANIE czy LECZENIE??


Re: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata - ichito - 09.10.2013

Myślę, że yaslaw nie pytał, a jeśli już to retorycznie...jego pytanie z góry narzuca odpowiedź Smile