SafeGroup
Kaspersky Internet Security / PURE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kaspersky Internet Security / PURE (/thread-794.html)



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 03.07.2011

U mnie w tej chwili jakieś 52 MB... Ale kilka razy dziennie lubi zrobić jakieś dziwne zwiechy, wtedy potrzebuje nawet jakieś 130 MB... Jeśli chodzi o neta to nic nie spowalnia, z resztą jak wersja 2011...


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

dokładnie nic neta nie zwalnia , pracy kompa też nieWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 03.07.2011

Jeśli chodzi o wydajność to wydaje mi się, że trochę się (nieznacznie) poprawiło. Komp pracuje dosyć szybko i sprawnie Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 03.07.2011

Mi kiedyś KIS 2011 na procku intel pentium M 2,19Mhz i 1 gb ram z win 7 x86 śmigał przyzwoicieSmile
teraz na win 7 x64 4 gb ram w ogóle go nie czuję Wink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - ktośtam - 03.07.2011

U mnie wersja 2011 chwilami potrafiła skutecznie zniechęcić do odpalenia przeglądarki, natomiast w wersji 2012 po wykonaniu pełnego skanu, praktycznie nie odczuwam KIS-a w systemie (chociaż NIS jest jeszcze lżejszy).


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - bardok206 - 03.07.2011

Ja np nie używałemkis 11 w ogóle, a przyczyną było (każda gra online= lagi) dziś zainstalowałem sobie na próbę league of legend i lagów nie było,ciekawe czy rozwiązali ten mankament.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 03.07.2011

slawsi5 napisał(a):a jak zaznaczę rootkin scan pomimo że mam w general settings ustawione to coś się będzie gryzło czy po prostu chodzi Tobie o to że poprostu jest to zbyteczne dublowanie?

Tak, będzie dubel, w general, to chyba co godzinę sprawdza rootkity.

kamil10506 napisał(a):Tommy, czyli kiedy wyjdzie polska wersja, to będzie w niej zintegrowany od razy patch b?

Jak do tej pory było, zawsze tak robili, ale w v2012 mogą zaskoczyć, jak to że dali tylko podstawowe bazy, a resztę trzeba ciągnąć z neta.
Jak nie zintegrują od razu, to w czym problem, po pierwszym ściągnięciu baz/łat i zrestartowaniu kompa (bo i tak trzeba) będzie miał załadowane patche.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Konto usunięte - 04.07.2011

Btw. pamięcią ram to ja bym się tak nie przejmował bo przy 2+ GB to nie odczujemy czy będzie brał 20 czy 200 MB.
Ważniejsza sprawa to dysk, czy rezydent daje mu w kość czy nie (o ile ramu w kompach coraz więcej, o tyle technologia hdd raczej za wiele już nie zrobi a ssd to rzadkość). No i w lapach również proc, szczególnie jak ktoś jest wyczulonych np ja Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 04.07.2011

@Tommy , wysyłasz nieznane pliki do labu KIS dzięki My Kaspersky Account?
Fajnie że tak szybko reagują i można się upewnić dzięki ich odpowiedzi co jest czyste a co malwareWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 04.07.2011

Jak większa ilość (8 i więcej sztuk) to pakuję w 7z(paczki po 10MB) i wysyłam normalnie pocztą na newvirus...
A jak mi zależy na b. szybkiej odpowiedzi, albo mało plików (do 8 przyjmuje na raz) to w 7z(hasło virus) i przez MY K Account.

Teraz to najpierw jeszcze sprawdzam File Advisorem, żeby niepotrzebnie nie słać Wink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 04.07.2011

dzięki Tomek za odpowiedź - KIS naprawdę mi przypadł do gustuWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 04.07.2011

Słuchajcie, gdybym teraz kupił v2011 PL, to kiedy wyjdzie v2012 PL, to się zaktualizuje bez problemu?


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Eugeniusz - 04.07.2011

Masz do tego prawo.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 04.07.2011

kamil10506 napisał(a):Słuchajcie, gdybym teraz kupił v2011 PL, to kiedy wyjdzie v2012 PL, to się zaktualizuje bez problemu?

widzę masz chrapkę na KISTongue
Pewnie że się zaktualizuje - choć z tego co słyszałem to w przypadku KIS zawsze trzeba nowe wersje od nowa instalować - ale kluczyk na pewno zadziała - ja teraz też mam klucz od wersji 2011 PL a lece na 2012 ENGGrin


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 04.07.2011

Fajnie Grin
Postanowione: kupuję Kaspra Grin
Jeszcze go potestuję w wersji ang. w trialu.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 04.07.2011

kamil10506 napisał(a):Fajnie Grin
Postanowione: kupuję Kaspra Grin
Jeszcze go potestuję w wersji ang. w trialu.

Dla mnie trafny wybór - jest to najlepszy płatny pakiet a za nim darmowy CISWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 04.07.2011

Slawsi, dopiąleś swego Smile
Mam tylko nadzieję, że na moim komputerze będzie działał sprawnie.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 04.07.2011

myślę że jak masz przynajmniej 2 GB ram to nie będzie problemuWink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 04.07.2011

Mam 3GB, więc powinno być dobrze.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 05.07.2011

to bez problemuWink

tommy powiedz mi ile masz pozycji zaptaszkowanych w zakładce setting/update ?


Dodano: 05 lip 2011 10:13

Mam pytanie odnosnie FW w KIS. Można jakoś go ustawić żebym to ja decydował jak dana aplikacja ma się łączyć z netem itp? Tak jak to ma miejsce w np. w Comodo? Bo aktualnie od czasu zainstalowania KIS on sam utworzył wszystkie reguły nie pytając mnie się o toNone2
W Comodo każdej nowej aplikacji która nie została prze zemnie określona pyta czy zezwolić, zablokować, traktować jako zaufane, zezwolić tylko na połączenia wychodzące itp. Chciałbym by w KIS był też kreator reguł a nie wiem czy jest...