SafeGroup
Kaspersky Internet Security / PURE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kaspersky Internet Security / PURE (/thread-794.html)



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 03.07.2011

Slawsi, narobiłeś mi smaku Grin
Kiedy wyjdzie polska wersja potestuję.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

eeetam, eng version też spokoWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 03.07.2011

Jestem noga z ang Tongue
Wolę poczekac na PL.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - bardok206 - 03.07.2011

jak wyjdzie pl to pewnie będzie dostępny już nst build w engTongue
Ale co jak co taki gigant jak kasperskypowinien już lepiej sobie radzić z tymi lokalizacjami.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 03.07.2011

To prawda, i nie wiadomo dlaczego tak jest.
Zastanowię się jeszcze na KISem, bo jeśli wygram lickę na Sandboxa, to zostanę przy moim zestawie i dołożę piasek Wink
Niemniej nowy KIS chyba warty uwagi. Jestem ciekawy przyszłej wersji, ma być całkiem nowa Grin


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - ktośtam - 03.07.2011

Co do lokalizacji, to wina leży po stronie polskiego działu marketingu Kaspersky Lab - taką dostałem odpowiedź na FB :/
Pomimo wszystko jest to dziwne, ponieważ beta była dostępna od dawna i byłbym w stanie zrozumieć tydzień, no może 2, ale czekać do połowy sierpnia, to już lekka przesada.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

dokładnie takiej przepaści między Eng a PL nie powinno byćFacepalm


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Eru - 03.07.2011

ktostam napisał(a):Pomimo wszystko jest to dziwne, ponieważ beta była dostępna od dawna i byłbym w stanie zrozumieć tydzień, no może 2, ale czekać do połowy sierpnia, to już lekka przesada.


Znając życie oni dopiero w chwili ukazania się wersji stabilnej zaczęli pracować nad tłumaczeniem a być może "chwilę" po ukazaniu się wersji finalnej zaczęli dopiero nad nim pracować Grin


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - ktośtam - 03.07.2011

Ale patrząc na wersję 2011 i 2012, to zbyt wielkich zmian w tłumaczeniu nie powinno być... Chociaż może się mylę, nie wiem...


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

na szczęście jak ktoś zna choć trochę Eng to z tą wersją nie będzie miał problemuGrin


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - ktośtam - 03.07.2011

Ja tam jadę na wersji ENG, ale jak wyjdzie wersja PL, to zrobię reinstalkę KIS-a.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - bardok206 - 03.07.2011

slawsi5 napisał(a):na szczęście jak ktoś zna choć trochę Eng to z tą wersją nie będzie miał problemuGrin

Mam teraz zainstalowany iwłączyłem tylko 2 małe pierdołki, reszta standard i auto i jest dobrze, jeśli ktoś nie jest daltonistą to da rade bo w kis 12 to tylko zielony.żółty i czerwony kolor.Taka prawda...


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

ktostam napisał(a):Ale patrząc na wersję 2011 i 2012, to zbyt wielkich zmian w tłumaczeniu nie powinno być... Chociaż może się mylę, nie wiem...


ja pomimo iż znam angielski to też długo zastanawiałem się nad instalacją wersji ENG bo wole polską - choć teraz muszę powiedzieć szczerze że jest mi już obojętnie a w sumie wersja Eng zawsze będzie do przoduWink


Dodano: 03 lip 2011 22:29

wiecie czego w KIS brakuje - FW którego można samemu konfigurowaćWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 03.07.2011

Ogólnie, to moim zdanim KIS 2012 ma jeden z najladniejszych interfejsów. Podoba mi się jeszcze wyglad FISa i Avasta, ew.Nortona.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 03.07.2011

ktostam napisał(a):Ale patrząc na wersję 2011 i 2012, to zbyt wielkich zmian w tłumaczeniu nie powinno być... Chociaż może się mylę, nie wiem...

Racja, tylko stringi z chmurki trzeba przetłumaczyć i to by było prawdopodobnie WSIO Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

a ile wam KIS zjada ramu? bo mi teraz niecałe 50MBTongue


Dodano: 03 lip 2011 22:40

teraz nawet niecałe 40 MBWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Eugeniusz - 03.07.2011

Włącz podgląd wydajności to zobaczysz jak to dokładniej wygląda.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 03.07.2011

No to malutko. A nie spowalnia internetu?


Dodano: 03 lip 2011 22:42

No to malutko. A nie spowalnia internetu?


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - ktośtam - 03.07.2011

U mnie w tej chwili poniżej 40 MB.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

mam 4 gb ram i teraz wraz z systemem oraz kis + opera zjada mi 1,20 gb ramu z tym że bez KIS było podobnieWink