SafeGroup
F-Secure Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: F-Secure Internet Security (/thread-756.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Re: F-Secure Internet Security - martini - 08.08.2009

każda firma liczy koszta, a zakup programu av to zbędny wydatek mając darmowa alternatywę.. sam mam firmę i jadę na comodo.. po co płacić za coś co można mieć za free??


Re: F-Secure Internet Security - Gnome - 08.08.2009

Tyle, że o ile wiem darmowe Comodo nie ma wsparcia za to trzeba zapłacić więc na jedno wychodzi, a poza tym siła przyzwyczajenia odgrywa zapewne sporą rolę.


Re: F-Secure Internet Security - tommyklab - 08.08.2009

Jak masz 2-3 stanowiska to twój wybór, możesz jechać na Comodo, free, dla firm.

Jak byś miał/pracował w firmie co ma 30 stanowisk to byś inaczej to rozumował. Każde stanowisko ma dostęp do neta. Każdy coś pościąga, nie wiadomo co i potem baw się z tym jak jeszcze wpuści to do LAN''a Smile (GG zablokowane, nasza-klasa też, itp., ale większość wirów płynie na porcie 80, czyli zwykłej przeglądarki, przez sciąganie z www)

Jak Twoja firma, to ty decydujesz.

Jak jesteś informatykiem u kogoś w firmie to ty rządzisz pakietem AV SmilePresez to nawet nie wie co to AV Smile A zawsze informatykowi coś skapnie z tego, mała negocjacja i masz np. player MP4 Smile dasz w prezent córce albo dziewczynie Smile (F-Secure tak ostatnio gratisuje, po konsultacji z kumplem).

Nie faworyzuję F-Secure. Ja wybieram/wybrałem Kaspersky, każdy woli/lubi to co chce Smile


Re: F-Secure Internet Security - Meir - 08.08.2009

Dozamet1 napisał(a):wygląd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ale brzydal...na ile jest kluczyk?


Re: F-Secure Internet Security - LikwidatoR - 08.08.2009

Meir napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):wygląd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ale brzydal...na ile jest kluczyk?


Wygląd ma tragedia jeszcze gorszy niz z wersji 2009 ale nie wygląd jest najwaznieszySmile


Re: F-Secure Internet Security - Ratatui - 08.08.2009

F-Secure na silniku Kasperskiego bazuje Smile


Re: F-Secure Internet Security - martini - 08.08.2009

tommy504 napisał(a):Jak masz 2-3 stanowiska to twój wybór, możesz jechać na Comodo, free, dla firm.

Jak byś miał/pracował w firmie co ma 30 stanowisk to byś inaczej to rozumował. Każde stanowisko ma dostęp do neta. Każdy coś pościąga, nie wiadomo co i potem baw się z tym jak jeszcze wpuści to do LAN''a Smile (GG zablokowane, nasza-klasa też, itp., ale większość wirów płynie na porcie 80, czyli zwykłej przeglądarki, przez sciąganie z www)

Jak Twoja firma, to ty decydujesz.

Jak jesteś informatykiem u kogoś w firmie to ty rządzisz pakietem AV SmilePresez to nawet nie wie co to AV Smile A zawsze informatykowi coś skapnie z tego, mała negocjacja i masz np. player MP4 Smile dasz w prezent córce albo dziewczynie Smile (F-Secure tak ostatnio gratisuje, po konsultacji z kumplem).

Nie faworyzuję F-Secure. Ja wybieram/wybrałem Kaspersky, każdy woli/lubi to co chce Smile


to powiedz, że chodzi o to że na sofcie za free nie da się oszukać pracodawcy... ciekawe tylko jakbyś się tłumaczył prezesowi gdyby się dowiedział że produkt x ma w bazie 3 mln sygnatur i kosztuje 120zł, a produkt y ma 6 mln i jest za free.. w firmach lubią liczby sam to powiedziałeś.. a jak ktoś sie nie zna to na logikę rzecz biorąc lepszy jest ten z większą bazą..


Re: F-Secure Internet Security - adam_993 - 08.08.2009

Comodo jest fajny ale tylko jak w Windows nie jest zainstalowany Software Developer Kit 2.0 .Net Frameworka. Wtedy BSOD lub zawias skanera a potem komunikat skaner zajęty.


Re: F-Secure Internet Security - Dozamet1 - 08.08.2009

klucz 30dni


Re: F-Secure Internet Security - zord - 08.08.2009

klucz na pół roku jak by ktoś chciał Tongue
nie wiem na bank czy będzie pasować ale powinien Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: F-Secure Internet Security - Dozamet1 - 08.08.2009

raczej pasować nie będzie lecz to praktycznie te same programy i też jest po Polsku


Re: F-Secure Internet Security - Plati - 09.08.2009

adam_993 napisał(a):Comodo jest fajny ale tylko jak w Windows nie jest zainstalowany Software Developer Kit 2.0 .Net Frameworka. Wtedy BSOD lub zawias skanera a potem komunikat skaner zajęty.


u mnie nie bylo i nie ma zadnych prolbemow.


Re: F-Secure Internet Security - LikwidatoR - 09.08.2009

Plati napisał(a):
adam_993 napisał(a):Comodo jest fajny ale tylko jak w Windows nie jest zainstalowany Software Developer Kit 2.0 .Net Frameworka. Wtedy BSOD lub zawias skanera a potem komunikat skaner zajęty.


u mnie nie bylo i nie ma zadnych prolbemow.


U mnie tez taki problem nie wystapiłSmile


Re: F-Secure Internet Security - mbm86 - 15.08.2009

F-Secure Internet Security promo na 3-12 miesięcy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: F-Secure Internet Security - LikwidatoR - 15.08.2009

Jeszcze lepsza promocjaSmile gosc odwala kawał dobrej roboty same mocne softySmile


Re: F-Secure Internet Security - mateusxzz - 15.08.2009

Ja zassyam i zastępuję nim Avirę Premium Grin


Re: F-Secure Internet Security - zbyszek - 15.08.2009

Ciekawe jaki to jest produkt Smile


Re: F-Secure Internet Security - LikwidatoR - 15.08.2009

okaże się Mateusz wypróbuje, potestuje+poczekamy na fachowy testi sie okaze czy wersja 2010 jest lepsza od poprzedniejWink W tym roku firmy antywirusowe wysoko poprzeczke postawily ciekawy rok jestWink


Re: F-Secure Internet Security - zbyszek - 15.08.2009

No to czekamy na recenzje Smile


Re: F-Secure Internet Security - adam_993 - 15.08.2009

LikwidatoR napisał(a):
Plati napisał(a):
adam_993 napisał(a):Comodo jest fajny ale tylko jak w Windows nie jest zainstalowany Software Developer Kit 2.0 .Net Frameworka. Wtedy BSOD lub zawias skanera a potem komunikat skaner zajęty.


u mnie nie bylo i nie ma zadnych prolbemow.


U mnie tez taki problem nie wystapiłSmile


A macie zainstalowany ten pakiet?